• ~mordechaj
  (2019-08-03 11:20)
  Powstanie Warszawskie było jedną z największych KLĘSK w historii Polski, a decyzja o wybuchu Powstania Warszawskiego była zbrodnią i ZDRADĄ Polski. Powstanie Warszawskie było prowokacją sowiecko-brytyjską, aby przypieczętować układ zawarty w Teheranie w 1943 r. oddający Polskę Sowietom.Chodziło o likwidację młodego pokolenia Polaków, którzy stawialiby opór Sowietom, ostateczną kompromitację Armii Krajowej i likwidację Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, co de facto nastąpiło po Powstaniu. Dokonano tego rękami Niemców, którym zapewniono bezkarność po wojnie za tę zbrodnię likwidacji Powstania. ŻADEN z dowódców niemieckich, który bestialsko tłumił Powstanie nie został pociągnięty po wojnie do odpowiedzialności karnej za Powstanie Warszawskie.Przywódcy Powstania Warszawskiego powinni wisieć w niepodległej Polsce za zdradę, a Muzeum Powstania Warszawskiego powinno zmienić nazwę na Muzeum Zdrady Narodowej, ku przestrodze dla Polaków, by taka ZDRADA i HAŃBA jak Powstanie Warszawskie nigdy się już więcej nie zdarzyła.
 • ~pytanko
  (2019-08-03 09:04)
  Skazywanie dzieci i cywilów na śmierć to bohaterstwo ????
 • ~SeventySeven
  (2019-08-02 17:26)
  Nudny temat, kogo to obchodzi ww2 bylo 70 temu, time to move on Polaks.
 • ~Loki
  (2019-08-02 22:24)
  widać wielu chce powtórki. Zwłaszcza mieszkańcy woli. Z jakiejś szkoły po wojnie wyniesiono 5 ton prochów ludzkich. Ilu ludzi pis chciałby znów spalić?
 • ~Wieloryb
  (2019-08-03 08:11)
  Żygać już sie chce od tych tematów wojennych!!!
 • ~Wielkopolak
  (2019-08-03 10:10)
  Kara śmierci dla bandyty Bora Komorowskiego który w kapciach siedział wbunkrze a dzieci wysyłał na śmierć. To samo agent NKWD Olulicki zwerbowany w 40 r we Lwowie który wydał Grota Roweckiego gestapo i o dziwo nikt go nie bronił mimo że miał pluton ochrony. Grot nigdy by się nie zgodził na takie bezsensowne zniszczenie ludzi i miasta więc musiał zginąć. Olulicki dziwnie też namówił generałów do rozmów z NKWD a potem proces i śmierć. Nikt nie widział śmierci Okulickiego. Prawdopodobnie żył gdzieś w Rosji pod innym nazwiskiem.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Łukasz Piebiak

  Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

 • Kamil Durczok

  Kolejna afera Durczoka? TVP Info: Była żona dziennikarza twierdzi, że sfałszował jej podpis na wekslu

 • Benjamin Netanjahu

  Incydent na lotnisku w Kijowie. Premier Izraela tłumaczy się z zachowania żony

Zobacz więcej