• ~za Zbrucz
  (2013-07-27 09:31)
  Po prostu dzicz ukraińska - naród prymitywnych morderców, sadystów i zbrodniarzy.
  To jest prawdziwe oblicze naszych "przyjaciół" ze wschodu o których na każdym kroku nasi politycy zabiegają i uważając przy tym, aby tylko ich czymś nie urazić.
 • ~Łukasz
  (2013-07-26 15:28)
  Pamiętajmy o tym, że większość Ukraińców nam Polakom nic nie zrobiła. chodzi mi o tych z centrum i wschodu Ukrainy. Ich dziadkowie i ojcowie nie mordowali Polaków podczas ostatniej wojny. Stanowią oni 37 mln Ukraińców, czyli zupełną większość, dla nich UPA to zwykli bandyci i mordercy. Natomiast dziadkowie i ojcowie Ukraińców z Ukrainy Zachodniej będąc w OUN - UPA, Ukraińskiej Policji Pomocniczej, SS Hałyczyna dokonali ludobójstwa obywateli polskich. Niestety, ci oprawcy byli przedwojennymi obywatelami polskimi. Dzisiaj na Ukrainie Zachodniej mieszka około 8 mln ludzi i to z nimi tylko mamy się pojednać. Jest to jednak niemożliwe, bo rządzą tam neobanderowcy z partii Swoboda, którzy są antypolscy, antyrosyjscy i antyżydowscy. W paranoiczny sposób gloryfikują i heroizują zwyrodniałe bestie - Banderę, Szuchewycza, Sawura - stawiając im pomniki bohaterów od zabijania polskich dzieci, kobiet i starców. Z profaszystowskich OUN - UPA zrobili główną formację niepodległościową.. Reasumując, Polska wykarmiła na swojej piersi żmiję, dając przed wojną Ukraińcom galicyjskim dużą wolność, do dziś ta żmija kąsa w postaci neobanderowców ze Swobody, Kongresu Nacjonalistów Ukraińskich itp.
 • ~Tom
  (2015-12-15 17:20)
  SukinSyny (w skrócie SS)
 • ~Leopatriot
  (2013-07-25 22:52)
  Patrycja - bronisz najbardziej sadystycznych, okrutnych zbrodniarzy II wojny . Nie podoba ci sie Polska to spadaj na tę swoją Ukrainę , która ma bogactwo , kompetentnych polityków i swoich bohaterów bez skazy :-D :-D :-D . Aha, jeszcze partię Swoboda , którą wszyscy Ukraińcy lubią za sympatyczne podejście do obywateli. A moze jednak poucz sie historii i nabierz trochę kultury.
 • ~Tex
  (2013-07-26 07:18)
  To Skandal żeby taką historię jeszcze celebrować
  Ukraina nigdy nie będzie naszym poważnym partnerem i taka jest prawda
  Za Kwaśniewskiego stosunki Państw były najbliższe ale oba narody miały w tym cel i to wszystko .
 • ~Madoka
  (2015-02-02 19:00)
  Podobno szerzenie ideologii faszystowskiej jest karane prawnie a zachód łamiąc prawo wspiera ukraiński faszyzm.
 • ~NEMO
  (2013-07-27 12:04)
  Operacje Ukrainskiej SS Galizen przeciwko Polskiemu Narodowi = 5 pułk policji SS na Lubelszczyźnie (Zamojszczyzna, Chełmszczyzna, południowe Podlasie, Polesie Lubelskie), 4 pułk policji SS na Podolu, gdzie dopuściły się zbrodni wojennych. 4 pułk policji SS jest obarczany odpowiedzialnością za masakry Polaków w Hucie Pieniackiej, Podkamieniu i Chodaczkowie Wielkim. Mają wiec co Ukraińcy świętować
 • ~Berghest
  (2013-07-27 11:17)
  ukraińskie ***** bez wstydu ...
 • ~ko
  (2015-02-04 19:52)
  a my im leki i wsparcie wysyłajmy!!!
 • ~patrycja_1989
  (2013-07-26 21:17)
  Zapewne nie wiążę swojej przyszłości z Polską ! . Kończę Studia i z rodziną Wyjeżdzam z Polski .
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Sędzia wyrok

  Generałowie SB kontra IPN. Jest prawomocny wyrok w "ostatnim takim procesie"

 • Czerwone światło (zdjęcie poglądowe)

  Pojedziesz buspasem i pieszy z pierwszeństwem. Rewolucja w przepisach nadciąga

 • Magdalena Biejat

  Solidarna Polska chce odwołania Magdaleny Biejat. Padły mocne słowa

Zobacz więcej