Wojewódzki tłumaczy się z żartu o Ukrainkach. "Ośmieszacie się..."

| Aktualizacja:

Wobec oskarżeń o spowodowanie międzynarodowego skandalu po radiowej wypowiedzi o Ukrainkach głos zabrał Kuba Wojewódzki. Zwrócił się do Ukraińców urażonych jego słowami.

wróć do artykułu
  • ~Aletto
    (2012-06-22 20:24)
    PO-wski przygłup .. równie głupi, chamski, bezczelny i nietykalny jak jego kumpel o twarzy pajaca niejaki Figurski ;-)
  • ~statystyczny Polak
    (2012-06-22 20:35)
    Słuchajcie !!
    Słyszeliście o pojedynku Kliczko-Wojewódzki, to którego to ma być ?
    Sądze że oglądalność będzie wieksza niż meczu Polska-Rosja
    Mimo że wynik jest znany sądze że to będzie fascynujące !!!
    Tylko szkoda że tak krótko...
    Hahahaha
  • ~wesoły romek
    (2012-06-22 20:02)
    Ja też czarno widzę przyszłość Kupy w zawodzie. W zasadzie? O jakim zawodzie on pisze? Przecież on nie ma żadnego wykształcenia, a to co robi w radiu i TV jest trudne do zdefiniowania. Ani z niego satyryk ani prezenter. Jakiś taki przymulony 40-sto letni chłoptaś, który bredzi bez sensu. Żal mi ludzi, którzy go słuchają czy oglądają. Ludziska, trzeba się cenić, a nie zniżać się do poziomu imbecyla.
  • ~statystyczny Polak
    (2012-06-22 20:09)
    Czarna przyszłość Kupy .. świetne ... to poziom satyry właśnie na poziomie wojewódzkiego jestem ciekaw czy go będzie to bawiło Haha
  • ~otto
    (2012-06-22 20:19)
    .
    Aa, chodzi o Wojewodzkiego - tego zretardowanego pajaca z propagandowych mediow III RP, ktorego swego czasu wywalono na zbity pysk z Trojki za branie lapowek.

    Wikipedia zas:

    W 2010 roku udzielił poparcia Ruchowi Poparcia Palikota[16].

    Z kolei w 2007 r., w szóstym odcinku szóstego sezonu swojego talk-show z udziałem Piotra Gąsowskiego i Tomasza Lipińskiego, potwierdził swoją obecność w sztabie wyborczym Donalda Tuska

    Po wygranych wyborach w 2011 roku Adam Michnik napisał w Gazecie Wyborczej


    Na koniec: te wybory to zwycięstwo Polski Marka Kondrata i Kuby Wojewódzkiego, Polski ludzi bystrych i uśmiechniętych. Zapamiętam frazę Wojewódzkiego: "Młody czytelniku, jeśli nadal chcesz głosować na PiS - wcześniej skontaktuj się z lekarzem i farmaceutą".

    Jesli zas chodzi o rasizm i wyskoki na podlozu narodowym to w wypadku tego „mlodego” hehe i „wyksztalconego” hehe pajaca oraz drugiego spasionego chamusia – Figurskiego czy jak tam to juz recydywa.
    .
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-22 20:22)
    juz mu dupsko telewizja gnojem obsmarowała. Hahahah. Zobaczymy cwaniaczku jak się bedziesz czuł. Ludzie powinni pluć na ciebie na ulicy.
  • ~gość
    (2012-06-22 22:48)
    a może trzeba by mu zablokować fejsa? jak Debbie Schlussel :)
  • ~Chichot
    (2012-06-22 20:30)
    Wojewódzki zaproś to swojego żałosnego programów braci Kliczków i powiedz im to samo co na antenie ... Gwarantuje ci,że spędzisz najbliższe lata swojego nic nie wartego życia na wózku inwalidzkim ;-)
  • ~statystyczny Polak
    (2012-06-22 20:30)
    ja jak go zobacze na ulicy i tego drugiego to splune... na pewno
  • ~edugew
    (2012-06-22 20:34)
    W odróżnieniu od jełopów stanowiących jego audytorium określanych czasem skrótem MWzWM, ten jełop jest jedynie ich okrojoną wersją.
    Pozostaje tylko zWM, bo młody (50 na karku hehe) ani wykształcony (ukończone liceum) to on nie jest.
  • ~jerzyk
    (2012-06-22 20:41)
    Z epitetów speców od elegancji na tym forum można by ułożyć niezły słownik lżenia. Wypowiedź WF nie była choćby w części tak obraźliwa, nawet dla tych nie rozumiejących, że chodzi o satyrę z polactwa.
    Naprawdę obraźliwe jest stawianie pomników na Ukrainie bandytom, odpowiedzialnym za ludobójstwo na Wołyniu, a nie wygłupy dwóch facetów w niszowym radiu, którymi tak podniecają się niektórzy - zachowajmy proporcje. Aletu MSZ milczy.
  • ~bonzo
    (2012-06-22 18:59)
    Biedny POwiatowy . Nikt nie rozumie jego "skrutów myślowych" . Zapewne w jego mniemaniu nikt nie dorósł . Idiota .
    Jak do tej pory największy obciach podczas EURO robią pełowskie pajace i pełowscy urzędnicy.
  • ~hvjhbcjh
    (2012-06-22 20:20)
    Przyrównywanie się tego kabotyna do Gombrowicza przypomina mi znany dowcip o g.wnie twierdzącym, że jest rurką z kremem
  • ~BACA
    (2012-06-22 20:55)
    Prawda jest tak dwa c.ule z kompleksami na siłę się lansuje , hołota i nic POzatym
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-22 20:48)
    ~jerzyk2012-06-22 20:41

    wytrzyj mu gowienko jeszcze
  • ~statystyczny Polak
    (2012-06-22 20:51)
    jest takie francuskie przysłowie;
    Kto sieje wiatr ten zbiera burzę...
    I tyle
  • ~BUL
    (2012-06-22 21:09)
    ~lolek12012-06-22 15:21

    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)

    -=-=-=-

    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)
    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)
    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)
    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)
    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)
    Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty. Dunki to kaszaloty :)

    KUBA TO NASZ ULUBIONY DWORSKI PAJAC!
    MOZE ZADEN Z NIEGO STANCZYK, ALE JAK BY WSZYSCY BYLI STANCZYKAMI - TO BY BYŁO NUDNO!
    MUSI CZASEM SIE TRAFIĆ JAKIS NAŁECZ ALBO NIESIOŁOWSKI!!!

    A MOJA ANIA TO SARENKA, KROLICZEK I KROLEWNA SNIEZKA W JEDNEJ OSOBIE!!! !!! !!! !!! !!!
  • ~Asesor
    (2012-06-22 21:17)
    Z powodu niedopatrzenia sie cech przestępstwa śródmiejska prokuratura w Warszawie odmówiła wszczęcia śledztwa ws. groźby karalnej wygloszonej przez niejakiego Figurskiego pod adresem jego pochodzacej z Ukrainy pomocy domowej!

    Druga kobieta, ktora zatrudnial niejaki Wojewodzki, wystapila na droge sadowa o utracone korzysci!
    Niewykluczone, ze sprawa moze zostac rozstrzygnieta polubownie, bo z ramienia powodki rozmowy z Wojewodzkim prowadzi znany adwokat Michal T.
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-06-22 21:30)
    Jaka Platforma, taki ją popierający Kupa Wojewódzki... Przerażających czasów dożyliśmy.
  • ~Psycholog Kliniczny
    (2012-06-22 21:37)
    Byl kiedys niejaki Drozda, ktory grasowal po Polsce w przybranej samozwanczo roli "satyryka"..
    Nie chce tutaj oceniac poziomu jego *********** ale musze mu przyznac, ze mial przynajmniej jedna zalete - byl to szczery prostak z urodzenia!

    A Wojewodzki stal sie prostakiem z wlasnego wyboru!
    Chociaz wydawac by sie moglo, ze mial inne szanse...