• ~karło marx
    (2014-01-17 00:22)
    Niestety!Armia Czerwona nie zdążyła wyzwolić Warszawy na czas,gdyby tak się stało stała by nietknięta jak Zamość ,Kraków i Praga i Lwów.
  • ~warszawiak
    (2014-01-17 00:37)
    Oto do czego doprowadzila prawica , kato ciemnota i " zolnierze wykleci " !
    Praga czeska nie zniszczona bo oni madrzejsi byli !
  • ~Tofik
    (2014-01-17 00:38)
    General Anders nazwal powstanie warszawskie zbrodnia ! A tych ktorzy je wywolali zbrodniarzami !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-17 00:41)
    Dowodztwo AK krajowe nie chcialo wyzwolenia Armi Radzieckiej oni chcieli wyzwolenia niemcow ! Zginelo 300 000 warszawiakow ! Piekne miasto w gruzach ..cierpienie i zaloba !

    Zginelo
    i tylko 3-5 tys niemcow !
    Warto bylo ?
    I
  • ~panna mania
    (2014-01-17 00:51)
    Warto ten cały serwis zdjęciowy upowszechnić.
    Oto, do czego prowadzi doktrynerskie myślenie łajdaków uważających się za ojców narodu.
    Głosuj na PIS i na Rydzyka i obejrzyj te ruiny.
  • ~HOT DOG
    (2014-01-17 00:57)
    JAK BY NIE BYLO KOSZERNYCH W KRAJU BY NIE CZEBA BYLO NISZYC WARSHAU
  • ~m-53
    (2014-01-17 01:00)
    Idiotom od poniższych wpisów przypominam datę 17...wrześna 1939.
    To wtedy sowieci, bez wypowiedzenia wojny zaatakowali Polskę.
  • ~syrenka
    (2014-01-17 01:16)
    Tym, co mają amnezję POlityczną przypomnijmy, że Warszawę zniszczyły także bombardowania SOWIECKICH samolotów. Pamiętna piosenka: Siekiera, motyka, bimber, szklanka - w nocy NALOT, w dzien łapanka.
  • ~Alek
    (2014-01-17 01:41)
    panna mania, Warszawa zostala zniszczona wlasnie przez ludzi o pisowskiej mentalnosci. nie zaglosuje na pis, panna mania, na pewno.
  • ~Solo Monica
    (2014-01-17 02:05)
    Te zdjęcia ukazują bezsens Powstania Warszawskiego gdzie zgineło 200tys Polaków, głównie dzieci i młodzieży /szefostwo było bezpieczne w Londynie/ i 1,5tys Niemców i zostało zrównane z ziemią miasto Warszawa.
  • ~mi;ro
    (2014-01-17 02:46)
    Do Baranow debili i innych Imbecyli,,,To jest Historia a tej juz nikt nie zmieni,,,To Rosjanie wyzwolili Polske, Warszwe Krakow i inne miasta Polske Dzieki nim zawdzieczacie dzisiejsze granice Polski,,Z jednej strony podpisali pakt z Niemcami i dali sie wciagnoc w gre Hitlera,,,Ale z drugiej strony wyzwalali od faszyzmu kraje ,,Jak bylo po wojne to kazdy juz wie z historji,Ale to od Wschodu przyszla Wolnosc i nalezy im sie troche szacunku,,Nie od watykanu ale od Wschodu i w Polsce jest 600tysiecy Rosyjskich Zolniezy krorzy przeleli ,,Krew, ,za wasze terz wyszczekane ,,Mordy,,,Szacunku troche jezeli ktos wam daje wolnosc i pokouj przez 70 za darmo,,,Jankesom, po dzis dzien Japonia i korea, placi,,,Jalmuzne,A bron musza kupowac w Pentagonie innej alternatywy nie ma <<<
  • ~paszolwon ruska agresja 17 wrzesnia39
    (2014-01-17 02:53)
    Ruska agentura zaPOmniala przyPOmniec jak ruskie radio nawolywalo POLACY CHWYCIE ZA BRON ,a teraz komoruski stawia POmniki ruskim mordercom I gwalcicielom to samo chce zrobic HGW w Warszawie I znowu ten PARSZYWY POMNIK 4 SPIACYCH nam odnawia
  • ~Genderman
    (2014-01-17 04:35)
    efekt powstańczych mrzonek i już ,niestety !
  • ~benon
    (2014-01-17 05:45)
    "Warszawa po wejściu Rosjan"
    Warszawa po wyjściu Niemców, zwanych dla niepoznaki hitlerowcami.
  • ~benon
    (2014-01-17 05:51)
    ~mi;ro2014-01-17 02:46
    Znaczy się, najpierw napadli a potem wyzwolili?.
    Narad to wyzwolenie.
    A to była tylko taka gra z hitlerem.
  • ~benon
    (2014-01-17 06:02)
    re:~Tofik2014-01-17 00:38
    I w podzięce od tzw.rządu(samozwańczego)
    26 września 1946 r. Tymczasowy Rząd Jedności Narodowej, na podstawie ustawy z 1920 r. o obywatelstwie Państwa Polskiego, pozbawił Andersa obywatelstwa polskiego i stopnia generała w związku z „przyjęciem bez zgody właściwych władz polskich, urzędu publicznego państwie obcym, a to podejmując się funkcji współorganizowania Polskiego Korpusu Przysposobienia i Rozmieszczeń, będącego formacją paramilitarną stanowiącą część armii brytyjskiej
  • ~janecki
    (2014-01-17 06:04)
    ...uuuu ale PO i jej sprzymierzeńcy Wiesio i inni zarobiliby miliardy na przetargach przy odbudowie Warszawy. W naszych czasach ile lat budowaliby ?
  • ~BITTE BITTE
    (2014-01-17 06:17)
    SZKODA ZE HITLER NIE Z PLACKOWAL CALA WARSZAWE I WYBODOWAL NOWA PIEKNA NIEMIECKA STOLICE ZCHODNIE EUROPY, A POLACZKOW I TYCH INNYCH DO GAZU , TO SA NIEMIECKIE ZIEMIE !!
  • ~benon
    (2014-01-17 06:23)
    Do palanta z 2014-01-17 02:46
    pisałem po raz trzeci, niestety wolny kraj, demokracja i takie tam lecz cenzura działa.
  • ~benon
    (2014-01-17 06:38)
    re:~BITTE BITTE2014-01-17 06:17
    Pierw zdejm palucha z Caps Locka
    "A POLACZKOW I TYCH INNYCH DO GAZU"
    Określ następnie ty palancie tych innych.
    Tak bardziej szczegółowo. I co? dasz głos wzorem psa?.
  • Grzegorz Schetyna

    Walka o przywództwo w Platformie. "Kidawa jest wściekła na Schetynę"

  • Akcja ratunkowa w Szczyrku

    Szczegóły tragedii w Szczyrku: Gdyby nie odwołali treningu, Szymon tego wieczoru byłby na nartach

  • Szkoła

    Nauczyciel po powrocie z Finlandii: Polska szkoła to skansen [ROZMOWA]

Zobacz więcej