• ~Boby
    (2018-03-08 14:25)
    Ruski mir.
  • ~toj
    (2018-03-08 09:36)
    Jak to jest na tym " wspaniałym " świecie ? Bardzo często wraca się do minionych lat i związanych z nimi okrucieństw ,a nie widzi się a jak już to NIC nie robi się z piekłem jakie przezywają kobiety dzisiaj mości dziennikarze a zwłaszcza politycy od wojenek Są państwa gdzie kobietom obcina się uszy ,nosy ,kamieniuje za byle co . Gwałci się je w ramach rodziny ,oblewa łatwopalnymi cieczami i podpala gdy posag za mały ,trzyma się w niewoli ,sprzedaje i tak można wymieniać i wymieniać . Porządku nie ma kto zrobić . Wielkie armie nawet tych wielkich wszczynają burdy w imię wolności człowieka ale tylko dam gdzie da się coś ukraść ,zrabować wywieść i gdzie wiadomo ze po opuszczeniu tego zrujnowanego kraju przez lata bedzie można jeszcze zarobić na sprzedaży broni róznym bandziorom którzy chcą przejąć władzę . Dlaczego wielcy nie zajmą się tym problemem . Więcej wszystkich obchodzi wygląd i co pokazała za dużo gwiazda na rozdaniu Oskarów jak to ile w tym czasie / tego przereklamowanego rozdawania Oskarów / zginęło i zostało zgwałconych kobiet ?
  • ~watra
    (2018-03-09 07:40)
    "Czy jest taki kraj na świecie, gdzie tak swobodnie, tak radośnie można oddychać wolnością" Józef Stalin
  • ~ERAZM
    (2018-03-08 08:13)
    TO NIEZLE WZORCE DLA PIS- FACHOWCY JESZCZE ZYJĄ
  • ~szninkiel
    (2018-03-08 22:23)
    Ruskie od setek lat mają coś z głową, jeśli nie wykańczają inne narody to z braku przeciwnika wykańczają się wzajemnie.
  • ~dobre wzorce
    (2018-03-08 16:47)
    A u nas co zgotujemy za zdradę ojczyzny. Zony sprzedawczyków sie szykujcie.
  • ~Asarhaddon
    (2018-03-08 15:35)
    Jedne z akapitow zaczyna sie nastepujaco: "Kazachskie radio Azattyk przekazuje w mowie zależnej słowa byłej więźniarki Myntaj Däukienowej". C o to w ogole za konstrukcja? W mowie zaleznej? Zwykle mowi sie "relacjonuje"; w zyciu nie slyszalem takiej dziwnej konstrukcji.
  • ~rychu
    (2018-03-09 14:36)
    i przypomnienie tego obozu ma byc ... ??!!!!! przestroga dla opozycji ??!!!!!!!!
  • ~Wasilewska W z grona pana Jaroslawa
    (2018-03-09 03:16)
    Slusznie!
  • ~Helena