• ~Józef
    (2018-10-19 01:33)
    Dzięki Armii Radzieckiej i Wojsku Polskiemu żyjemy. Niech żyją Żołnierze Ludowego Wojska Polskiego.
  • ~sam
    (2015-01-23 02:00)
    Warszawa po wypedzeniu hitlerowcow, ktorzy ja calkowicxie zrujnowali. Rosjanie zastali gruzy.
  • ~glupota 44
    (2015-01-21 23:59)
    Morze ruin po horyzont?...przeciez to rezultat "madrosci" wladz z Londynu kiedy to przy 20-letnim koniaczku i w ciepelku luksusowych mieszkan dyplomatycznych zdecydowali...a lud i dzieci niech gina.Praga (Praha) nie zrobila NIC ale po dzis jest miastem turyzmu majac oryginalne(!)zabitki.Raz na zawsze trzeba przyznac moralna porazke P.Warszawskiego.
  • ~do autora artykułu
    (2015-01-21 15:12)
    spadaj sługusie propagandy,zgłupłeś już jak ci z redakcji sportowej BĘKARTY systemu
  • ~Jakub
    (2015-01-19 10:07)
    To po 63 dniach chwały? Bardzo chwalebny widok...
  • ~moc
    (2015-01-18 23:59)
    To Warszawa zburzona przez Niemcow, Rosjanie zastali w niej same gruzy.
  • ~emeryt65
    (2015-01-18 23:23)
    Ze tak wyglądała Warszawa,to tylko zawdzięczajcie Armii Krajowej.
  • ~Piotrek
    (2015-01-18 22:39)
    Warszawa po wejśiu Rosjan..HA, niezły tytuł, typowy do prania mózgu...Warszawa przedwojenna była pięknym ponadmilionowym miastem, gdyby nie nazistowskie Niemcy to wyglądałaby mniej więcej tak jak Budapeszt( chociaż ten też był zniszczony, w dużo mniejszym stopniu oczywiście). Akurat pod panowaniem Rosji nastąpił duży rozwój miasta ( 1814 r. 100 - 150 tys mieszkańców , 1914 r. - ok. 900 tys mieszkańców), mimo tego miasto tworzyli, budowali głównie Polacy
  • ~cieszmy sie, że Stalin
    (2015-01-18 22:04)
    nie zafundował nam polskiej socjalistycznej republiki radzieckiej a tak poza tym to rzeczywiście tytuł artykułu sugeruje jakoby to Rosjanie zrównali Warszawę z ziemią.
  • ~kagan
    (2015-01-18 21:41)
    miałem nawet zamiar obejrzeć te zdjęcia, ale intencje publikujących są równie odrażające lub głupie jak gadanie o polskich obozach koncentracyjnych
  • ~kościuszkowiec
    (2015-01-18 20:25)
    "Po WEJŚCIU Rosjan...". Kanalie springerowskie a może napiszcie: Gdy Rosjan wniesiono w LEKTYKACH DO WARSZAWY... Wasze i ipeenowskie demolowanie historii Polacy nie kupują!
  • ~marcelek
    (2015-01-18 20:00)
    A jak wyglądała przed wejsciem Rosjan? Była pięknym, kwitnącym i tętniącym życiem miastem, w którym milion mieszkanców cieszyło się z pobytu zaprzyjaźnionej armii niemieckiej. Co za dureń dał taki tytuł, pewnie jakiś niedouczony dziennikarzyna, co to dyplom kupil sobie na prywatnej uczelnii!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-18 19:11)
    ak prezydent Komorowski sprzedawał polskie lasy, kryzys górnictwa, rady dla „frankowiczów” po decyzji Banku Centralnego Szwajcarii, rozmowa z Maciejem Stuhrem, a także specjalny poradnik onkologiczny „Rak boi się badań”. Nowe wydanie największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce w sprzedaży już od 19 stycznia br.
  • ~o Niemcach ani słowa!!!
    (2015-01-18 19:04)
    Żydowska świńska manipulacja.
  • ~dezawi
    (2015-01-18 18:52)
    Niech zyje przyjazń POlsko Radziecka .Niech zyje..
    nie było tak?
  • ~Polak z oddali
    (2015-01-18 18:50)
    ,,Chwała gierojom z ZSRR" za to że nie ruszyli palcem gdy szkopy równali Warszaw z ziemią.Chwała ich POtomkom
    .Jaruzelskiemu
    2.Kiszczakowi
    .Milerowi i im PO-dobnym
  • ~lekarz
    (2015-01-18 18:46)
    ~normalny2015-01-18 16:02 , wracaj wujku do sali i weź leki.
  • ~Jasna Gora Zwyciestwa
    (2015-01-18 18:40)
    Czy nie podejrzewacie, ze stolica Polski powinna byc siedziba Krolowej Polski i jej Syna Krola Polski a wiec Czestochowa?
  • ~Ambasada Prusakow
    (2015-01-18 18:37)
    Gdyby Rosjanom nie udalo sie wyzwolic Polski i pokonac Nazistow to Warszawa w planach Wujka Dolfa miala bym peryferyjnym niemieckim miastem do 200 000 ludnosci calkowiecie przebudowana na modle niemieckiej architektury choc z racji polozenia waznym wezlem komunikacyjnym a cala Generalna Gubernia po oczyszczeniu jej z Polakow miala byc wzorcowa prowincja germanska. Poalcy przetrwanie Narodu Poalkow i panstwa polskiego zawdzieczaja w 95% Rosjanom choc dzis juz przeinacua sie historie wmawiajac uczniom, ze Rosjanie to OKUPANCI co napdli Polske i przez 45 lat ja okupowali za nim nie wyzwolil jej pan Lech Walesa ( potomek rzymskiego Rodu Cesarzy Walesow) oblajac komune w kiebienii materii.
  • ~Polak
    (2015-01-18 18:34)
    Z obrzydzeniem patrze na warszawkę bo tam strasznie śmierdzi czosnkiem.