• ~dzieńwolny
    (2013-09-11 08:51)
    Skoro świętujemy przegrane powstania to może jakieś święto 11 września.., co?
  • ~reanimator
    (2013-09-11 08:23)
    to był zamach na własny kraj, aby kontynuować ataki zbrojne na strategiczne kraje i wydawać więcej kasy na zbrojenia. Dziwne, że Amerykanie nie zablokowali jeszcze informacji na ten temat przy pomocy PRISM-u
  • ~erczi
    (2013-09-11 07:19)
    i co z tego że wiemy że to bush zaatakował jak nic nie można zrobić z tą wiedzą
  • ~Adolf H
    (2013-09-11 10:06)
    I ch,,,j im w Pysk,,Hamburgerom...
  • ~Pelagia Nilowna
    (2014-09-11 08:20)
    Oj wy durne Poljaki, wy dalej wierzycie w te bzdury?
  • ~jap
    (2016-09-15 07:17)
    Z zadziwiającą precyzją "siadły" te wieże! Majstersztyk.
  • ~alex jones fan
    (2013-09-11 10:13)
    re ~Robnad2013-09-11 07:17
    Przynajmniej mysle,wiec jestem! Byc moze przodkowie niektorych komentujacych pochodza z malpy ale ja i rodzinka z linii Adama i Ewy!
    ps.Zobaczyles film czy tylko udajesz?
  • ~jestem miloscia
    (2013-09-30 09:59)
    Droga ukochana corko przestan juz straszyc jak nawiedzona czemu to ma sluzyc wszedzie wciskasz te teksty bedzie co bedzie napisz o milosci kochaniu milosc zbliza narody nienawisc i strach dzieli pokoj z toba****
  • ~jackowski z chicago
    (2013-09-11 15:34)
    Popierając i uzbrajając bojówki związane z Al-Kaidą politycy amerykańscy dowodzą,że nie wyciągają żadnych wniosków i gdzieś mają swoich obywateli.obojetny jest im także los syryjskich chrześcijan mordowanych przez bojówki islamistów uzbrajanych przez USA i finansowanych przez arabskich sojuszników.
  • ~Opodatkować muzułmanów w Europie
    (2013-09-11 11:45)
    Islamiści opodatkują chrześcijan

    Share on emailShare on facebookShare on twitterMore Sharing Services
    Środa, 11 września 2013 (11:37)

    Koraniczny podatek dla chrześcijan „dżizja” powrócił do Egiptu. Koran nakłada go na żydów i chrześcijan w zamian za możliwość zachowania własnej wiary.

    W praktyce był on skuteczną metodą prozelityzmu, zwłaszcza wśród chrześcijańskiej biedoty.

    Jak wyjaśniono, Bractwo Muzułmańskie nałożyło dżizję na chrześcijan w miasteczku Dalga. Ma ona jednoznacznie opresyjny charakter.

    Watykańska rozgłośnia dodaje, powołując się na miejscowego proboszcza ks. Yunis Shawqi, że Koptowie za możliwość zachowania chrześcijańskiej wiary muszą płacić muzułmanom od 20 do 50 euro na dzień. W sumie podatkiem zostało objętych 15 tys. chrześcijan.