• ~Karol
    (2015-09-07 08:20)
    Amerykę odkryli - sowiet to zawsze będzie bandyta. Mentalność ludzi się nie zmieniła. Fakt jest jeden! Dalej zabijają i zbroja się na "potęgę".
    A zachód to naiwne dzieci we mgle! Historia z uchodźcami to następny dowód na to że ich rządy prowadzą do wojny. Musimy się zbroić i tyle.
  • ~edek
    (2015-09-07 11:18)
    Putin przynajmniej myśli i dlatego Rosja przetrwa,a Europę trafi sz...na nasze własne życzenie.
  • ~tfu
    (2015-09-07 09:57)
    Ciekawe kiedy ten pejsaty chłam odczepi się od Putina ? Ich efekt działania już mamy jak na dłoni i jeszcze ryją jak dziki.TFU !!!
  • ~Weredyk
    (2015-09-07 08:36)
    Putin dba o interesy wlasnego kraju, i chwala mu za to bo wymagac tego od polskiego rzadu sie raczej nie da. To nie Putin trzyma wojsko w 180 krajach jak USrael, i to nie rosjanie morduja na lewo i prawo na calej planecie, i to dzieki USraelowi a nie Putinowi Europa zalewana jest ludzmi ktorym USrael niosl kaganek wolnosci. Ale zeby to wiedziec trzeba czytac ksiazki a nie ogladac TVN24 dla przyglupow, lub czytac wypociny niedouczonych pismakow.
  • ~realista
    (2015-09-07 15:46)
    Putin juz nie mysli, bo swoj plan przywrocenia Rosji pozycji mocarstwa regionalnego przygotowal jeszcze przed druga pacyfikacja Czeczenii. Teraz Putin wykonuje ten plan.
  • ~jacek
    (2015-09-07 13:17)
    Ciekaw jestem, w którym miejscu myślenia wg.Rogera Moorhouse, zatrzymali sie Obama z Merkel?
  • ~adsenior
    (2015-09-07 18:34)
    USrael i zachodni kacykowie, chcieli by okres smuty Rosji, z czasów lekkoducha i naiwniaka Gorbaczowa oraz pijaka Jelcyna trwał wiecznie. By każdy eskimos mógł grabić bezkarnie Rosję. Ale przyszedł Putin i to się skończyło, żmudnie odbudował gospodarkę i prestiż Rosji.
  • ~należałem do tamtej SOLIDARNOŚCI
    (2015-09-07 11:43)
    A ja tak sobie jakoś kombinuję i wymyślam .Po ostatniej lekturze w Newsweeku nasunęło mi się ,że po niewielu latach dla historii zacznę chwalić PZPR . Porównując wybryki bonzów związkowych do bonzów bolszewickich jawi mi się ,PZPR jako Partia Zjednoczenia Polskiego Rozwoju w przeciwieństwie do obecnej soliterności i jej bonzów pełniących rolę soliterów wysysających tkankę społeczną .
  • ~Komentarz
    (2015-09-07 13:45)
    Niemcy likwidują się same. Thilo Sarrazin
  • ~Zdzicho