• ~kolo
    (2013-02-01 17:30)
    Jak widze z historia mozna sie obchodzic jak z dziwka.
    Bralem udzial w demonstracjach w siedemdzisiatym i pozniejszych przewrotach.
    Walczylem na ulicach Gdyni i wiem co znaczy desperacja.
    Jaruzela trzebyby schowac bardzo gleboko, jak Kiszczaka i pozostala bande +czworga+ - tylko czym roznila sie wladza Walesy, Geremka i Mazowieckiego od aparatu Jaruzela.
    A co robi nam obecne polityczne gangsterstwo PO i dziwki ZSL

    Polacy! OCKNIJCIE sie Precz z tuskowa banda, precz z nawiedzonym kaczorem i precz z obluda Milerow i Palikotow
  • ~Prawda dla młodzieży
    (2012-12-13 08:44)
    Jaruzelski bił tych co chcieli bezrobocia ,nędzy i biedy i zniszczyć przemysł.Niestety nie dał rady i skutki widzimy i Naród Polski cierpi.
  • ~sig47
    (2012-12-13 07:56)
    Lenistwo redaktorow Dziennika i wybor latwizny w doborze publikowanych materialow przyczynia sie do poglebienie oglupienia polskiego spoleczenstwa. Nastepne pokolenia Wolakow beda uwazac te zdjecia z pozorowana brutalnoscia milicji jako materialy dokumentalne. Jakis doktorant z IPN zamiesci te zdjecia w kolejnej ksiazce o "Bolku" :-)
  • ~ten co to przezyl
    (2013-12-13 16:28)
    ja mam tylko jedna prozbe niech pisza ci co to przezyli a nie takie malolaty co wiedza z opowiadan bo ci co to przezyli na wlasne oczy to siedza cicho i tylko glowa kreca co sie dzieje w tej polsce jarezulskiemu to jeszcze beda pomniki stawiali ze nie dopuscil rusow do polski bo tak bylo kto niebyl w tym to niewie i niedowie sie nawet za kilka lat a ja w tym siedzialem i wiem i zamknijdzie wasze dzioby jak zescie tego nie przezyli bo sie tyklko osmieszacie i tojest bardzo przykre ze ta polska wolna i mlodzi ludzie tylko krzycza i co ztego ma ta wasza polska 0
  • ~prawdajest1
    (2013-07-11 08:43)
    re ~kolo2013-02-01 17:30
    Masz racje ale jesli ja napisze ze niedlugo po upadku Watykanu i prawdopodobnie reszte falszywych religii stanie sie Armagedon,opisany w Biblii (ktora sie nie myli) to uwierzysz? Albo ze juz nigdy nie bedzie USA,Rosji,Chin i NATO itd w obecnej roli policjanta,ze sam Jezus "wyleje" Ducha swietego-ducha dobroci na swiat a szatan i demony (obecne zlo i wszelka obluda oraz grzech) beda w "Otchani" przez 1000 lat,uwierzysz w to? Bowiem dzieki manipulowaniu w TV i wszystkimi gazetami mamy stan obecnej "slepoty" narodow i nadzieji w ludzkie rzady! I tu wlasnie twoje slowa..."czym sie roznila sie wladza..."? maja sens! NICZYM-oto prawda!
  • ~81
    (2012-12-19 06:29)
    coś takiego było w moim domu
  • ~Stan
    (2012-12-15 14:57)
    Prawda dla mlodziezy-Mylisz pojecia,ze Jaruzelski zniszczyl przemysl w jakim swiecie zyjesz to Walesa sprzedal nasza gospodarkr w rece obcego kapitaly,ktorego zadaniem bylo upokorzyc Polakow i szukac chleba za granica-czlowieku zejdz na ziemie.
  • ~lis
    (2012-12-13 16:25)
    i nikt tych ludzi nie rozszyfrowal ale sa znani POlicj tylko nie mozna ich znalezc
  • ~Wittorio
    (2012-12-13 11:10)
    Popatrzcie dziś na marsz zorganizowany przez PiS.To co jest na tych zdjęciach będzie małym pikusiem-podobnie jak było 11.11.2012.Oczywiście całe zajścia będą wynikiem prowokacji policji,a właściwie to Tuska.
  • ~3mln mieszkan
    (2012-12-13 08:50)
    Stan Wojenny w Polsce
    2,5 roku
    100 osób zabitych
    ps
    Przewrót MAJOWY 1926
    kilka dni
    800 zabitych