• ~Weteran
    (2014-08-03 07:57)
    Bo jako naród g... wartamy. Państwo powinno zasądzić wyroki śmierci i wysłać za nimi likwidatorów.
  • ~adelaide
    (2014-08-03 08:32)
    Prawda i to, że niektórych alianci uratowali jako "zbyt cennych" ale prawda chyba i to, że polski wymiar sprawiedliwości nie potrafił ich znaleźć, zatrzymać, skazać i osądzić tak jak to zrobili np. Mośki, którzy ścigali ich na całym świecie i zatrzymywali gdziekolwiek ich dorwali, jak nie można było inaczej to porywali, przywozili do Izraela, skazywali, osądzali i tracili. Dorwali, praktycznie wszystkich, których chcieli dorwać.
  • ~kom batant
    (2014-08-03 10:19)
    a gdzie Okulicki ???
  • ~zniesmaczony
    (2014-08-03 08:05)
    długo jeszce będe ogladał te mordy na głównej?
  • ~kunta
    (2014-08-03 17:02)
    adelaide polski wymiar sprawiedliwosci byl w moskie a oni mieli to w du...
  • ~Q
    (2014-08-03 09:38)
    jak widać Bóg dba o tych co posłusznie i wiernie wypełniają jego wolę!
  • ~libe
    (2014-08-04 04:09)
    a gdzie zdjecie gronkowca waltz?
  • ~irek
    (2014-08-03 10:34)
    Powinien wrócić PIŁSUDSKI on by wiedział co ma zrobić.
  • ~skad w tym narodzie tylu bandytow
    (2014-08-02 12:03)
    Barbarzynstwo w nacji nienieckiej jest znane od zaistnienia tego narodu Jak slucham jak to nas niecy lubia to noz kieszeni mi sie otwiera
  • ~andrzej
    (2014-08-08 16:30)
    Moim skromnym zdaniem powinno sie scigac tych ktorzy jeszcze zyja,a ktorzy mieli wplyw na decyzje o wybuchu powstania.To byl akt glupoty,ktora doprowadzila do smierci ponad dwiescie tysiecy ludzi,do calkowitej zaglady wielkiego pieknego miasta.W imie czego? Ano w imie zludnej nadziei manifestacji,ze my-prawdziwPolacy juz tu jestesmy i ze Stalin sie tym przejmie.Od poliitykow i wysokiej rangi wojskowych wymaga sie wyobrazni,rozeznania danej sytuacjii. W zadnym razie nie idiotyzmow ktore doprowadzilo do ludobojstwa.