PiS bojkotuje Lisa."Chce być przywódcą sekty antysmoleńskiej"

| Aktualizacja:

PiS bojkotuje telewizyjny program Tomasza Lisa. "Okładki "Newsweeka" produkują kolejnych Brunonów K. Ten człowiek posługuje się językiem nienawiści, a tego nie akceptujemy" - tłumaczy rzecznik PiS, Adam Hofman.

wróć do artykułu
  • ~artur
    (2013-07-14 16:38)
    nie zapraszajcie do programów pisowców oni tak po chamsku się zachowują
    przekszykuja ze nie można nic zrozumić
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-02-25 21:20)
    Ma za sobą POdczerwień i tego sie trzyma bo inaczej by ulice spszątał
  • ~lager
    (2012-12-07 12:16)
    XXL-brawo to szczera prawda.Audycja tego lizusa powinna byc zdjeta z anteny. Wstyd aby dziennikarz prowadzacy program publicystyczny byl tak stronniczy(PO).
  • ~BRUDNY
    (2012-11-30 20:07)
    Pora i czas zmierzyć gorączke
  • ~POparzony
    (2012-11-29 15:37)
    Hola, hola.
    POlską Al-Kaidę = 1 Brunon K. + 4 (czterech) agentów ABW (rządu) wyprodukowało PO. Na liście płac nie było Lisa.
    Czy TUsk POdnosi POdatki nie obawia się tych czterech zamachowców przebywających dalej na wolności? No tych z ABW, bo Brunona K. aresztowali.
  • ~lesio
    (2012-11-29 10:15)
    ~Fräulein Greta popatrz lepiej na rozbiegane oczka swojego idola ze Szczecina, niejakiego Jojo, toż to prawie taki wielbiciel prezesa, jak niejaki Rudolf H. sprzed drugiej wojny.
  • ~redemtoporysta
    (2012-11-28 11:52)
    Rydzyk jest szatanem . To jest udowodnione .
  • ~HAHA
    (2012-11-28 08:38)
    CUDNIE! NARESZCIE SKOŃCZY SIĘ OPLUWANIE PRZEZ WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ ODWAGĘ MYŚLEĆ INACZEJ NIŻ PIESKI PREZESA!
  • ~lena
    (2012-11-28 07:00)
    stacje telewizyjne nie powinni zapraszac ludzi z PIS , na zaden program ,to ludzie co namawiają do nienawisci ,wszystkich sie opluwa na lewo i prawo , co to ma być ,,sekta antysmoleńska ,, to tylko może tak wymyslic porąbane PIS ,
  • ~greta
    (2012-11-28 04:41)
    Alez to PObolszewie sie wscieka,piane toczy a myslacy ludzie i tak wiedza swoje.
    Zlosc pieknosci szkodzi,popatrzcie jak Olbrychskiemu juz buzienke wykrzywilo.
    Glupi madrego moze i przegada,ale spustoszenia w glowie mu nie zrobi.Na nic wasz wysilek!
  • ~Pies
    (2012-11-28 03:35)
    ~jsd2012-11-27 16:20

    wściekłe lizzzy toczą pianę... a ten pupilek Kim Ir Donka zadławił się własnymi plwocinami gdy wazelinował donkowe czeluście ...

    ~~~~~

    Lisy to nie gryzonie, chociaz pogryzienie przez lisa grozi wscieklizna!
    Lisy to psowate (canidae)!
    Kiedys podobno byly kundlami, ale tak sie zborsuczyly, ze psy sie juz do nich nie przyznaja!
  • ~KLEOPATRA
    (2012-11-28 03:06)
    PRECZ Z LISEM! idolem lemingów!!!
  • ~XXL
    (2012-11-28 03:05)
    LIS to znany rządowy LIzodup..
  • ~Beata
    (2012-11-28 03:04)
    Pan Adam Hofman ma racje. LIs i jego gazeta tworza jezyk nienawisci w Polsce.
  • ~LIs juz jest skonczony
    (2012-11-28 03:02)
    LIs to marny dziennkarz, ktory zszedł na psy!
  • ~Kalina
    (2012-11-28 02:40)
    ZAPISUJEMY SIE DO SEKTY ANTYSMOLENSKIEJ

    NASZYM WODZEM TOMASZ LIS

    BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWO !!!

    prosze o formalna legitymacje !
  • ~tetradrachma
    (2012-11-28 02:38)
    .SMIERĆ, TYCH 95 LUDZI NA TWOJE "SUMIENIE" JAROSŁAWIE KACZYNSKI ! TYLKO, ŻE TY, TEGO SUMIENIA, JESTEŚ POZBAWIONY, SMIECIU !
  • ~maciek.
    (2012-11-28 02:37)
    JA TEZ ZAPISUJE SIE DO SEKTY ANTYSMOLENSKIEJ !!!
  • ~pisiator
    (2012-11-28 02:36)
    ZADAMY BOJKOTU PRZEZ PIS WSZYSTKICH MEDIOW Z WYJATKIEM MEDIOW SLUZACYCH AGENTOWI RUSKIEMU Z TORUNIA
  • ~igraszkabis
    (2012-11-28 02:35)
    Oczywista oczywistość jest taka, że MORALNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚMIERĆ ZAŁOGI I PASAŻERÓW TU-154 PONOSI ŚP. PREZYDENT LECH KACZYŃSKI.

    Tak samo jak Andrzej Lepper powiesił się, bo miał długi i był skończony politycznie. Wie to każdy zdrowy na umyśle Polak. Reszta to spekulacje i teorie spiskowe biednych chorych ludzi.