Gursztyn: Zychowicz manipuluje, a o historii powinniśmy mówić prawdę

| Aktualizacja:

Zychowicz manipuluje a o historii powinniśmy mówić prawdę - mówi o książce "Wołyń zdradzony" Piotr Gursztyn historyk i dziennikarz.

wróć do artykułu
  • ~Don Carlos
    (2019-11-10 21:18)
    Wiarygodność tego pożal się dyrektorka równa zeru.
  • ~Don Carlos
    (2019-11-03 13:24)
    Gursztyn nigdy nie mówi prawdy, bo to typowy aparatczyk pisowski, którego celem strategicznym jest zmiana historii - zero wiarygodności.
  • ~Emil
    (2019-11-03 10:25)
    Niedługo specyficzna część patriotów będzie szła ramię w ramię z lewactwem w opluwaniu polskich patriotów. Dobrze, że są tacy dziennikarze jak P. Gursztyn czy P. Semka , którzy się temu obłędowi sprzeciwiają.
  • ~Modraszek
    (2019-11-03 08:28)
    Historię piszą usłużni historycy i generałowie
  • ~Tu balbina, odezwijcie się. balbina nadaje... odezwijcie się
    (2019-11-02 21:41)
    Armia Ludowa - ocenzurowana, 1 Dywizja im. Tadeusza Kościuszki - ocenzurowana, bolszewickie sprawstwo oswobodzenia obozów koncentracyjnych - ocenzurowane. Pierwsze jedzenie dane wygłodzonej sierocie - mojej matce - przez kucharza jakiegoś oddziału radzieckiego, który stanął pod Warszawą - ocenzurowane.Ochrona życia Jana Pawła II przez SB, MO i kontrwywiad PRL obu resortów - ocenzurowana. Tak mozna wyliczać.
  • ~riddick
    (2019-11-02 13:24)
    Fantazje zychowicza sa bez sensu. To ahistoryczne myślenie
  • ~wjw
    (2019-11-02 12:55)
    ...zwykły pracownik TVP... i wszystko jasne.
  • ~Wladyslaw
    (2019-11-02 07:08)
    Niektorzy beda tak do u s r a n e j smierci ekshumowac, rozgrzebywac, rozrywac zabliznione rany. Czesc moich przodkow tam , na Wolyniu zginela, als ja juz nìe chce o tym czytac zadnych filmow o tym ogladac, po co? Co mi to da? Ja juz wszystko na ten temat wiem. A obecnej Ukrainy tez o nic nie obwiniam, bo to nie oni sa winni. Ale Polacy to nelrofile, bardziej interesuja sie zmarlymi, nie zywymi, zmarlych sie szanuje , zywymi poniewiera. Moze czas wreszcie pojsc po rozum do glowy, bo my nie jedyne ofiary na tej planecie!
  • ~Tadek
    (2019-11-01 15:02)
    Prawda zawsze bolała i boli.
  • ~ziuk
    (2019-11-01 13:42)
    Cenzurowanie historii, bo nie zgadza sie z linią propagandową pisowskich...
  • ~górol
    (2019-11-01 09:16)
    Gursztun ty medo pisowska tacy jak ty powinni byc pierwsi w obozach ,i pamietaj kiedys takie czasy nadejda i nie bedzie litosci jak z komunistami
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-11-01 08:28)
    Tak,tak, prawda jest tylko jedna, a co bedzie jesli biale sie pobrudzi ,albo czarne zakurzy ,bedzie szare.Jak dlugo byly poniemieckie OBOZY ZAGLADY czynne po 1945_roku, kogo tam trzymano ??? Ilu ludzi zmarlo w AKCJI WISLA ? Nikt nic nie mowi , dyskusje zakazane, a w TVP Info caly dzien PISowska PROPAGANDA.Cos cicho o niemieckich reparacjach, przyjda dopiero miesiac przed WYBORAMI PREZYDENTA, jak i KATASTROFA SMOLENSKA.
  • ~stary
    (2019-10-31 22:16)
    W domu powieszonego nie mówi się o sznurze. Gdyby Gursztyn, dyrektor programowy TVP, czyli naczelny cenzor pisowskiej telewizji miał odrobine przyzwoitości, to by zmilczał. ąle, przede wszystkim, gdyby mial odrobinę przyzwoitości, nie pracowalby na takim stanowisku w telewizji, jak najsłuszniej nazywanej "publiczną" przez analogię z pewną innaz instytucją, której zadaniem jest robić dobrze tym, którzy płacą.
  • ~Ps
    (2019-10-31 20:57)
    A może coś konkretnego na temat tych manipulacji. Opowiadanie o tychże bez pokażą gdzie one są to jak opowiadania o ekipie Tuska która nic nie robiła tylko kradła, ino dowodów na to brak. W ten sposób można opowiadać w kościele, bo tam to sprawa wiary. Tutaj trzeba wykazać błędy i manipulacje autora. Nawet w komuniźmie zbrodnie, w taki czy inny sposób, trzeba było udowodnić. Póki co to typowe dla prezesa wszystkich prezesów "wiem, ale nie powiem"
  • ~Cetus
    (2019-10-31 20:25)
    precz z PISss-oskim cenzurowanym Bagnem, !!!!
  • ~09ipokl,.
    (2019-10-31 20:15)
    Ogladalam na youtube wiele historycznych reportazy "dziennikarzy" onetu oraz innych autorow. Sekielski sie strasznie pocil........Prawie wszystkie byly przycinane, kombinowane.........Tak ze na dzien dzisiejszy, kazdy sobie moze wymyslec wlasna "historie".........
  • ~polakknkn
    (2019-10-31 19:26)
    czyli okazuje sie że gość pisze prawicowe bajki nie poparte żadnymi faktami i dowodami , taki prawicowy wiedzmin
  • ~Archi44
    (2019-10-31 18:55)
    A od kiedy Pan Cenckiewicz jest profesorem? Jest wykładowcą, wnukiem komunistycznego aparatczyka i ubeka - ale profesorem??? 🤔
  • ~andrew66
    (2019-10-31 15:22)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~PR
    (2019-10-31 13:01)
    Żałosne sa te próby cenzurowania debaty...
  • Miejsce śmierci 21-latka w Koninie

    Zamieszki w Koninie. Policjant, który zastrzelił 21-latka, nie wyjdzie ze szpitala przez miesiąc?

  • Tadeusz Kościński

    Londyńska kariera nowego ministra finansów. Pracował w instytucji wykorzystywanej przez SB

  • Alaksandr Łukaszenka

    Łukaszenka: Nie kłamcie Polakom, że my tu z Rosją chcemy wysłać przeciwko wam czołgi. Po cholerę nam taki sojusz?

Zobacz więcej