• ~KAZ
  (2015-08-01 14:23)
  Do arek, porąbało cię?, zaśmiecasz to forum. Reklam i spamów to każdy ma powyżej dziurek w nosie i nikt tego nie czyta,. Opanuj się
 • ~emeryt
  (2015-08-01 17:14)
  Ja smiecie takie rzeczy pisac??? Powstanie wybuchlo, bo wreszcie Polacy chcieli stanac z Niemcami, twarza w twarz.Mieli dosc klaniania sie,ponizania i lapanek. Za to im czesc i chwala i niech stana w jednym szeregu z Sparta, Czy dyskutuje sie dzis o decyzjach "wielkich" dowodcow, ktorzy wysylali na frontach II Wojny Swiatowej zolnierzy na pewna smierc??? Przestancie szargac tych mlodych ludzi, ktorzy byli wtedy dumni gdy zakladali bialo-czerwona opaske na ramie. Zgineli bo tak trzeba bylo. Czesc im.
 • ~dziadek
  (2015-08-01 15:20)
  Było trochę morderców w czasie II wojny światowej, ale tylko Stalin wysyłał na rzeź więcej swoich obywateli niż decydenci powstania warszawskiego.

  Co w tym dniu świętować - głupotę decydentów i rzeź 200 tys. Polaków cywilnych, czy też młokosów, którzy wtedy byli mało rozumni ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Donald Trump

  Osobisty prawnik Trumpa na Ukrainie. Prezydent wysyła światu "bardziej bezczelny sygnał"

 • Janusz Korwin-Mikke

  Korwin-Mikke: Koniec "polityki Janosika", dowolność szczepienia dzieci i zapinania pasów

 • Olga Tokarczuk i Peter Handke

  Szwedzka prasa: Tokarczuk udało się wyjaśnić, dlaczego literatura jest ważna w czasach cyfrowej kakofonii

Zobacz więcej