• ~dorota
    (2013-12-27 19:24)
    skoro wszystko utajniono,na czym opiera ten pan swoje dzielo,na falszywych dokumentach???
  • ~PIS dus.
    (2013-12-28 15:41)
    I raz sierpem raz mlotem peowska holote.
  • ~żygi
    (2013-12-27 20:42)
    autobus zderzył sie z ufo zygzak idzie zygzakiem
  • ~Jaa
    (2016-05-07 17:21)
    Co za bzdury. Żaden ze świadków nie potwierdzał żadnego zderzenia z radiowozem MO, do tego drugi autobus wpadł w odstępie czasu, gdy trwała już spontaniczna akcja ratunkowa zorganizowana przez osoby, które zatrzymały się na drodze.
  • ~sigg666999
    (2014-01-04 08:32)
    Zyzak , ten blazen o wygladzie jewrejskiego bekarta splodzonego przez karczmarza ze sluzaca, to typowy "okaz" tzw. polskiego historyka pasozytujacego na ciemnych masach pisowskich. IPN zatrudnia cala gromade takich nieudacznikow jak Zyzak - ich zadaniem jest tylko opluwanie PRL-u albo wykonywanie prac zleconych przez kaczystow.
  • ~szu janik
    (2013-12-27 20:39)
    wystarczy przeczytać liste ofiar i stwierdzic kogo to chcieli zabić kto zginał z wpływowych z artykułu nic nie wynika ze nie nagłosniono a co z tego by mieli ofiary by odżyły??? o trupach mówi sie cicho zyzak niech kopie zbrodnie kleru a nie jakis autobus zygzak to szuja kościelna wypadki były ibedą zygzak ujawnia nie wie sam co
  • ~Obs..tor
    (2013-12-27 21:52)
    ...mój znajomy jechał trzecim autobusem, który wyhamował na oblodzonej drodze...uratował z lodowatej wody kilku swoich kolegów i nic mi nie wiadomo że to był jakiś "zamach" a Nyska może tam i była a przecież jeszcze można wypytać ludzi o szczegóły tej tragedii, tych ,którzy to przeżyli...a może to chodzi tylko o poczytność kiepskich publikacji!!!???
  • ~I am Turecki
    (2013-12-28 00:24)
    Historyk Pawe Zyzak
  • ~PiS duś
    (2013-12-27 20:03)
    To tak jak z kościołem ukrywającym księży pedofilii!
  • ~Marek Tresna
    (2013-12-28 06:59)
    CZytałem tę książkę,gratulacje dla pana Pawła za benedyktyńską pracę.