• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-15 10:07)
    Czy ktoś zauważył ,ze ten Nowak i zresztą nie tylko on ale prawie każdy polityk z formacji ---Przestępcza Organizacja--- ma bardzo mendowaty wyraz twarzy taki typowy dla złodziejow ???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-15 10:31)
    Dopiero obalenie rządu złodziei z PO pozwoli postawić przed sądem tysiące takich jak Nowak lolopindolo !!!
  • ~ZEGARMISTRZ NOWAK WŁAŚNIE ZAKOŃCZYŁ SŁUŻBE!
    (2014-10-15 10:05)
    Doceńmy jego trud na rzecz rozwoju polskiej kolei i drogownictwa oraz kolekcjonowanie coraz to nowych zegarków głośnym wiwatem!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-15 10:48)
    tyle w temacie
    Jesteś głupi to nadal głosuj na PO.
  • ~St.obserwator,
    (2014-10-15 11:12)
    Hallo ! Pan Wiesio 13 bicz na PISmatołki ! Szanowny " pseudo dziennikarzu, może pisarzu - proszę się nie wysilać i nie wypisywać głupot,tego już moim zdaniem nikt nie czyta to szkoda czasu .
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-15 10:36)
    "...a wiele spraw nie zostało domkniętych."
    O Matko, jak to NIEDOMKNIĘTYCH, a nagrody, które wzięła i pod wpływem opinii - przepraszam za wyrażenie - PUBLICZNEJ oddała Marycha Wasiak, to się nie liczy ?! W kolejce po kasę to te platformerskie niemoty równo, sztywno, z workami w ręku, ale żeby cóś zrobić DOBRZE i DOKOŃCZYĆ to zdechł pies, kuervas !
    Hej !-
  • ~dziewczyny
    (2014-10-15 10:00)
    POwcy i lemingi nie wysilajcie się to daremne !!! Prędzej krowę osiodłasz i ujeździsz niż Polaków POwtórnie Aferami, Kłamstwami i Oszustwami do PO przekonacie !!!
  • ~Alamakota
    (2014-10-15 10:06)
    Reklama
    Wypożyczalnia zegarków Nowak i koledzy zaprasza. Zegarki na rękę, ścienne i klepsydry. Szczęśliwi czasu nie liczą, ale Nowak liczy właśnie na ciebie. Kup teraz!
  • ~sturmer
    (2014-10-28 17:41)
    Trudno o większych debili, niż ci tutejsi komentatorzy. PiSS z wami !
  • ~Niemcy ,Rosja - najwiekszi bandyci w Europie
    (2014-10-15 14:24)
    Na tym przykładzie można sobie dziś podumać jaka byłaby dzisiejsza Polska gdyby nie bandyci Niemcy i Ruscy którzy napadli na Polskę w 1939 roku.

    Jaka była by dzisiejsza Polska gdyby nie bandyci Niemcy i Ruscy nie wymordowali elity intelektualnej Polski.???

    Jaka byłaby Polska gdyby nie ogrom zniszczeń materialnych których dokonali bandyci niemieccy i ruscy???

    Niemcy i Rosja powinny płacić Polsce za swoje zbrodnie na Polakach i niewyobrazalne zniszczenia gospodarki kraju biliony dolarów.

    Dlaczego nikt nie stawia tej kwestii???