• ~Gogol
    (2015-07-02 08:12)
    Co ciekawe opisuje to gazeta niemiecki szmatławiec, której właściciele spadkobiercy morderców z Wermachtu i SS na nowo kreują historię dla Polaków w mediach, które przejeli w Polsce w 98 % i w porozumieniu z takimi folksdojczami jak Thuske, Komoruski rządzą Polską . Ale to już się niedługo zmieni i nie bedzie mowy o nazistach
    TAK TO NIEMCY MORDOWALI DZIECI I KOBIETY W CIĄŻY CI BARBARZYŃCY DO TEJ PORY NIE ZAPŁACILI ANI JEDNEJ MARKI POLAKOM ZA WSZYSTKIE ZBRODNIE
  • ~NAwigator
    (2015-06-18 20:59)
    Dlaczego nie wymieniają ,, Pieniackiej Huty" , " Podkamienia" i innych setek
    polskich wsi wymordowanych przez bandy upa pod okupacją niemiecką w Małopolsce Wschodniej.
  • ~voiceinthedesert
    (2015-06-18 20:43)
    Rząd w Londynie jest odpowiedzialny za niezapewnienie pomocy powstańcom! Powstania nie wolno było zaczynać bez gwarancji ciągłej pomocy!
  • ~Jonasz
    (2015-06-16 23:44)
    Ja bym kazał Niemcom to odbudować , tak jak było , a replikę postawić nie opodal .Warszawę też by odbudowali , a tak Polacy byli męczeni przez swoich , drugi , trzeci i czwarty raz .
  • ~Historia
    (2015-06-16 23:36)
    Jakoś tak się składa , że przestępcy wobec narodu polskiego , nigdy nie ponoszą odpowiedzialności , to zachęca innych .
  • ~rejs
    (2015-06-15 20:08)
    Podobnie zabijali Polaków w kościołach na Wołyniu i Podolu, no kto U k r a i n y.
  • ~opinia x
    (2015-06-15 17:40)
    Przypomne ze 12 lat temu USA Army zabila i zameczyla (gwalty,tortury,handel organami) okolo milion (!) cywilow w Iraku-pozniej przyznajac ze nie mial Irak zadnej broni masowej zaglady ale mial i ma ogromna zloza ROPY.
  • ~dziadek
    (2015-06-15 00:58)
    Bez komentarza
  • ~Zdziwiony
    (2015-06-14 23:13)
    Tam wymordowali 600 osób i mają pomnik narodowy - u nas SS-mani robili sobie takie jatki codziennie w Warszawie...
  • ~zwykła Polak
    (2015-06-14 20:54)
    do Dumnego Polaka: "z małej litery" to rusycyzm
  • ~antysprnger
    (2015-06-14 19:39)
    do czego zdolne sa narody opetane wojna ? chyba raczej do czego sa zdolni niemcy ! Jak wiadomo prasa niemiecka, ktora w samych niemczech jest nazywana "prasa klamstwa" -szezrzy swoja propagande na terenie Naszej Ojczyzny. Przpomnijmy, udzial niemieckiego rynku prasowgo w Polsce wynosi juz 89% -praktycznie nie ma prasy reprezentujacej interesy polskie -jak np. zycie polskiej mniejszosci narodowej w niemczech, rabunek polskiego mienia w niemczech przez niemieckich nazistow, odszkodowania za niewolnicza prace na robotach dla dzieci i wnukow poszkodowanych, reparacje za zniszczenie Polski podczas 2 wojny swiatowej. To sa sprawy ktore interesuja Polakow -a nie niemiecka propaganda obcej kultury, obcego swiatopolgladu. uwazam, ze przyszly rzad Polski powinien uregulowac podstawowe interesy Polakow i ograniczyc na terenie Polski udzial niemieckiej prasy do poziomu prasy polskie w niemczech. Niemcy i ich kultura TAK -ale na rownoprawnych warunkach. Nie bedzienam spriger i berger pluli tu w pysk !!!
  • ~Dziadek
    (2015-06-14 17:45)
    U nas po wojnie większosć mjejscowosci tak wyglądała.Najpierw Niemcy zniszczyli,pózniej ruscy rozkradli,i nikt o tym nie pisze
  • ~Historyk
    (2015-06-14 17:35)
    To wszystko prawda o Warszawie, ale ktoś wydał rozkaz walki zbrojnej w Warszawie, wiedząc jaki będzie koniec, biorąc pod uwagę uzbrojenie Powstańców i Niemców w Warszawie, Okulicki to prowokator NKWD, na czele której byli czosnki nienawidzący od wieków Polaków. Przez rok był więziony we Lwowie przez NKWD, a jak ktoś wpadł w ich ręce to albo był mordowany albo przechodził na ich stronę i wykonywał ich zbrodnicze rozkazy. To Okulicki najbardziej z kierownictwa AK parł do rozpoczęcia walki zbrojnej w Warszawie, co było na rękę Armii Radzieckiej. Naiwność AK doprowadziła do tego, że nie rozszyfrowano intencji Okulickiego jako przedstawiciela NKWD. Podobnie było z aresztowaniem "16-tu".Oto zbrodniarz, który w dużej mierze odpowiada za zniszczenie Warszawy i śmierć 200 000 jej mieszkanców.
  • ~wesley
    (2015-06-14 17:34)
    ,,,nigdy wiecej wojny,,,Polacy ,,szanujcie sie,,,jezeli nie ,,to nikt was nie uszanuje,,,
  • ~jorry123
    (2015-06-14 17:26)
    to tak samo, jak Niemcy zrobiliu w Jedwabnem...
  • ~czesc olo
    (2015-06-14 16:14)
    niezle, dziwne,ze nie rozkradli tego
    po wojnie, chyba maja straznikow,
    i zlomu ani cegiel nikt nie sprzedal ?
  • ~Czuchnowska
    (2015-06-14 14:51)
    a czy prezydent Francji co roku przeprasza za tą zbrodnię ?
  • ~kamień na kamieniu
    (2015-06-14 14:24)
    A zegarki i rowery zostawili... Piszę o tym, bo byli i tacy najeźdzcy, którzy nawet tego nie zostawiali.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-06-14 14:08)
    dlaczego obrazacie niemców? przecież tego mordu dokonali naziści a co za tym idzie najprawdopodobniej polacy
  • ~obracanie kota ogonem