• ~Joanna86
    (2018-11-13 16:33)
    To Niemcy wysadzić Pałac Saski Derdziennik ma wyrzuty sumienia? Moje pokolenie pamięta wasze okrucieństwa
  • ~WREDNA@
    (2018-11-13 16:39)
    Palac Saski po odbudowie zmieni nazwe na Sanktuarium braci Kaczynskich . !!!! RAMEN
  • ~gorszy sort
    (2018-11-13 16:25)
    Szanowny Redaktorku, nie w TU, tylko w PYRACH. Ucz się człowieku, ucz - wiedza to do potęgi (dziennikarskiej) klucz!
  • ~sprawdź
    (2018-11-15 23:36)
    większość prac nad złamaniem Enigmy przeprowadzono w ośrodku w Pyrach
  • ~wawxx
    (2018-11-14 11:05)
    To nie był Pałac Saski tylko pałac przebudowany, czy wręcz wybudowany od nowa przez nowego właściciela pałacu Saskiego, kupca Iwana Skwarcowa. Historia z listopada tego roku, znaczy się 2018 dowodzi, że chodzi tylko o wybudowanie pałacu-mauzoleum Kaczyńskich.
  • ~kopia zapasowa
    (2018-11-13 17:12)
    kod Enigmy zlamano w kwadratowej will na Zuliborzu
  • ~sb
    (2018-11-14 08:21)
    Coś tam któregoś słyszałem w TV, że w tym pałacu to optymalne byłoby Muzeum Lecha. Jeszcze proponuję taki pomniczek przy wejściu, taki mniejszy jakiś. I takie dwa portrety naszych słońc narodu. Starczy w Pjongjangu podpatrzeć, nie trzeba prochu na nowo wymyślać.
  • ~POSTarchitekt
    (2018-11-26 09:01)
    Zbór Aleksandra Newskiego odbudować przynajmniej dochód z turystów będzie i może Rosja da kasę na odbudowę ... tylko replikę w oryginalnym wymiarze !!!!
  • ~Iwona Możejko
    (2018-11-27 00:06)
    EMERYTURY BEZ PODATKÓW! SPŁATA DŁUGU ( OK.2 BILIONY ), ANEKS DO KONSTYTUCJI KOMUNISTÓW, LIKWIDACJA MAFII WSI I MAFII SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH, DWIE KADENCJE, POLSKI BANK DO ROZLICZEŃ, DO KREACJI PIENIĄDZA, NISKO OPROCENTOWANYCH KREDYTÓW, POŻYCZEK DLA RZĄDU. PRZY NAZWISKU KANDYDATÓW - POCHODZENIE ..... TO SĄ PRIORYTETY.