• ~OBROŃCA PRAWDY
    (2014-09-14 19:32)
    TUBYLEC: Z TWOJEJ WYPOWIEDZI JASNO WYNIKA, ŻE JESTEŚ POPROSTU POTOMKIEM JEDNEGO Z OPRAWCÓW, KATUJĄCYCH POLSKICH PATRIOTÓW. ODSYLAM DO DOKUMENTACJI IPN... MOŻE NAWET NA ORYGINALNYCH PROTOKOLACH PRZESŁUCHAŃ UDA CI SIĘ ODNALEŚĆ PODPIS TWOJEGO DZIADKA PODAJĄCEGO SIE PO WOJNIE ZA ZASŁUŻONEGO CZŁONKA AK, BO PRZECIEŻ WSTYD PRZYZNAC PRZED WNUKIEM, ŻE PO WOJNIE KATOWAŁO SIE KOLEGÓW. NAJPIERW ZASIĘGNIJ WIEDZY Z WIARYGODNEGO ŹRÓDŁA, ZANIM NASTĘPNYM RAZEM NAPISZESZ TAKIE BZDURY.
  • ~jazu
    (2013-11-14 10:52)
    Ciekawe czy tatuś Kaczyńskich tam pracował? Czy bardziej za terenowca robił...
  • ~bandy tata
    (2013-11-16 14:41)
    ak to bandyci nalezało im sie z nimi tak zrobić
  • ~Makc
    (2013-11-16 20:48)
    Jak czytam co Wy tu za głupoty wypisujecie to tracę wiarę w ludzkość.
  • ~fgh
    (2015-02-03 19:00)
    Tubylec -srylec. Idiota.
  • ~igosym
    (2013-11-18 23:12)
    do kogo należy ta willa 13lat czyżby kler dostał za 1zł jak zwykle kler ma wszystko za darmo polska to durny kraj
  • ~Anzelm
    (2013-11-18 15:28)
    Czytam komentarze i wierzyć mi się nie chcę, że piszą to moi rodacy, którzy z historii nic nie wynieśli. Mam na myśli i tych z lewa i tych z prawa. Naigrawanie z wiary z Boga, czy nienawiść dla tych co myślą inaczej - jest podłe, a usta mamy pełne od sloganów o tolerancji i miłosierdziu.
  • ~wolna europa
    (2013-11-19 12:25)
    tak nas traktowali za stalina - tak tez traktują za putina...donek, rzuć sie na szyje carowi putinowi...
  • ~kreru kał