Kuba Wojewódzki to teraz Jakub W. Grożą mu trzy lata więzienia

| Aktualizacja:

Celebryta znany między innymi z programów TVN usłyszał zarzuty - dowiedział się dziennik.pl. Prokuratura twierdzi, że znieważył Alvina Gajadhura, rzecznika Inspekcji Transportu Drogowego. Celebryta odmówił składania wyjaśnień.

wróć do artykułu
  • ~kate
    (2012-04-11 19:30)
    Powinni go wsadzić
  • ~Radio Ma Ryja
    (2012-04-11 21:08)
    No głupia sprawa, bo tym samym Kuba zrównał się z dyrektorem Rydzykiem,
    który też parę lat temu nabijał się z czarnego księżulka.
  • ~Belina
    (2012-04-11 21:57)
    SKORO ON pejsaty,
    bo nie "wojewódzki" od urodzenia, no i Jakuba mu na wszelki wypadek POzostawiono - to Temida, nie tylko ślepa, ale i rozgrzana na pewno będzie. Przecież to dobro narodowe, jak noblistka, profesor i innych sporo, a nawet kavalier OB!
  • ~sad
    (2012-04-11 21:48)
    Jakub P.owiatowy błazen nadworny Adasia M z G.W
  • ~do pajaca
    (2012-04-11 21:47)
    o pajaca podpisujacego sie Radio Ma Rzja. Nie nasmiewaj sie .Jestes yalosnz.Poprosu lajno.
  • ~jan
    (2012-04-11 21:39)
    To za chamstwo teraz idzie się do więzienia??!!
  • ~mis
    (2012-04-11 21:27)
    żałossny jest ten pajac - szkoda celi dla niego. Tam siedzieć będą inni , a ten ... na zieloną trawkę psie kupy zbierać.
  • ~snit
    (2012-04-11 21:22)
    I bardzo dobrze nicech poczuje smak biedy i demokracji w kiciu.
  • ~olo
    (2012-04-11 21:02)
    No coz, to wyznawca PO, widac takie standardy i kultura obowiazuje. Gratulujemy partii rzadzacej takiego sympatyka.
  • ~cwaniak z WSI
    (2012-04-11 22:41)
    Donek pna znak protestuojawi się na posiedzeniu trampkarzy z kukiełką pejsiastym jakubkiem
  • ~merdal
    (2012-04-11 21:02)
    merdal i kupa to świetny duet
  • ~Belina
    (2012-04-11 20:43)
    SKORO ON pejsaty,
    bo nie "wojewódzki" od urodzenia, no i Jakuba mu na wszelki wypadek POzostawiono - to Temida, nie tylko ślepa, ale i rozgrzana na pewno będzie. Przecież to dobro narodowe, jak noblistka, profesor i innych sporo, a nawet cavaliere OB!
  • ~Karolina
    (2012-04-11 20:43)
    Niech zamkną matoła ...on jest tak żałosny jak koza w zoo!!
  • ~sohn
    (2012-04-11 20:40)
    Jeden z tych co zrobią wszystko dla pieniędzy.
    - czyli niewolnik tvn, wypuszczany z budy, żeby spowodować
    szczekanie innych piesków.
  • ~polak
    (2012-04-11 20:38)
    a ile dostanie kaczor za te brednie smolenskie
  • ~~wandeczka
    (2012-04-11 20:34)
    No kubuś , wazelina ci sie przyda w puszce .
  • ~Co za bzdety
    (2012-04-11 21:14)
    Jeśli obrażał, to powinien ponieśc karę.
    Ale to chyba kpiny, jeżeli odpowiedzialność karna ma grozić za nazwanie Murzyna Murzynem, albo Indianina Indianinem.
    A jeżeli ktoś obraźliwe słowo "czarnuch" tłumaczy jako "Murzyn", to niech się lepiej uczy języków.
  • ~Seb
    (2012-04-11 23:34)
    Powiatowy prostak i tyle w temacie. Gdzie Szczuka i inne kolorowe autorytety - nie obruszają się? Na Suskiego jechali przez 2 tygodnie mimo że poseł Godson nie poczuł się obrażony.
  • ~AVE CHAZAR
    (2012-04-11 20:26)
    żyda nikt w POlszy nie ruszy, nikt!
  • ~gaga
    (2012-04-12 06:03)