Komornik puka do Jaworowicz. Bohater "Sprawy..." żąda wykonania wyroku

| Aktualizacja:

Ireneusz Kujawa wygrał w sądzie z TVP i Elżbietą Jaworowicz. Przedsiębiorca z Osia w Borach Tucholskich czeka na pieniądze od słynnej dziennikarki i przeprosiny w lokalnej gazecie. Sprawę przekazał komornikowi.

wróć do artykułu
  • ~tumanizm III RP
    (2013-02-26 11:07)
    chodzi o zamknięcie programu z aferami eSBeckich "biznesmenów" i przekrętami urzędniczej POlszewickiej bandy. w tym lobby komorniczych kryminalistów. tak jak zamknięto programy Wildsteina, Gargas, wcześniej Piaseckiego itd... tylko patrzeć jak zamkną Pospieszalskiego. w zamian Liz na żywo, Sekielski, itd! oto aferalny kraj!
  • ~wiesiek zesek
    (2013-02-26 11:13)
    Sądy są sukinsyńskie. Kiedy wprowadzi się wreszcię tę zasadę, że każdy sędzia, największy nierób na garnuszku podatników, musi przepracować rocznie 100 godzin robót publicznych?
  • ~anka
    (2013-02-26 11:14)
    Dla mnie pani Jaworowicz to "TANIA DZIENNIKARKA" ...pani dla której liczy się TYLKO POPULARNOŚĆ I KASA...CZYLI OGLĄDALNOŚĆ!!!
    cała reszta czyli prawda i sumienność jej nie dotyczy!!!
    pfe!!!
  • ~RObert
    (2013-02-26 11:17)
    raczej "Człowieka Insynuacji" a nie "Człowieka instytucji" ...
  • ~hihi
    (2013-02-26 11:20)
    Sąd w Gdańsku już kilkakrotnie się skompromitował, a więc raczej nie ma mowy o sprawiedliwości w tej skorumpowanej instytucji.
    Pozdrowienia od Marcina Plichty :))
  • ~prawda czasu prawda ekranu, prawda?
    (2013-02-26 11:21)
    Pani Jaworowicz... należy jeździć PO kościele. A nie POkazywać patologię POlityki miłości. POlska wygląda inaczej niż to Pani POkazuje. Często mam POdejrzenia, że kręci Pani te obrazki na Białorusi.
  • ~Bursztynowozłoty
    (2013-02-26 11:22)
    Sąd Apelacyjny w Gdańsku... i wszystko jasne.
  • ~karla
    (2013-02-26 11:38)
    nie ma to jak matka boska jaworowska która niczego jeszcze rzetelnie nie zrobiła taki medialny oszołom, coś na ten temat mogą powiedzieć byli pracownicy cukrowni w lublinie, dziękujemy matce za pomoc?
  • ~pro bono
    (2013-02-26 11:38)
    ~o.rydzolek (dyrektor)2013-02-26 11:33

    oczywiście, że ma rację. Bujaj dżądra swojemu urbanowi "ojcze". A może ty Tierieszkowa jesteś?
  • ~adelaida
    (2013-02-26 11:38)
    Niesamowite,- żelazna dziennikara...PRZEGRAŁA !
  • ~telewic
    (2013-02-26 11:47)
    Ten program to pyskówka a Jaworowicz jeszcze nakręca spiralę agresji.
  • ~MARYSIA
    (2013-02-26 11:54)
    SZACUN DLA OSOBY ,KTÓRA WYGRAŁA PROCES Z MACHINĄ TVP I
    Z JAWOROWICZ NA CZELE !!! TAK NIE WIARYGODNEGO I NIE IBIEKTYWNEGO PROGRAMU NIE BYŁO OD STU LAT!!!
    O RZETELNOŚCI DZIEENIKARSKIEJ NIE MOŻNA NAWET WSPOMINAC -BI POPROSTU TAM NIE ISTNIEJE!!!
  • ~vhs
    (2013-02-26 11:58)
    Super dziennikarka i robi super program niestety POkemony które POpierają Przekręty i Oszustwa będa teraz najwięcej na Panią Jaworowicz na tym forum wyć, ale co można się sPOdziewać się PO zwolennikach Partii Oszustów
  • ~tvpol
    (2013-02-26 12:09)
    Baba-plotkara i tyle.Jest wredna i zamiast mówić piszczy.Raz oglądałem.Wystarczy.
  • ~pro bono
    (2013-02-26 12:12)
    ~o.rydzolek (zmartwiony)2013-02-26 11:44
    "Ojcze" nie wiem co tam w "twoim świecie" co i w jaki otwór się wtyka ale jak pobujasz to może i Grodzka obdarzy cię nie tylko uśmiechem... bujaj się i jemu/jej. Przejdź do meritum, mimo iż robisz sobie czapkę niewidkę z NIE wyłazi to i tamto. "Bidny" ten twój świat. Za wiele nie jesteś w stanie wnieść bo masz "bidny". Bida z nędzą, jeść nie dają a srać pędzą... papierzu LOLek a gdzie Bolek?
  • ~Olek...
    (2013-02-26 12:13)
    ...szanowni czytelnicy...to nie Białoruś...to wlaśnie polska..taka jest...a my wszyscy w niej tkwimy...i tacy jesteśmy...jeden na drugiego bij zabij, abym ja mial...prawda rodacy???...Brawo pani Jaworowicz, komu nie pasuje niech nie ogląda jej programu, mogą przełaczyć na TVN, tam prawda zawsze prawda!!!.
  • ~znamy?
    (2013-02-26 12:29)
    ~Olek...2013-02-26 12:13
    fakty PO faktach i nam nie jest wszystko jedno?
  • ~telewic
    (2013-02-26 12:38)
    całą winę spowodował komornik poprzez sąd, który zlicytował ten dom , niema winnych komornik zwala na sąd a sąd na komornika , a ten co to kupił nie sprawdził prawnie jak ta sprawa wygląda , kupił dom od komornika , to tak wygląda że to nie był komornik a paser rządowy ,a Pan Kujawa jak chce dom sprzedać to też zostanie paserem , dom musi być zwrócony właścicielom , Pan Kujawa powinien sądzić się z komornikiem lub skarbem państwa
  • ~były górnik
    (2013-02-26 12:40)
    Ten program to głównie AUTOPROMOCJA, która robi sobie Jaworowicz i to za pieniądze podatnika i z abonamentu !!!
  • ~miro
    (2013-02-26 12:54)
    POlaczkowe sądy to by nakazały Chrystusowi zapłatę odszkodowania dla Judasza. To co sie wyprawia w sądach to woła o pomste do nieba i piekła