Wojewódzki tłumaczy się z żartu o Ukrainkach. "Ośmieszacie się..."

| Aktualizacja:

Wobec oskarżeń o spowodowanie międzynarodowego skandalu po radiowej wypowiedzi o Ukrainkach głos zabrał Kuba Wojewódzki. Zwrócił się do Ukraińców urażonych jego słowami.

wróć do artykułu
  • ~Luka
    (2012-06-22 15:15)
    Jakie "delikatne", jakie czule nasze media! A to co mowia o Polakach codziennie swiatowe media, to nie boli, bo to prawda!!
  • ~kasia London
    (2012-06-22 15:17)
    I BARDzO DOBRZE !!!
    Wojewodzki i Palikot to najlepsze bicze na kato0li i krzyze !!!
    dopooki w polsce jest miejsce na ludzi jak wojtylo popieluszko i inne mohery sprzatamy !!!
    mohery raus !
  • ~Mnemonic
    (2012-06-22 15:17)
    Zero zobacz sobie to ty ... http://w522.wrzuta.pl/obraz/5fINGbBcu4m/dwa_zera
  • ~wowa
    (2012-06-22 15:19)
    ludzie przecież to są dwa buraki gdybym był Ukraińcem po prostu dałbym jednemu i drugiemu w morę bo tylko0 na to zasługują
  • ~Jrosław Polskę zbaw i Marta zawsze dziewica
    (2012-06-22 15:21)
    Cham chamem pozostanie. Pomimo kasy jaką zarabia. Smutne
  • ~Radio Ma Ryja
    (2012-06-22 15:23)
    Jako że jest to już recydywa z ich strony to powinni dostać pół roku bez zawiasów!
    W tym przypadku do pobili nawet ksenofobiczne uwagi dyr. Rydzyka, którego przecież ostro krytykują. Nawet chamstwo musi mieć jakieś granice.
    Gdyby chociaż natychmiast po tym kiepskim żarcie dali jakiś wyjaśniający komentarz, to z trudem, ale dałoby się jeszcze wytrzymać, ale bez tego, to wyszło im apogeum chamstwa! Wiem, jak takie "żarty" bolą, bo kiedy żyłem w RFN, też czasem słuchałem podobne n.t. Polaków lub ogólnie obcokrajowców, jakim też byłem.
  • ~P.P.
    (2012-06-22 15:25)
    Ukraińcy...zajmijcie się nimi po swojemu...u mnie będziecie mieli za to plusa...
  • ~Zalsuzony dla ukaldu
    (2012-06-22 15:27)
    w robieniu wody z muzgu narodowi. Dalteto nie wylecial zbyt cenny.
  • ~słuchacz
    (2012-06-22 15:27)
    Ci intruzi z krainy patosu i przesady są zapewne równie rzadkimi gośćmi na granicy polsko-ukraińskiej, skoro tak się przejmują satyryczną wypowiedzią Kuby dotyczącą Ukrainek równocześnie zupełnie ignorując wypowiadane całkiem serio komentarze straży granicznej lub służby celnej.
  • ~goll
    (2012-06-22 15:27)
    teraz to już wojewódzki się ośmiesza

    wielu twierdzi że jest on inteligentny, a tu proszę dalej nie rozumie, że te chamskie i prostackie odzywki obrażają innych.
    typowy POwiec
  • ~lunk
    (2012-06-22 15:29)
    Rasista i ci co go usprawiedliwiają. z takich postaw zrodził się faszyzm i komunizm.
  • ~kontakton
    (2012-06-22 15:29)
    Wojewudzki nie rozumie że w komunie za żarty z władzy...idzie się pod ..sąd...
  • ~kontakton
    (2012-06-22 15:30)
    Wojewódzki nie rozumie że w komunie za żarty z władzy...idzie się pod ..sąd...
  • ~rgsd
    (2012-06-22 15:31)
    Kubuś poproszę ten sam żart ale o żydówkach, ciekawy jestem reakcji
  • ~icek
    (2012-06-22 15:31)
    A jednak Wojewódzki jak pisze jest "twórcą", to jest synteza polskiego inteligenta trzeciej RP. W słusznie minionch czsach co jak co ale tego rodzaju debil, wesołeg, twórca nigdzie i nigdy nie miałby najmniejszych szans. Temu twórcy i jego kompanowi wypada proponować wycieczkę na zieloną Ukrainę tam go kamraci wła ściwie potraktują.
  • ~ox
    (2012-06-22 15:32)
    Jaki Mrożek czy Gombrowicz? Ego Pana W. doszło do absurdalnych rozmiarów. On po prostu nie rozumie tego co mówi...Nie da się go słuchać.
  • ~stary solidaruch
    (2012-06-22 15:32)
    Chamstwo, cynizm i obłuda stały się chlebem powszednim dla tzw. elit i celebrytów. Kultura osobista, szacunek dla drugiego człowieka są dla nich śmieszne, niemodne. Czują się wyróżnieni bo mają więcej kasy od innych. Ciekawe jak długo w tym szambie przyjdzie nam żyć? Moralna degrengolada różnych środowisk to efekt tzw. kultury wyzwolonej gdzie jednostka jest niczym, liczy się siła stada. Normy i zasady ich nie dotyczą bo pozbawieni są podstawowych odruchów człowieczeństwa, są jak dzikie zwierzęta gotowe rozszarpać każdego kto nie jest z nimi. W ten sposób ginęły całe narody.
  • ~goll
    (2012-06-22 15:32)
    a co na to feministki? zareagują?
  • ~x
    (2012-06-22 15:37)
    Tymi dwoma Ukraicy powinni zaj ac sie sami.Bierzcie sprawy w swoje ręcę.Nie dajcie obrazacswoich kobiet.
  • ~TFU !!!!!
    (2012-06-22 15:40)
    Czemu piszecie "Wojewódzki" o kimś, kto nie jest nawet Powiatowym, tylko jest zwykłym Gminnym błaznem, któremu słoma z gumiaków wychodzi ?
    "Żarty" z Polskiej Flagi - włożenie ją w psie odchody, żarty z Ukrainek w wykonaniu osoby pochodzenia żydowskiego i Rosjanina z urodzenia, to ma byc tolerowane, brak tolerancji dla chamstwa jest zaściankowością. Ale nawet niewyszukany żart z Żydów czy Rosjan swiadczy o ksenofobii i jest karalny - i tak ma byc całym świecie.