• ~xyz
    (2013-05-13 13:10)
    MARSZAŁKU WRÓĆ!!!
  • ~BEATA
    (2013-05-13 02:38)
    Śp. Marszałek J. Piłsudski byl wielkim wodzem Polski. Cześć jego pamięci!!!
    Gdyby dzisiaj żył to rozpędziłby cały PO-wski rząd wraz z prezydentem "Bulem" Komorowskim i jego świtą.
  • ~historyk
    (2013-05-26 12:11)
    pilsudczycy i przestraszone przydupasy /Moscicki/ sprawniej okłamywali naród jak wszelkiej maści komuna powojenna.
  • ~Kargul
    (2013-05-18 09:53)
    Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.
    Pawlakowe prawo.
    Rozpędził sejm, strzelał do wojsk rządowych władzy wybranej w demokratycznych wyborach...
    To taki inny rodzaj demokracji - demokracja inaczej.
    Pinochet, Franco, Jaruzelski - Jaruzelski be!
  • ~hengaj
    (2013-05-13 11:11)
    BYĆ MOŻE,ŻE RZĄD POwski MARSZAŁEK BY ROZGONIŁ NA CZTERY
    STRONY,ALE ZA TO PiSiorów WSZYSTKICH POZAMYKAŁ W BEREZIE
    KARTUSKIEJ. MARSZAŁKU WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓĆ!!!
  • ~AK-owska cora
    (2013-05-13 15:22)
    tak... ciekawe jakby On - Pilsudski nazwal dzisiejsze militarne ruchy na swiecie??? - czyzby dzisiejsze ludobojstwo bylo niezauwazalne wobec Jego smierciarszalku inni obrazaja pamiec o Panu - wroc Pan i zrob porzadki!!!
  • ~Adler
    (2013-05-16 18:59)
    Jak to dlaczego umarł? Bo miał durnie raka wątroby! Kto płodzi takie idiotyczne pytania, jeżeli odpowiedzi na nie są od dawna znane. A może IPN podejmie postępowanie śledcze, aby zbadać czy za tą śmiercią nie stała np. KPP lub w ogóle Komintern? Jedno tylko jest smutne; to że Marszałek doleży (bo raczej nie
    pasuje tu słowo: dożyje) takich czasów, że będzie leżał w towarzystiwe gościa ostatnio pochowanego na Wawelu.
  • ~Polak
    (2013-05-17 14:46)
    Marszałku wróć, zapytaj decydentów czy mieli prawo przynieść Polakom nieszczęście, nawet nie zapytali w referendum o zgodę na wprowadzenie
    darwinowskiego kapitalizmu!















    darwinowskiego kapitalizmu!
  • ~kronikarz
    (2013-05-13 13:30)
    Marszałek zmarł na raka wątroby. Nawet dziś - nieuleczalnego. Gdy odsłaniano Jego pomnik, za prezydentury Wałęsy, przypomniał mi się wierszyk:
    Pomnik dają "Dziadkowi"... Dwakroć ja bym łożył,
    By Wałęsa skamieniał, a Piłsudski - ożył...
  • ~niestety
    (2015-01-28 18:50)
    Kutafonow i warcholow w Polsce nigdy nie brakowalo.Za zycia Pilsudskiego w okresie jego najwiekszych dokonan,tez na nim "psy wieszano".