• ~eFendi
    (2014-02-02 12:47)
    idioctwo do kwadratu co wy wypisujecie?
    - jakby nie zabito tego bydlaka to wypisujący idiotyzmy
    dziadek Jan, Erich von Gestern , orgazmbohatera , Jerzy 69', Kuba 69', to sidzili by w baraku dla dzieci w Oświęcimiu czekając na nastepcę doktora Mengele
    - skąd biora się w narodzie tacy idioci ?
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-02-01 23:50)
    CHWALA na WIEKI polskim Bohaterom!!!
    DUMNY jestem, ze moglem sie urodzic Polakiem.
  • ~Jerzy 69'
    (2014-02-02 09:12)
    Teraz dzieci wykorzystuje Owsiak...
  • ~Kara
    (2014-02-01 13:44)
    Czy dzisiaj żyją tacy bohaterowie? Pewnie tak, ale są oblepieni wszechogarniającą mazią, odchodami umysłowymi lejącymu się z gazetek i telewizji. Wystarczy posłuchać dziennika TV o 19.30, toż to karma dla idiotów wysmażona przez wnuczka wysoko postawionego komunisty. Ludzie w jakim kraju my żyjemy!.
  • ~troche dokladnosci
    (2014-02-01 21:51)
    Dla tych co chcieliby wiedziec dokladniej Franz Kutschera nie byl Niemcem a Austriakiem.
  • ~wałbohatermaryjny
    (2014-02-02 09:44)
    czy wałesa to bohater czy kukiełka słup manipulowana przez innych jeden czlowiek nic nie zrobi
  • ~Rusofob
    (2014-02-02 14:54)
    To nie bohatery byli głupi i najiwni to wróg był podłym i krwawym. Zali komukolwiek niezbędno tłumaczyć że każdy zwykły człowiek muszą bronić swój dom , swoju rodziniu , swój kraj? A zło muszą być ukarano ? Nie śmieć obrazić martwych i starych wietieranów ! Są bezbronny.
    Majcie sumienie.
  • ~Mieczi 13 bicz na nePOtyzm
    (2014-02-02 13:49)
    zwolennicy Twojego Ruchu w skrócie TR-upa , muszą być mocno najarani że wypisują tu takie głuPOty ...
  • ~Leopold
    (2014-02-02 12:50)
    Do dziadek Jan 12.01 Przecież Hitlerowcy nie przyjechali do Polski na wczasy, tylko palili wsie i miasta, zabijali i rabowali. To była masowa egzekucja Polaków i wyniszczanie narodu. Każdy kto bronił Polski jest bohaterem, a plucie na bohaterów jest teraz POpularne , gdyż chce się nam wmówić, że Polskość to nienormalność.
  • ~kara śmierci dla truciciela
    (2014-02-01 20:44)
    Prawdziwa twarz truciciela Ryfińskiego: http://www.fakt.pl/posel-ruchu-palikota-armand-ryfinski-chcial-otruc-ojca,artykuly,419103,1.html