• ~kaszeba
  (2014-11-23 15:38)
  Uciekinierzy z 1939r przed niemieckim Hitleryzmem do Londynu i na zachod zasluguja na miano ZDRAJCY ! Zdrajca opusza i ucieka jak szczor z tonacego statku Jak i uczynil polski PRYMAS August HLOND uciekajac w 1939r na zachod i wielki meczennik wraca do kraju po wojnie ! Czego kosciol w Polsce milczy na ten temat a zamydla nam oczy wielkim meczennikiem ojczyzny WYSZYNSKIM a zdrajcy i uciekiniera nie wspominaja
 • ~alians
  (2014-11-22 11:46)
  Zanim zaczniecie wypisywać bzdury na czyjś temat warto się czegoś dowiedzieć. Np o zasługach, i znaleźć rzetelne informacje o wyznaniu KATOLICKIM (zresztą - jakie to ma znaczenie?!). Pogrzeb śp. Pani Jadwigi Jaraczewskiej miał - na życzenie rodziny charakter rodzinny : na koszt rodziny, p. Jadwiga spoczęła w rodzinnym grobie. Uczestnictwo Prezydenta, Marszałka Senatu było tak jak udział przedstawicieli innych organów państwa, organizacji kombatanckich i społecznych oraz setek zwykłych ludzi- ich inicjatywą.
 • ~antyMOnia
  (2014-11-26 14:02)
  Córki marszałka Piłsudskiego to były mądre, wykształcone i skromne osoby . W przeciwieństwie do córek obecnych "władców" byle jak wykształconych, albo wcale, zwykłych ściankowych celebrytek, których jedynymi "wartościami" są ciuch, but, torebka i kosmetyki. Najlepiej żeby to wszystko kosztowało wielką kasę od tatusiów, których utrzymujemy my podatnicy.
 • ~gość
  (2014-11-21 23:03)
  Gdyby nie Rewolucja Lutowa 1918 w Niemczech i aktywna działalność do 1905 w Polskiej Partii Socjalistycznej to Józef Piłsudski zostałby dożywotnio w więzieniu magdeburskim .Jadwiga to ulubiona córusia marszałka Piłsudskiego , która lubiła tytułować się herbem szlacheckim i przechwalać , krótkimi lotami na zastępstwie w dywizjonie transportowym 316. Ponadto zdobyła wykształcenie w Londynie za pieniądze z Funduszu Obrony Narodowej RP , który po wywiezieniu w 1939 do Londynu już nigdy nie powrócił do Polski w całości.
 • ~Konrad Wallenrod
  (2014-11-21 23:43)
  Spotkalem ta pania i rozmawialem z nia.Bylem dobity kiedy dowiedzialem sie , ze nie byla chrzescijanka, pozostala w religii mamy.Na zdieciach jakos nie widac ksiezy ?, ani tez rabinow.Piekna konspiracja nawet na pogrzebie.
 • ~Konrad Wallenrod
  (2014-11-22 09:53)
  Nic do tej kobiety zlego nie mialem, sam bedac Slowianinem katolikiem nie jestem.Rozmowa takie miejsce miala w Sydney, przy swiadkach dzialaczce Solidarnosci i czlowiekiem z zarzadu Poloni.Prawdy zabic sie nie da.
 • ~Motek*Wiesio13*vel_pol-anka_grabaż_koma_K.W._itp..
  (2014-11-22 00:21)
  RE: Konrad Wallenrod 23:43 _ przestańBredziź ChienoMedialna - obiecałeś wszem i wobec FaszystoZOOMOwcuJaruzela zająć się swoją JechowąBiblią zNadarzyna i nie psućPowietrza na forum derFakt ??? - i co znów wyszło z ciebie *Chamidło z Wora* i plujesz żółcią nad trumną Polskiej Wielkiej Patriotki !!!
 • ~jaszczur
  (2014-11-26 09:06)
  warta honorowa też prywatna inicjatywa .
 • ~gesta
  (2014-11-28 10:47)
  Wnuk Szczynukowicza czyli nasz polski BUL wyglasza przemowienie nad trumna corki Pilsudskiego w samych hymnach pochwalnych dla zmarlej .a co dziad na to?Pewnie przewrocil sie w grobie...Dzieci i wnukowie oprawcow polskich patriotow dzis rzadza Polsk,a.krewni uczestnikow powstania styczniowego i listopadowego zostali wymordowani , a to wlasnie oni powinni rzadzic w wolnej Polsce.
 • ~do: kibic - patriota
  (2014-11-26 14:07)
  Nie martw się, na pewno pójdzie złożyć kwiaty i się pomodli w zaciszu, jak już największy hiPOkryta odejdzie od grobu z zaprzyjaźnionymi fotografami.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Katedra Notre Dame po pożarze

  Oszuści zbierają rzekome datki na Notre Dame. Francuska policja wszczyna śledztwo

 • Adrian Zandberg

  Zandberg apeluje do opozycji: Nie wbijajcie nauczycielom noża w plecy

 • David i Louise Turpinowie

  Przez lata torturowali dwanaścioro swoich dzieci. Turpinowie skazani na dożywocie

Zobacz więcej