• ~schetynka
    (2015-02-02 15:05)
    Czyli Świnoujście wyswobodzili BIAŁORUSINI !
  • ~a, jednak !
    (2015-02-02 15:11)
    Morał - sovieci sa daleko ale przyjdą !
  • ~kwant
    (2015-02-02 15:31)
    Ot i kałmuki go nie zajumali. Szkoda tylko tych rowerów i zegarów które wywieźli :)
  • ~007
    (2015-02-02 15:42)
    To Putin ma po co walczyć.
  • ~babcia
    (2015-02-02 17:50)
    Co za bzdury. Przeciez w Swinoujsciu mieszkali Niemcy, ktorzy musieli uciekac.
    NIe mogli zabrac ze soba takich rzeczy, bo szli zima na piechote z dziecmi na Zachod. Chowali, bo jedyne co mogli zrobic--przed wszystkimi. Biedni ludzie.
    Moja rodzina tak samo chowala co miala we Lwowie--i nigdy tam nie wrocila.
  • ~m-53
    (2015-02-02 18:21)
    Co za idiotyczne określenie "poprzedni właściciel".
    Chyba raczej "nieznany"
  • ~Mosze Rabbi
    (2015-02-02 18:54)
    Nie bali się Rosjan tylko Białorusinów gdyż jak nazwa wskazuje był to Front Białoruski. Tak na marginesie prawie sie popłakałem nad biednymi Niemcami. Aj waj,takie to dobre ludzie byly i jakie mądre .Polaków do obozów wsadzali ,kazali im jeździc w innych wagonach niż ubermenschom .O wywalaniu ich z domów z wielkopolski i z pomorza dajac 15 min na spakowanie nie wspomne.Oj jak oni sie musieli zdenerwowac jak zobaczyli Białorusinów i Ukraińców których też mordowali na potęgę no ale oni tzn niemcy mordowali mądrze systematycznie nie jak Sowieci chaotycznie. Aj waj biedne te niemieckie bydlątka.Dwa i pół milionom Polakom pomogli sie przeniesc do nieba katolickiego wspierali też upa w takowym podobnym pomyśle tyle że tylko 360 tys. Duzo dobrego zrobili dla Polski.I teraz po odnalezieniu tego "skarbu" bedziemy Polacy szukac właściciela.A jak mimo iz Polacy według Niemców to złodzieje i bandyci,to niech zobacza jacy my porządni i uczciwi.
  • ~Mewa
    (2015-02-02 20:05)
    Jakie wyzwalanie , raczej zajęcie .
  • ~Zefel...
    (2015-02-02 20:56)
    jusz niema gorszeej bandy jak jest ruska...
  • ~as
    (2015-02-02 21:26)
    To ma być skarb. Ja przed świętami wyrzuciłem lepsze łyżki do śmieci, bo mi się ich czyścić nie chciał, a srebrne były. I co za 70 lat odnajdą i powiedzą, że to pewnie Tusk wyrzucił jak posadę Europrezydenta dostał.
  • ~P.P.
    (2015-02-02 21:31)
    Moi dziadkowie jak uciekali przed Niemcami na Pomorzu w 39 to też zakopali taką skrzynię..Po miesiącu wrócili, w leśniczówce którą opuścili znależli tylko kilka podeptanych zdjęć z rodzinnego albumu. Wszystko co ocalało to ta zakopana skrzynia a w niej trochę naczyń, największy skarb jak się okazało - pierzyna i jakieś drobiazgi.Niemców którzy ich (uciekinierów) dogonili gdzieś na granicy Mazowsza moja mama wówczas 14-to letnia dziewczynka zapamiętała jako zorganizowanych niezwykle - już od rana tego dnia widać było jak w przemyślany sposób rabują wszystko co się dało a przede wszystkim bydło które natychmiast pogonili do Rzeszy. Powrót do leśniczówki był błędem ale co mieli robić...tam na dziadka czekało Gestapo, ale to już całkiem inna historia.
  • ~Palec boży
    (2015-02-02 21:51)
    Przez wszystkie moje lata w Polsce nigdy nie slyszalam o jakims forcie Gerharda który istnieje w Swiniujsciu! Mam nadzieję że on po niemieckiej stronie bo jeśli po polskiej to Gerhardy będą tak spie-dalac z Polski az kurzyć się będzie !
  • ~jada wozy kolorowe z donaldami
    (2015-02-03 01:21)
    Za Tuska i Komoruska , Polki i Polacy stali sie najwiekszymi POpychlami w Europie.
  • ~Ich własność
    (2015-02-03 12:52)
    Właściciele lub spadkobiercy odzyskają swoją własność ?
  • ~ZOLNIERZ AK ZYGMUNT KAMIENSKI
    (2015-02-03 15:10)
    KAZDEN WIE CO POTRAFI HIENA - ALBO DEBILE POLITYCZNY PISZA USTAWY NIE DLA NARODU ; A DLA OBRONY WLASNEGO SMRODU TO PL RZAD I PREZYDENT; ; ALBO W ICH IMIENIU DEBILE- DORADCY CZYLI ZLO DZIEJOW MOC - POPLECZNIKI ANTY NAROD I ANTY PL; ZWYKLE SZUBRAWCY; 90 %- TO ZLO DZIEJOW OSZUSCI I DRANIE DLA PL; SWAINE LOCH ; NIEMIEC ROZUMIE I SIE SMIEJE - POLEN IDIOT ;
  • ~Baltazar
    (2015-02-03 15:23)
    Skarb powinien być (według sprawiedliwego prawa, które w Polsce nie działa) zinwentaryzowany, wyceniony i odkupiony od znalazców po cenie rynkowej lub oddany znalazcom po inwentaryzacji i zdokumentowaniu. Koniec tematu. U nas obowiązuje jednak postkomusze prawo, według którego prawie wszystko jest państwa. Złodzieje !
  • ~sasha
    (2015-02-05 06:26)
    No Polyak dzis ma fajnych przyjaciol. Na uroczystosc w Oswiecimiu zaprosil kogo? Ukrainca I Niemca. Czyli wybawicieli prawdziwych . Przyjaciol. A Rosje najwiekszym wrogiem oglosil. No wiec nic dziwnego, ze z taka polityka Polska ma reputacje, jaka ma. Polacy tak juz maja, ze nie maja pojecia, jak sie zachowac I co jest dla Polski dobre. Ale czy to aby Polacy ? Czy od nich cokolwiek zalezy?
  • ~lokis
    (2015-02-05 15:17)
    Zagadka:
    Kto wynalazl rower ?
    Prawidlowa odpowiedz:
    Rusek u Niemca na strychu!
  • ~gnadenlos
    (2015-02-05 22:18)
    Sztubackie opisy zdjęć. Kto tam pracuje, przedszkolaki ?
  • ~pol124
    (2015-02-07 11:58)
    Niemiec zakopał bo to było zrabowane na wschodzie i myślał że Ruscy poznają że to ich,ale miał za dużo tych skrytek,i o takim badziewiu zapomniał...
  • Tusk Donald

    Tusk został szefem EPL. Morawiecki: To jakaś nowa funkcja w tym naszym eurokratycznym grajdołku

  • Polscy piłkarze po meczu ze Słowenią

    Morawiecki odwiedził piłkarzy w szatni. To, co usłyszał, chyba mu się nie spodobało

  • Plac Konstytucji w Warszawie

    Trzaskowski obiecuje nowe stacje metra w centrum Warszawy. W sieci wybuchła burza

Zobacz więcej