• ~jasnwidz
    (2013-11-22 10:34)
    Jak zginął Kennedy? Jak i kiedy zginął, wszyscy wiemy. Dlaczego zgiął? Oto jest pytanie. Banknoty,czyli "many" dla BRF drukuje potężne, prywatne konsorcjum rodziny R...dów. Kennedy chciał to konsorcjum znacjonalizować - upaństwowić. Zapłacił za to najwyższą cenę.(?)
  • ~klos
    (2013-11-22 10:01)
    OD DAWNA WIADOMO, ZE MAFIA plemiennych BANKSTEROW.
  • ~alex jones fan
    (2013-11-26 19:56)
    ~brrrrrrrrrrr2013-11-23 11:03
    Nazwij to jak chcesz ale tam jest oryginalne audio nagranie JFK oraz obrazki dla pomocy o co w ogole chodzi.Nie wszyscy sa geniusze! Polecam! Zostal on zabity od strony NWO czyli masonerii swiatowej ktora kontroluje i ONZ i Bank swiatowy i NATO i UE i Watykan oraz wszystkie najwieksze TV stacje-dlatego oprocz na youtube tego nie uslyszysz i nie zobaczysz.
  • ~brrrrrrrrrrr
    (2013-11-23 11:03)
    Filmiki? Przeczytajcie cos poważnego: Strumillo + Mohrenschildt
  • ~alex jones fan
    (2013-11-22 22:45)
    Polecam filmik na youtube o JFK i Rzadu cieni w USA; "Prezydent ktory powiedzial prawde"!!! A potem wiele filmow Alex Jones-a. Bo warto!
  • ~Inny Jarek
    (2013-11-22 13:32)
    Porownac Kennedego do Kaczynskiego jest nimozliwe jeden ,byl wybitny a drugi to byla taka lachudra ten pierwszy wybitny prezydent USA jest pochowany na cmentarzu narodowym ! a ta lachudra co niedlugo bedzie swietym na WAWELU!!!
  • ~J23
    (2013-11-22 10:02)
    Politycy to marionetki na scenie dla gawiedzi ,światem rządzi z za kurtyny ukryta władza ,nie wybieralna i nie odpowiadająca przed nikim.Mają wyłączne prawo emisji pieniądza .FED jest ich własnością i rząd amerykański musi pożyczać od nich dolary na procent .Wszystkie najwieksze koncerny na swiecie są w ich rękach ,kontrolują przemysł ,bankowość, media ,armie ,wywiad ,kontrolują CIA ,kontrolowali KGB ,tworzą lub likwidują ustroje zależnie od potrzeb .Polska także jest im podporządkowana ,mamy niby nasz NBP ale w konstytucji jest art 220 ustęp 2 mówiący że Polski rząd nie ma prawa pożyczać w naszym NBP,pożyczamy więc w międzynarodowych instytucjach finansowych na procent ,kto musi spłacać ? my,a w czyich rękach są te instytucje finansowe jak myślicie ?Keenedy wyszedł z założenia i słusznie że to rząd powinien mieć prawo emisji pieniadza i wypuścił rządowe dolary,różniły się one od FED owskich ty że miały napis united zamiast federal oraz czerwoną pieczątkę zamiast zielonej ,zdążył wpuścić do obiegu 4 miliardy .Po jego zabójstwie jego następca Jonson kazał natychmiast wycofać rządowe dolary z obiegu i spalić ,można je jeszcze znaleść w sklepach numizmatycznych.To oraz przemówienie jakie wygłosił w hotelu Astoria na krótko przed smiercią a w którym mówił że światem rządzi ukryta władza przesądziło o jego zabójstwie,Fragment tego przemówienia zobaczycie tutaj http://www.youtube.com/watch?v=cXuHq-k5LeQ
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-22 10:19)
    L.Oswald byl tylko baranem ofiarnym strzelcow bylo co najmniej trzech.Nie mial czasu na oddanie tylu precyzyjnych strzalow.Malo tego swiadkowie slyszeli wystrzaly z dwoch kierunkow ?.Sprawa dobrania sie do skory Federalnemu Bankowi Reserve,to glowny powod zabojstwa.Dzisiaj USA ma okolo 18 trylionow dolarow dlugu,wiekszosc to sa papiery bez pokrycia.Swiat zdaza do kraksy finansowej.Sprawa UFO ,to tajemnice panstwowe ,to byly proby z nowymi obiektami fruwajacymi.Nie ma zadnej innej cywilizacji poza nami.W przestrzeni kosmicznej odleglosci liczone sa w latach swietlnych a to sa olbrzymie liczby.Bog jest i tego czlowiek nie jest wstanie ogarnac swoim rozumem.Bog jest Duchem zgodnie z Biblia.
  • ~qwe
    (2013-11-22 09:06)
    Archiwum CIA ujawniło list prezydenta Johna Kennedy’ego do szefa CIA z którego wynikało, że chciał on aby zapoznano go ze ściśle tajnymi dokumentami na temat UFO. Miało to miejsce zaledwie 10 dni przed tragiczną śmiercią prezydenta. List jest datowany na 12 listopada 1963 r. Dokument ujawniono po tym, jak pisarz William Lester zażądał do niego dostępu na podstawie prawa do wolności informacji, jakie obowiązuje w USA. Jeśli więc ktoś wie czego szuka, jest w stanie dotrzeć do wielu tajnych dokumentów ukrytych w archiwach agencji rządowych.
    Napisanie takiego listu do ówczesnego szefa CIA, Johna Mc Cone na 10 dni przed zamachem każe raz jeszcze przyjrzeć się wszystkim powodom dla których prezydent Kennedy mógł zostać zastrzelony w Dallas 22 listopada 1963 r. Wiadomo jest, że prezydent Kennedy chciał, aby informacje o UFO przekazać do NASA. NASA z kolei miała je przekazać dalej, aż do Związku Radzieckiego. Wizją Kennedy’ego była wyprawa na Księżyc zorganizowana wspólnie z Rosjanami. Taki pomysł był prawdopodobnie ostatecznym powodem, dla którego postanowiono zabić amerykańskiego prezydenta. Chodziło nie tylko o sam fakt współpracy z Rosjanami, lecz także o utrzymanie w tajemnicy tego, co astronauci odkryliby na Srebrnym Globie.
    Dla JFK UFO nie było zjawiskiem nowym i miał on pełną świadomość jego istnienia. W liście poinformował on dyrektora CIA, że informacje o które prosi zostaną przekazane Rosjanom po to, aby wiedzieli kiedy mają do czynienia z amerykańskimi pojazdami kosmicznymi, a kiedy z prawdziwymi Kosmitami. Taka decyzja z pewnością nie zjednała mu przyjaciół wśród wielu wpływowych osób. Także spodziewane ujawnienie istnienia pozaziemskich artefaktów, będących w posiadaniu Amerykanów, być może znacząco wpłynęło na decyzję o pozbawieniu życia prezydenta USA. Większość informacji, które chciał ujawnić JFK prawie pół wieku temu, nadal jest utrzymywana w tajemnicy.
    Sprawa zamachu i śmierci prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego ciągle budzi kontrowersje. Powstały dziesiątki teorii próbujących wytłumaczyć, co tak naprawdę stało się w Dallas w 1963 r. Jedna z nich sugeruje, że 35. prezydent Stanów Zjednoczonych musiał zginąć, bo chciał ujawnić prawdę o UFO.
    22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów... 'uciszony' na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie. Publiczny mord był przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, także mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w ciągu białego dnia na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!
    Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?
    Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, który w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.
    Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku, planował ujawnienie tajemnicy UFO, planował rozwiązanie CIA oraz rozpoczął wydawanie rzeczywistej rządowej waluty, srebrnego dolara, w celu uniezależnienia się od prywatnie kontrolowanego przez syjonistów Banku Federalnego USA - Executive Order 11110 Podobną 'zbrodnię' popełnił Lincoln.
    Notatka napisana przez Prezydenta Kennedy`ego do jednego z dyrektorów CIA. Prezydent jest zaniepokojony tym, czy zjawisko UFO nie wpływa na bezpieczeństwo narodowe USA. W tej notatce Kennedy napisał:
    "... Rozpocząłem [zaciemnione] i poleciłem James`owi Webb`owi opracowania programu ze Związkiem Radzieckim w ramach wspólnego badania przestrzeni kosmicznej Księżyca.”
    Wiele wskazuje na to, że Amerykanie mieli wiedzę na temat tego, co naprawdę dzieje się na powierzchni Księżyca. Miał to być bardzo tajny materiał mówiący o startach dziwnych obiektów z powierzchni srebrnego globu. Amerykanie zwrócili się z pytaniem do liderów Związku Radzieckiego, czy oni mają coś wspólnego z tymi obiektami, ale – ku ich bezgranicznemu zdziwieniu – uzyskali szczerą odpowiedź, że oni nie mają z tymi obiektami nic wspólnego.
    JFK chciał zapoznać się ze wszelkimi informacjami dotyczącymi pojawiania się w naszej przestrzeni Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Wśród posiadanych przez nas materiałów jest także fragment zapisu rozmowy, która miała być pomiędzy JFK a niejakim Bill`em Holden`em, który obsługiwał samolot Air Force One. Miało do niej dość latem 1963 roku podczas pobytu Kennediego w Europie. Holden wtedy go zapytał:
    - Co sądzi Pan o UFO, panie prezydencie?
    Odpowiedź Kennediego zaskoczyła Holdena. Miał on odpowiedzieć:
    - Chciałbym opowiedzieć opinii publicznej o działalności obcych na Ziemi, ale mam związane ręce.
    W latach 90-tych były funkcjonariusz wywiadu wojskowego twierdził, że zna prawdziwy powód zamachu na prezydenta Kennedy’ego. Po tym, jak JFK dowiedział się o kryminalnych praktykach wspieranych przez CIA i ukrywaniu przed społeczeństwem prawdy o UFO, zagroził, że opowie o tym publicznie. Czy rzeczywiście mógł być to jeden z powodów zamachu w Dallas? - Philip Coppens
    W 1991 r. Milton William „Bill” Cooper znalazł się na ustach zwolenników teorii spisku dzięki swej książce „Behold a Pale Horse”. Ten były członek wywiadu wojskowego mówił o wewnętrznych sekretach amerykańskiego rządu, w tym o oficjalnym podejściu do sprawy UFO. Twierdził m.in., że prezydent Kennedy został zamordowany, ponieważ zamierzał ujawnić prawdę o tym, że odwiedzają nas pozaziemskie cywilizacje, a informacje o tym od bardzo dawna utrzymywane są w tajemnicy.
    Gdy Cooper pisał o tym na początku lat 90-tych, sam zajmowałem się sprawą zamachu na Kennedy’ego. Choć słyszałem o zjawisku UFO, nie wiedziałem o tym wiele (poza tym, co wyniosłem z filmów typu „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”). Wiedziałem jednak wystarczająco dużo o zamachu na Kennedy’ego, dzięki czemu możliwe było zweryfikowanie poglądów Coopera.
    Ten twierdził, że Kennedy dowiedział się o powiązaniach CIA z międzynarodowym rynkiem narkotykowym. Część z zysków płynących z tego procederu wykorzystywana była do utrzymywania konspiracji wokół katastrof UFO, które były szybko „uprzątane” przez wojsko. Mówiąc krótko, w administracji istniała rzekomo sekcja, która mimo zatrudniania urzędników państwowych, czerpała zyski z międzynarodowej przestępczości, a ponieważ nie była zależna od finansowania Waszyngtonu, znajdowała się poza jego kontrolą. Właśnie o tym miał dowiedzieć się JFK.
    Jeszcze bardziej interesujące wydawały się niektóre szczegóły o katastrofach UFO: w rozbitych maszynach znajdowano ciała ich pasażerów (w tym przynajmniej jednego żywego rozbitka). Prezydent chciał zmusić CIA do zerwania związków z siecią przemytniczą i zagroził, że w ciągu roku ujawni społeczeństwu informacje o obecności obcej technologii na Ziemi, jeśli jego prośba nie zostanie spełniona. Majestic-12 (MJ-12), która według Coopera była grupą „nadzorującą” ukrywanie informacji o UFO, gdy dowiedziała się o ultimatum Kennedy’ego postanowiła, że się go pozbędzie. Dopiero wiele lat później dowiedziałem się, że MJ-12 stanowiło część kampanii dezinformacyjnej przeciw ufologowi Paulowi Bennewitzowi, który przypadkiem natknął się na ślad wojskowej akcji, o której nikt miał nie wiedzieć. Aby ukryć prawdę o tej sprawie, służby specjalne karmiły go kłamstwami twierdząc, że ma to wszystko związek z UFO. Wiele zasianych wówczas mitów funkcjonuje w ufologii do dziś.
    W „Behold a Pale Horse” Bill Cooper twierdzi: „W dzień, kiedy dowiedziałem się, że Wywiad Marynarki brał udział w zamachu na prezydenta Kennedy’ego i to, że kierowca - agent Secret Service postrzelił go w głowę, opuściłem służbę bez tłumaczenia się i zamiaru powrotu.” Copper twierdził, że Kennedy’ego zastrzelił kierowca - tajny agent William Greer, który w jakiś sposób odwrócił się i trafił go z pistoletu. Na tzw. filmie Zaprudera (na którym oglądający przejazd prezydenckiego orszaku obywatel, uchwycił moment zamachu) nie widać nic takiego.
    Cooper twierdził, że film został zretuszowany, co wydaje się raczej niemożliwe. Pojawia się także inny problem. Między kierowcą a prezydentem siedział gubernator Conally. Dlaczego uniknął strzału? Na to pytanie Cooper nie umiał odpowiedzieć.
    Autor doszedł w końcu do następującego wniosku: „Myślałem, że zagrożenie ze strony obcych jest bardzo realne. Dopiero po latach badań zrozumiałem, z czym tak naprawdę miałem do czynienia. Było mi trudno uwierzyć, że rząd mojego kraju i Marynarka Wojenna wykorzystały moją pracę dla swoich celów. Większość z funkcjonariuszy, nawet jeśli o tym słyszeli, pewnie nigdy w to nie uwierzy.” Cooper mylił się jednak całkowicie w kwestii powodów zamachu na JFK (nawet jeśli trop był „dobry”, nie podawał on żadnych satysfakcjonujących dowodów). Wydawało się zatem, że połączył on dla poklasku dwie popularne linie teorii spiskowych.
    Na jakich dowodach opierał się Cooper? Pierwotnie twierdził, że „czytał dokumenty” na temat wielu ras z kosmosu, na których ślady natknął się amerykański rząd (z niektórymi wszedł nawet w dwustronne „układy”). Informator nigdy jednak nie pokazał żadnego materiału. Przez siedem lat mówił o tym każdemu, kto chciał go słuchać, po czym… stwierdził, że podsunięto mu sfabrykowane informacje i nic z tego nie było prawdą. Najprawdopodobniej po tym, jak sprawę MJ-12 uznano za kampanię dezinformacyjną, Cooper zdecydował się zdystansować od sprawy. Mimo to jego poglądy nadal odciskają piętno na zwolennikach teorii spiskowych.
  • ~tom
    (2013-11-22 07:36)
    Executive Order 11110 mówi wam to coś?