• ~dorcia
  (2016-03-18 06:53)
  Wiezienie to powinno odstraszac a nie byc lepiej jak sanatorium rzad powinnien to zmnienic dlaczego ja po35latach pracy nie moge pozwolic sobie na jakis wyjazd czy chociazby na dobre jedzenie b jesli ktos korysta z lekow to niestety na inne brak przyglodowych emeryturach a tacy mordercy nie dosyc ze wyzywienie maja ekstra to jeszcze silownie komputery to ma byc kara. Lekarz na zawolanie. To ma byc sprawiedliwosc. W koncu trzeba zeby poczuli co to jest wiezienie. Czekamy na zmiany. Zeby wiedzieli gdzie ich miejsce
 • ~Martin Schulz
  (2016-03-18 10:52)
  Czy udało się odnaleźć jakiekolwiek zdjęcia Ozjasza Szechtera, ojca Adama Michnika, który był skazany za działalność szpiegowską i osadzony w Berezie Kartuskiej ?
 • ~Archer
  (2016-03-18 09:21)
  Kurde balans, ogrodki, karmienie sarenek, kaplica... Toz to przedszkole w porownaniu z Gulagiem
 • ~Bunia
  (2016-03-18 10:07)
  Skazany powinien wiedzieć że to nie wczasy. Ale oni mają lepiej jak chory w szpitalu. Najwyższa pora to zmienić.Dlaczego mamy płacić na tych darmozjadów.
 • ~august hanss
  (2016-03-18 07:52)
  Podobno w piekle nie ma nudy pić,palić do oporu gorzej tylko jak się zanużamy w clo. Na zdjęciach to nawet w niemieckich obozach było nie najgorzej .
 • ~Ambasada Prusakow
  (2016-03-18 17:52)
  Byc moze byloby slusznym, zeby do takiego wiezienia typu ciezkiego, karno-sledczego, trafili ci od KOD-u od prywatyzacji Polski ,, na krzywy ryj,, od jatrzenia w Polsce, macenia i szponcenia oraz skaryzpyctwa na Polske do Obcych Dworow po Europie.Z cala pewnoscia,, rury by im zimienkli,, juz po kilku tygodniach pobytu w takim ciezkim wiezieniu.
 • ~lolo
  (2016-03-18 13:28)
  W Swietym Krzyzu byl osadzony Sergiusz Piasecki autor popularnych ksiazek
 • ~christu
  (2016-03-19 19:22)
  ciekawe czy tesz tam tragfja politycy PIS-u do tego wieziena ale chyba napewno. i to bedzie dla Polski.
 • ~Ambasada Prusakow
  (2016-03-18 18:01)
  Miny Dozorcy Wieziennego na tym zdjeciu numer 1 zdradza samozadowolenie z kariery zyciowej jako, ze wowczas byla to bardzo dobrze platna sluzba panstwowa a jak wiemy do Katynia trafilo tez sporo i Dozorcow Wieziennych, ktorych nasi drodzy Bracia Rosjanie kwalifikowali do spolecznej elity typu Wrogowie Ludu , ktorych zgodnie z panujacym wowczas obyczajem i moda nalezalo prewencyjnie,,, UNICTORZYC,, jako wrogow wladzy ludowej , komunizmu i ZSRR gdyz byli Oni mocno zindoktrynowani przez wladze Polski. Przypominam, ze Dozorca Wiezienny zarabial miesiecznie ok. 260,- Zlotych czyli tyle ile miesiecznie zarabialo 9,- Parobkow we Dworze jasneipanskim albo 21,- Dziewczat przed wyjsciem za maz ,Sluzacych w domach owczesnej elity Polski czyli np. Gajowego, gdzie taka Sluzaca byla neimilosiernie expolatowana przez Zone pana Gajowego czyli pania GAJOWOWA , a sam ci Gajowy jak zona nie widziala to starl sie wykorzystac cielesnie taka Sluzaca za jakis podarek w postaci chustki na glowe czy torbe cukierkow-karmelkow.
 • ~apropo
  (2016-03-19 16:00)
  polecam ten artykuł ludowi psl-u, po-hołocie i swetrowi ku przestrodze choć myślę, że i tak was nie ominie.
 • ~ad
  (2016-03-26 16:50)
  ten wiezien to stiepan bandera

Może zainteresować Cię też:

 • Jacek Karnowski, prezydent Sopotu

  Prezydent Sopotu o Pawle Adamowiczu: Politycznie został sam, bo Platforma zrobiła głupstwo po prostu

 • Michał Rachoń

  Michał Rachoń kontra lider Big Cyca. Jest pozew o zniesławienie

 • Gdańsk Dworzec Główny fot. ekarin

  Gdańsk bierze to, co najlepsze, i odrzuca to, co skrajne. Wygrywa w wojnie prawaków z lewakami

Zobacz więcej