• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 14:37)
  bydło głosujące na PO oczywiście tego nie pojmie bo przecież jest super, mamy ciepłą wodę w kranie a dobrze ubranego pana premiera klepie po ramieniu nasza złota pani Angela. Płakać się chce co z nami robią tracimy suwerenność, z dnia na dzień stajemy się unijną kolonią, białymi murzynami, na szczeście nie wszystko jeszcze stracone, ludzie otwierają oczy i zaczynają rozumieć co się dzieje.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 15:03)
  jakim trzeba byc debilem zeby glosowac na tuska(klamce, zlodzieja, oszusta,czlowieka glupiego) kazdy wie, ze klamie i za jego kadencji jest coraz gorzej, a mimo to na niego glosuja!!! Co za kretyni!!!
 • ~Wiesio13 kształcony przez WSI SB UB
  (2014-09-30 11:10)
  Jaka jest różnica między policjantem a złodziejem?
  Taka sama jak między PIS a PO.
  -
  CZY JUZ OTWORZYŁY WAM SIE OCZY KTO JEST W TYM KRAJU ZŁODZIEJEM A KTO POLICJANTEM ?
  JESZCZE NIE ? TO WAM POWIEM: ZŁODZIEJ TO PO, A POLICJANT TO PIS.
  PIS ZWALCZAŁ WSZELKIE PATOLOGIE.
  ALE WY GŁOSOWALIŚCIE NA ZŁODZIEI.
  BO SAMI JESTEŚCIE TACY SAMI.
 • ~hey
  (2014-09-30 13:56)
  Chętnie obejrzał bym te zdjęcia do końca ale nie mam czasu klikać tyle razy. Puknijcie się w czerep Redakcjo !!!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 11:30)
  miejsce tuska nie jest w fotelu przewodniczącego pe,lecz przed sądami ,trybunałem stanu...także jego pseudo ministrowie z folwarku ,ponieważ to nie rząd,a folwark nieudaczników i aferzystów...pytam za co w tym kraju prokurator generalny i jego ludzie biorą pieniądze???
 • ~Łowca ż y d oPO-lszewii i YudeoPO-lonii
  (2014-09-30 13:27)
  nie k ł a m a ć niemieckie sQ...wysyny nie 3 biliony a 400 bilionów złotych -bo na tyle wyliczona została h e k a t o m b a POLSKIEGO Narodu w wyniku rzezi n i e m i e c k i ch oprawców (dziadków i ojców m a k r e l i oraz Schredera od gazociągu i RUDEGO k a n a l ii z Sopotu ) -rzezi dokonanej na POLSKICH dzieciach kobietach i kwiacie meskiej inteligencji POLSKIEJ ! ! !

  SWINIE n i e m i e c k i e -nie 3 biliony a 400 bilionów złotych jak wyliczył Amerykańskie Instytut Badania Zbrodni niemieckich na Narodzie P O L S K I M

  ...to piszą i dokumentują naukowcy historycy i badacze Amerykańscy -w sumie to niezależni naukowcy i Amerykanie-ja im wierzę ! !

  .
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 11:25)
  Czy prokuratura już się zajęła przestępstwami tuSSka i wszczeła śledztwo zanim ucieknie z kraju. Za mord Smoleński z którego POdobno się wywinął, za przekręty - zamiecione POd dywan, za zniszczony przemysł, za pieniądze które ukradł z budżetu i rozdał swoim pachołkom, i za dług 1 bilion zł który będzie musiało spłacać młode pokolenie przez 1000 lat. Za to POwinien zostać rozliczony, skazany i wsadzony do więzienia jak gangster Al Capone w USA
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 11:51)
  ps. ostrzeżenie z Rosji już się pojawiło Nie, nie macie racji, to nie chodzi o gaz Rosyjska gazeta opublikowała info o dziadku Tuska - dokładniej niż Kurski swego czasu.
  Dziadek Przewodniczącego Rady Europy nie był w Wermahcie, był w SD czyli w karnym komando
  TAM SIE SZLO DOBROWOLNIE
  To może dlatego rząd się teraz tak wyciszył w sprawie ukraińskiej
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-30 14:57)
  TEN RZĄD JEST NIELEGALNY - ************ rozliczyć, skazać. Czyli - zbić pałami i zagonić do klatek, rozliczyć co do złotówki i dolara plus odsetki i karę finansową z egzekucją do 7 pokoleń, skazać - tzn, wyrok za zdradę równa się śmierć, ewentualnie kara dożywotniego pozbawienia wolności w obozie ciężkiej pracy.
 • ~historyk
  (2014-09-30 12:09)
  Jest ta-
  -kie polskie powiedzonko o wychowaniu sobie wilka. Sanacyjna przedwojenna Polska wychowala sobie nazistowskiego wilka, ktory do spolki z rosyjskim niedzwiedziem zjadl sanacyjna przedwojenna Polske. Takze przed wojna istnialy sankcje handlowe i gospodarcze i takie sankcje wprowadzila Liga Narodow po dojsciu Hitlera do wladzy w Niemczech. Te sankcje zakladaly, ze Niemcy pozbawieni importu zywnosci zbuntuja sie przeciw Hitlerowi. Wowczas Polak Pilsudski zawarl z Hitlerem uklad handlowy, ktory skierowal eksport polskiej zywnosci do III Rzeszy, a to pozwolilo Hitlerowi utrzymac sie u wladzy. Pozniej Hitler zagarnial Sudety, ale istnial pakt wojskowy miedzy Czechoslowacja, Francja i ZSSR. Niemieckie dowodztwo wojskowe liczylo na francusko-rosyjska interwencje w Czechoslowacji i przygotowalo plan obalenia Hitlera jako szalenca pchajacego nieprzygotowane Niemcy w wojne. Wowczas w ZSRR ministrem spraw zagranicznych byl Litwinow, ktory byl bardziej socjaldemokrata niz komunista i gospodarczy plan NEP , zakladajacy drobna wlasnosc prywatna i duza wlasnosc spoldzielcza , jeszcze byl realizowany. Do interwncji francusko-rosyjskiej w Czechoslowacji potrzebna byla zgoda Polski na przemarsz wojsk radzieckich przez polskie terytorium. Polska tej zgody nie udzielila, a w 1938 wspolnie z III Rzesza i Wegrami zlikwidowala reszte Czech - zabierajac wowczas Czechom Zaolzie. Natomiast w ZSRR fiasko polityki prodemokratycznej Litwinowa doprowadzilo do jego rezygnacji. Radzieckim ministrem spraw zagranicznych zostal Molotow i w ten sposob w ZSRR zaczal rzadzic zbrodniczy triumwirat Stalin - Beria - Molotow - przy czym Stalin i Beria nie byli etnicznymi Rosjanami, gdyz obaj pochodzili z Kaukazu. W ten sposob Polska wychowala sobie nazistowskiego wilka i przygotowala warunki dla : paktu Ribbentrop-Molotow, swojej kleski wrzesniowej, utraty Kresow Wschodnich, nazistowskiej akcji AB i sowieckiej zbrodni katynskiej.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Marek Borowski

  Borowski: Żaden senator nie przejdzie do PiS. Myślę, że Gowin zacznie mrugać do opozycji

 • Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński

  PKW podała oficjalne wyniki wyborów. PODZIAŁ MANDATÓW

 • zdjęcie z konta Beaty Mazurek

  To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. "Drugą kadencję PiS zaczyna od błędu"

Zobacz więcej