Wojewódzki tłumaczy się z żartu o Ukrainkach. "Ośmieszacie się..."

| Aktualizacja:

Wobec oskarżeń o spowodowanie międzynarodowego skandalu po radiowej wypowiedzi o Ukrainkach głos zabrał Kuba Wojewódzki. Zwrócił się do Ukraińców urażonych jego słowami.

wróć do artykułu
  • ~Agafija
    (2014-02-05 18:22)
    Jako pół-Ukrainka pół-Polka wychowana i urodzona w POLSCE czuję się urażona.
  • ~gabka
    (2012-11-12 15:04)
    majac kompleksy, zwykle ponizamy bezpodstawnie innych, a ze to bylo CHAMSTWO w najgorszym wydaniu,wszyscy wiemy
  • ~Ile
    (2012-10-19 12:27)
    Co ma tekst "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił" wspólnego z satyrą? Czy zgwałcenie kobiety jest czymś śmiesznym? To jest okrucieństwo, które zasługuje na śmierć! To nie był żart to było pokazanie wielkiej zbrodni w formie bardzo nieśmiesznego żartu i zamiast tłumaczyć własną głupotę jako niegłupotę lepiej przyznać się do błędu i prosić o wybaczenie za brak osobistego honoru oraz naruszenie czyjejś godności czyli kobiet w ogóle.
  • ~hihi
    (2012-06-29 13:18)
    Kubuś spietrał że pieniążki się skończą i wystawne życie i PRZEPROSIŁ.

    Nadworny błazen mówiący - PRZEPRASZAM.

    NOOO... to musi mieć pełne portki...
  • ~Zwykły
    (2012-06-27 13:08)
    Wydaję mi się, że panowie sobie tak "żartują" bo tak sobie wyobrażają przeciętnego Polaka, jako idiotę, chama, prostaka i kulturowego wykolejeńca. Bo tylko tak mogę sobie wytłumaczyć próbowanie wciskania tego typu "żartów", a tym bardziej prób ich obrony jako "absurdu, groteski, skrótu myślowego czy kpiny ze stereotypów". Ci panowie chyba bardzo chcą wierzyć, że to są te stereotypy, które należy Polakom o Polakach wmawiać, ja w tym widzę chamską medialną propagandę.
  • ~qwerty
    (2012-06-27 12:44)
    Poziom komentarzy wysoki jak zwykle... Wojewodzki to cham, jak wiekszość polaków niestety, ale przynajmniej inteligentny. Osobiście nie mam z nim problemu.
  • ~Janusz
    (2012-06-26 12:42)
    Zwykły cham i prostak. Szkoda słow na głupawego marnego człowieczka który wszystko powie aby się przypodobać. Chamstwo jest w cenie ... kasa idzie. Poziom rozmowy na antenie radiowej to poziom ludzi z marnym wykształceniem. Winne są media że zatrudniają chamów, ale już niczemu się nie dziwię w tym kraju.
  • ~RDK
    (2012-06-25 18:14)
    Dlaczego usunięto mój komentarz co prawda boli, że Wojewódzki obnażył wasze zakłamanie
  • ~marbor
    (2012-06-25 09:11)
    powiedziałi głosno to co wiekszość mysli po cichu i wstydzi sie do tego przyznać
  • ~er
    (2012-06-25 08:34)
    MATOŁ OBRAŻA MROŻKA I GOMBROWICZA SUGERUJĄC, ŻE DORASTA IM POZIOMEM INTELEKTUALNYM - KLASYCZNY BEZMÓZGI NARCYZ WYHODOWANY, HOŁUBIONY I OPŁACANY W SPOSÓB NIEBYWAŁY ZA ZNIEWAGI POD ADRESEM KACZYŃSKICH.I LUDZI POPIERAJĄCYCH PiS. A PRZEPRASZAM, TO DLA NICH NIE LUDZIE TYLKO BYDŁO.
  • ~kontyktion
    (2012-06-24 20:18)
    jaki wudz kraju takie i dzieci
  • ~Rychupppp
    (2012-06-24 16:16)
    W dupę ****** cham !!!
  • ~Rydzyk
    (2012-06-24 12:26)
    cham będzie chamem na wieki wieków amen
  • ~brb
    (2012-06-24 12:25)
    biednego zaćpanego Kubusia oczerniają intruzi wdzierający się w jego przestrzeń.
  • ~polonistka
    (2012-06-23 23:41)
    Nie obrażaj Gombrowicza i Mrożka, ich humor to humor wysokich lotów, Wasz to zwykłe chamstwo.
  • ~statystyczna Polka
    (2012-06-23 18:13)
    Mam nadzieję, że słynne ukraińskie feministki nie odpuszczą wam tego. Aż prosi się o proces i olbrzymie odszkodowanie.
  • ~kobieta
    (2012-06-23 17:43)
    to sa proste jak drut chamy
  • ~statystyczny Polak