Prezydent chce wspólnych obchodów Powstania Styczniowego

| Aktualizacja:

Nie ma kilku historii, przeszłość jest wspólna. W taki sposób prezydent zachęca do wspólnych obchodów 150. rocznicy Powstania Styczniowego.

wróć do artykułu
  • ~vp
    (2013-01-18 11:18)
    sonda na http://votepush.com/polls/poll/0E3occWs7--0/co-sadzisz-o-swietowaniu-150-rocznicy-wybuchu-powstania-styczniowego
  • ~szok
    (2013-01-17 12:37)
    Najfajniejsze w tym wszystkim jest to,że PiS będzie organizował nam obchody rocznicy Powstania Styczniowego na czele z prezesem - potomkiem carskich oficerów,którzy krwawo rozprawili się z powstańcami.
  • ~urban,michnik,kwas,miler,pulikot,walcowa.
    (2013-01-17 11:04)
    rezydent ty matole bez fonsA...jestes nazawsze matolem gdzie sostawiles maciore..
  • ~na bagnety
    (2013-01-17 09:47)
    Będę obchodził rocznice świąt narodowych razem z Komoruskim jak on pochwali się nie tylko ogolonymi wąsami ale i ogolonymi ja..i,amen.
  • ~jack
    (2013-01-17 08:37)
    Przestańmy w końcu celebrować nasze klęski narodowe. Które państwo w świecie to robi?
  • ~mentalista
    (2013-01-16 20:11)
    A przeciwko komu było to powstanie? Bo nie powiedział pan, a gazeta też nie pisze.
  • ~Robnad
    (2013-01-16 19:45)
    znowu?
    PO bigosie?

    se POjeździł. to je to.
  • ~ARCYBOLESNY BUL
    (2013-01-16 18:35)
    Rezydent obcego dla Polaków państwa i tak wykazał się bardzo dużą odwagą, albo po prostu tekst uzgodnił z ambasadorem swojego feudała.
  • ~Poznań
    (2013-01-16 18:03)
    komorowski -a gdzie byłeś jak była rocznica Powstania Wielkopolskiego ??? Jako historyk POwinieneś wiedzieć, że było zwycięskie !!!
  • ~orzeszeq
    (2013-01-16 17:53)
    Kto-nie-z-nami-kto-nie-z-nami-ten-jest-z-pisu !!!
    Kto-nie-z-nami-kto-nie-z-nami-ten-jest-z-pisu !!!
    Kto-nie-z-nami-kto-nie-z-nami-ten-jest-z-pisu !!!

    ZGODA BUDUJE !!!

    (Komuna nie musi wracać - mamy komunę v.2.0)
  • ~uf
    (2013-01-16 17:41)
    "Prezydent chce wspólnych obchodów Powstania Styczniowego"

    Z Putinem ? Nie da rady !
    Za wysokie progi.
  • ~Stiff
    (2013-01-16 16:17)
    Bardzo słusznie niech Jarek się pośpieszy może zdąży na obchody przed wyrokiem trybunalu
  • ~PiS
    (2013-01-16 15:34)
    Bul niech zaprosi wszystkich żyjących w Polsce i na swiecie PZPR-ców,UB-ków,WSI-ków, byłych sedziów Stalinowskich co skazali setki Polskich patriotów na smierć, wctym roku jest 60 rocznica smierci tego tyrana to dobra okazja by powspominac dobre UB=ckie i Stalinowskie czasy,PiS spotka sie z prawdzimi patriotami.
  • ~satyr
    (2013-01-16 15:31)
    Lubują się w obchodach klęsk (powstanie styczniowe.warszawskie,itd..) - PO(srańcy).
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_styczniowe
    http://korabita.salon24.pl/479440,finansowanie-powstania-styczniowego
  • ~andrea
    (2013-01-16 15:25)
    z tym POmiotem ruskim nigdy razem...skończyły się grube kreski...została tylko gruba czerwona prezydentowa
  • ~i u s e f -- b ą g - D N O -- D N A
    (2013-01-16 15:22)
    N I G D Y RAZEM Z A w s z e -- w s z y S C Y osobno w N A D Z J E I I + B U L Ó pisane już bez żadnej c h i s t o r i i --- Bo H I S T O R I I nie z wami = A M B E R -- G O L D w tym D Z I K O -- D Z I K I M raju m i r a ,,, r y c h a ,,, z b y c h a
  • ~ddd
    (2013-01-16 14:55)
    Pan prezydent historyk tak pięknie dzisiaj mówił, ze ani razu nie wspomniał o Rosji i zaborcach.:) Lawirował by uniknąć tych słów jak na stoku pomiędzy bramkami:)
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-01-16 13:37)
    Z jakiej racji ja przeciez nawet nie ma ochoty na ten temat pisac.Dziekuje za to ,ze potomkowi powstancow Powstania Styczniowego, nie pozwoliliscie stanac w obronie prezydenta.Natomiast plujacy maja prawo glosu.
  • ~No nie
    (2013-01-16 13:34)
    On to robi z bulu za swoje winy do prawicy
  • ~cysorz
    (2013-01-16 13:33)
    Jak 'rezydent' chce - to niech sie przejdzie za stodole i tam sie zalatwi!

    SZAMBO !!