Wyszyńska: Czy takie działania mają zamknąć mi usta?

| Aktualizacja:

Dziennik.pl dotarł do listu, jaki w połowie grudnia była szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska wysłała do Rady Nadzorczej TVP. Zwolniona w piątek rano dziennikarka pisała w nim o nieprawidłowościach w spółce, dyskryminacji i zastraszaniu. "Czy takie działania mają zamknąć mi usta?" - pyta w liście Wyszyńska.

wróć do artykułu
  • ~sowa
    (2012-01-14 18:57)
    Od wielu lat regularnie płacimy abonament i za nasze pieniądze otrzymujemy nierzetelne informacje,jednostronne ,gloryfikujące ekipę rządzącą audycje publicystyczne,marne filmy i seriale,beznadziejne programy rozrywkowe.Po wyrzuce - niu dziennikarzy fachowców w tej telewizji nie ma na co patrzeć i dlatego walczymy o rzetelną tv TRWAM.Zebraliśmy już prawie tysiąc podpisów,które prześlemy Dworakowi w poniedziałek,jak będzie potrzeba to siedzibę KRRiT będziemy pikietować do skutku! Dworak i spółka łamią nasze prawa konstytucyjne,czy żyjemy w Polsce,czy na Białorusi ?
  • ~SKHZ
    (2012-01-13 16:03)
    Pani Małgosiu, pani się nie martwi POmatoły się sami wykończą w tym TV. nastanie jeszcze czas dla ludzi. Pozdrawiamy.
  • ~.baca
    (2012-01-13 18:38)
    Bryluje w Wiadomościach Ten kto ma dobre nazwisko jak Kraśko,lub ma dobro-ść w nazwisku jak Dobroszolak.
  • ~halszka
    (2012-01-13 18:20)
    A Wyszyńska kiedyś krzyczała ,że PIS na nią naciskał,ale jaja.
  • ~dama
    (2012-01-13 19:20)
    Cała rodzinlka Wyszyńskiej w TVP? Pora z tym skończyć!!! Gratulacje dla Prezesa. Teraz czekamy na drugą Wyszyńska, od niedawna Siemiątkowską. Takiej jaja tylko w tv państwowej
  • ~jan.k
    (2012-01-13 18:51)
    przeciez Braun to menda ludzka a jak sie spiewalo w wojsku ... najlepszy srodek ne mendy szara masc szara masc..
  • ~XX
    (2012-01-13 18:06)
    Etat ma nawet prezenterka mieszkająca na stałe za granicą i pojawiająca się w pracy średnio co dwa miesiące. Co więcej, etat w APAI ma nawet osoba, która nie pracuje w redakcji Wiadomości, a w antenie programu pierwszego.
    A JA **** MUSZE PLACIC NA TYCH PRACI I ******** ABONAMENT- ZARABIAM 1600 NA LAPE
  • ~eeeeeee
    (2012-01-13 18:09)
    Ta państwowa telewizja , to jest jakaś taka bardzo prywatna .
  • ~Adam M.
    (2012-01-13 18:04)
    Oooooooo ! Polityka MEMŁOŚCI a la Bronuś & Donuś !
  • ~Gaga
    (2012-01-13 18:09)
    no i teraz widać, że w telewizji za nasze pieniądze żyją i to na bardzo wysokim poziomie z wysokimi wynagrodzeniami całe klany rodzinne tzw. dziennikarzy, a ma to być telewizja publiczna, a nie prywatna, tu mąż, tam siostra, a może i wujek i ciotka i tak dalej - to jest wielki skandal
  • ~halszka
    (2012-01-13 18:22)
    A TUSK mówił,żeby nie płacić abonamentu RTV.
  • ~swiss made
    (2012-01-13 19:49)
    zawsze wiedzialem,ze warszawka jest zrodlem wszelkiego zla,ktore spotyka ten kraj.Najpierw caly kraj budowal swoja stolice,aby grupy uzurpatorow mogly sobie nabijac kieszenie.
    a moze panowie z Londynu i New Yorku zrobia jeszcze raz powstanie,to jest szansa,ze to cale badziewie legnie w gruzach-tym razem na zawsze.
  • ~papapa
    (2012-01-13 18:19)
    szcze kała ,szcze kała aż w końcu to na co zasłużyła dostała !!!
  • ~trochękultury
    (2012-01-13 19:00)
    Buzia, a nie twarz, ostatnia aktualizacjo.
  • ~all
    (2012-01-13 19:41)
    Wyszyńska to najsłabsze ogniwo, aut całkowity i zatrudnic młodych ze świeżym spojrzeniem na realia
  • ~TVN bis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2012-01-13 17:59)
    Czyli CZYSTKI dla DEBILI z TVNu !!!
    Tylko patrzeć jak KRETYN z Bielawy będzie witał Państwa o poranku !!!
  • ~Kazik
    (2012-01-13 18:02)
    W obecnej formie TVP nie ma absolutnie sensu. Jestem zdecydowanym zwolennikiem rozwiązania tej publicznej k. Szkoda kasy lepiej to sprywatyzować.
  • ~karolina
    (2012-01-13 17:41)
    Kraśko cały Teleexpress to komuniści robiący kariere na pomawianiu i oczernianiu powinni ich wyczucić
  • ~zza miedzy
    (2012-01-13 17:52)
    no to Komisjo d/spraw naciskow - do dziela!..haha.. nic z tego POniewaz to sa PO naciski wiec dochodzenia nie bedzie...Komuna padla ale PRL trwa!
  • ~OYMist
    (2012-01-13 17:47)
    Zaczeło sie na dobre usuwanie niewygodnych lub nie ulegających naciskom dziennikarzy i prezenterów z telewizji publicznej. Wiadomo że telewizja to najlepsza tuba propagandowa.Obecna władza zrobi wszystko za wszelką cenę żeby jej nie stracić.Demokracja powoli przechodzi do historii ,wcześniej na naszej polskiej ziemi był hitleryzm potem stalinizm a teraz zaczyna sie tuskizm( coraz więcej ludżi ginie w naszym kraju w niewyjaśnionych okolicznościach). Jeśli wszyscy nie bedziemy patrzyli im uważnie teraz na ręce to za chwile możemy obudzić sie w kraju w którym w szkołach,urzędach bedą wisiały zdjęcia Jaśnie Oświeconego Pana Premiera Donalda Tuska... a ABW bedzie kontrolować każdą część naszego życia...