• ~Jas fasola POLAK
    (2014-05-13 14:20)
    No wierni to nawet bez mrugnięcia okiem uwierzą
    No uwierzą bez wątpliwości
    Agca pewnie trafił bo Bozia na moment sie zagapiła

    Inaczej byłby cud

    No no czekam na inwektywy ze strony ortodoksów
    Bo kiedy brakuje argumentów ... to to wyzwiska i pomówienia zostają !
  • ~Religiusz
    (2014-05-13 15:00)
    Dziewczynkę na ołtarze. A jak umrze to się z niej wypompuje krew i będzie upłynniać w ampułkach po kropelce
  • ~maria magdalena
    (2014-05-13 19:20)
    A ja wierzyłam, że uratował przyszłego świętego Archanioł Gabriel.
  • ~niezdziwisz
    (2014-05-13 18:21)
    RE~"zdziwisz2014-05-13 16:34 Ciekawe czym strzelal z tak bliska. Chyba grochem albo fasola."
    teee, chyba dojdziesz z czego i czym, a jak już dojdziesz i zdobędziesz, to wypróbuj na sobie - możesz nawet tylko ćwiczyć, ale bądź systematyczny, uparty i skuteczny, nie przestawaj w ćwiczeniach aż do skutku. Będzie luźniej na forum.
  • ~spisane będą czyny i rozmowy
    (2014-05-13 13:32)
    A dziś mija 30 rocznica eksplozji w Siewiernym na północy Rosji, po której rosyjska flota przestałą się liczyć na świecie jako siła zbrojna. W sama porę bo na rok 1984 lub 1985 ZSRS planował wywołanie wojny światowej, bo nie mógł nadążyć technologicznie za programem gwiezdnych wojen ogłoszonym przez Reagana.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2014-05-13 21:24)
    Polska zaprzepascila ostatnia szanse na ustalenie prawdy po tym jak odmowila w sposob niezwykle bunczuczny prosbie Alego Agcy, ktory po odsiedzeniu swoich wyrokow zwrocil sie do wladz Polski z prosba i Asyl. Trzeba bylo sie zgodzic i jakby Gosc pojawil sie na terytorium Polski to pooddac go, porzydnemu slictffffu z wykorzystaniem,, specjalnych metod sledczych,, a jako Doradcy Sledczy chetnie wystapiliby emerytowani oficyjerowie UB jacy jeszcze zyja i Agca , wyspiewalby jak kanarek na 4 glosy co wie o mocodawcach a nawet i to czego nie wie a ino o to cos sie go pyta w trakcie slictfffa. Z cala pewnoscia Agca moze nie wiedziec KTO byl Glownym Mocodawca a sam byl na samym koncu dlugiego lancucha posrednikow od Mocodawcy do Wykonawcy a wiec juz nic sie nei ustali albo rzeczywiscie byly to inne powody zamachu. To przyklad karygodnego marnotrawstawa zasobow, ze majac w reku wszystkie narzedzia a wiec wybitnych specjalistow od slictfff z rodowodem w UB i Klienta, ktory sam pcha sie w rency Polakow nie skorzystac z okazji i nie wyjasnic w koncu prawdy pozosawiajac Swietego w sferze 38 versji zamachu.
  • ~Wacek Krakus
    (2014-05-13 14:16)
    no ale jako swięty mógł liczyć na protekcję u ...najwyższego ?

    czemu musieli operować lekarze , przecież swięty , no mógłby wstawić się za nim, faktycznie lud bogobojny ... i kule poszły by w sufit
  • ~wrozka
    (2014-05-13 13:44)
    Juz wtedy planowali zrobic "SODOME I GOMORE ",ten cudowny czlowiek jakim byl J.Pawel II ,dany nam od BOGA ,tak bardzo im przeszkadzal .

    Polacy poki nie odstawia tych roznej masci kombinatorow od wladzy ,pracujacych za obca walute ,prezenty itd. ,zgina wszyscy.
  • ~snajper
    (2014-05-14 09:01)
    ten zamach to pic na wode
  • ~ico?
    (2014-05-14 13:05)
    Do kronikarz: rozumiem, że upatrujesz tu interwencji bożej, to ja też mam do Ciebie pytanie: czemu Bóg interweniuje w tak zagmatwany sposób angażując w to dziewczynkę, narażając swojego człowieka na cierpienie i ratuje go zmieniając kierunek lotu kuli dopiero w ciele? Czy nie prościej byłoby nie dopuścić do zamachu? Dlaczego w ogóle Bóg nie sprawi aby wszyscy byli dobrzy i szczęśliwy, myślę, 100% ludzi wolałoby pełnię szczęścia i spokojny żywot niż wolną wolę. Chociaż może to za dużo, niechby wszyscy byli dobrzy, to by wystarczyło. Co po wolnej woli ubogim, chorym ,cierpiącym, ofiarom prześladowań, mordów itp. Każdy ma jakieś problemy, których wolna wola nie rozwiąże i chętnie by ją oddał za święty spokój.