Wyszyńska: Czy takie działania mają zamknąć mi usta?

| Aktualizacja:

Dziennik.pl dotarł do listu, jaki w połowie grudnia była szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska wysłała do Rady Nadzorczej TVP. Zwolniona w piątek rano dziennikarka pisała w nim o nieprawidłowościach w spółce, dyskryminacji i zastraszaniu. "Czy takie działania mają zamknąć mi usta?" - pyta w liście Wyszyńska.

wróć do artykułu
  • ~ok
    (2012-01-13 15:27)
    ale jaja
  • ~abonent
    (2012-01-13 15:36)
    Szanowna pani Wyszyńska, pragnę poinformować że telewizja publiczna jest w rękach umiłowanej przez naród partii dlatego nie ma dla pani miejsca. Trzeba było uważać co się mówi i robi bo krytyka nie jest ulubionym atutem władz telewizji.
  • ~sceptyk
    (2012-01-13 15:43)
    Abonament dla pani Scnepf. Nowa firma TVPO- Scnepjf&Brown
  • ~kasa dla celebrytów
    (2012-01-13 15:45)
    najgorsze badziewie w TVP: braułny ,dworaczki i inne gady jakie Tusk i jego ferajna zgotowała Polakom
  • ~Janusz
    (2012-01-13 15:45)
    Ludzie z nadania Tuska łamią wszelkie prawa w przekonaniu, że im wszystko wolno. Polska za czasów obecnego rządu stała się państwem bezprawia!!!
  • ~wef
    (2012-01-13 15:51)
    to straszne jak można zwalniać taką niezastąpioną osobę, oddaną TV.
  • ~juz niedługo.............
    (2012-01-13 15:51)
    Kłócą się za pieniądze z twojego abonamentu.
    Głupi ten co go płaci.
    Zresztą abonamentu nie ma obowiązku płacić, sam Tusk to zapowiedział i to obowiazuję. Slesinska Katarasinska, jak szefowa komisji sejmowej ds kultura czy coś tam, tez o tym samym informowała
  • ~lolek1
    (2012-01-13 15:52)
    Bardzo dobrze, że ją wylali. Oglądalność Wiadomości pod jej kierownictwem spadła o 800 tys. widzów... I to jest prawda :)
  • ~president
    (2012-01-13 15:53)
    Bulić abonament i nie dyskutować, ktoś musi się zrzucić na panią ambasadorową.
    A tak poza tym polecam skecz Neonówki:
    http://www.youtube.com/watch?v=3YXM70Sm6I8, zwłaszca około 2 minuty.
    "MAMY DOBRY RZĄD, WYBITNYCH FACHOWCÓW, GOSPODARKA IDZIE DO PRZODU, A LUDZIOM ŻYJE SIĘ CORAZ LEPIEJ."
  • ~super
    (2012-01-13 15:53)
    Super była cienka jak d..pa węża
  • ~adolf hitler
    (2012-01-13 15:53)
    bardzo dobrze ze wyrzucili ta rozdygotana belkoczaca wysznska powinni jeszcze wyrzucic tego sepleniacego i belkoczacego kraske
  • ~jan
    (2012-01-13 15:54)
    miernota nie dziennikarz
  • ~spokojnie coś ci znajdą
    (2012-01-13 15:55)
    za wchodzenie w d..pe władzy
  • ~Ale jaja !
    (2012-01-13 15:56)
    Polaków nie obchodzi jakaś tam Wyszynska, jakiś tam Godlewski z-ca jakiegoś tam Brauna, - szefa Urzędu Propagandu PO.
    Polaków interesuja recepty i ile jeszcze z kieszeni porwie złodziej Tusk i jego złodziejaks zgraja PO/PSL .
    O tym informujcie, to jest ważne, a sprawy związane z TVP - dotyczą tylko tych co płacą haracz na ta propagandową instytucję
  • ~IrekW...
    (2012-01-13 15:57)
    Bardzo dobrze, szmacila sie Pogodynka platformesrska propaganda to i jej sie dostalo... jak to mozna i cnote stracic i rubla nie zarobic...
  • ~JA nie płace
    (2012-01-13 15:58)
    Tuskolandia wżarła sie w Telewizje jak komuna w SLD
  • ~SKHZ
    (2012-01-13 16:03)
    Pani Małgosiu, pani się nie martwi POmatoły się sami wykończą w tym TV. nastanie jeszcze czas dla ludzi. Pozdrawiamy.
  • ~aga
    (2012-01-13 16:13)
    apolityczna telewizja Donalda Tuska !
  • ~NO I BARDZO DOBRZE!!!
    (2012-01-13 16:20)
    DRUGA DURNA PO KEDAJ-SMOKTUNOWICZ-LIS!!!
  • ~SUPER!!!!
    (2012-01-13 16:21)
    TO JEST ...PANNA NIKT!!! WAŻNA JAK MAGGI W MLECZNEJ ZUPIE!