Ksiądz Sowa do Tomasza Lisa: Chamska okładka!

| Aktualizacja:

Katolicki publicysta ksiądz Kazimierz Sowa dał upust swojemu oburzeniu, komentując okładkę "Newsweeka" o pedofilii w Kościele. "Chamska okładka!" - rzucił ksiądz Sowa. Dostało się też personalnie Tomaszowi Lisowi.

wróć do artykułu
  • ~uderz w stół a nożyce się odezwą...
    (2013-02-25 10:05)
    ...
  • ~rafeal
    (2013-02-25 10:08)
    Dlaczego Lis tak nienawidzi Kościoła? Tak się obawia upadku komunistów?
  • ~ajron1960
    (2013-02-25 10:12)
    Bydlak LIs , a Sowa nie lepsza.
  • ~dziecko
    (2013-02-25 10:12)
    to nie są wyjątki kochana nasza zakłamana klecho
  • ~jan m
    (2013-02-25 10:13)
    towarzystwo wzajemnej adoracji
  • ~ja ja
    (2013-02-25 10:17)
    ten rudy szkodnik jest coraz bardziej chamski, !!!
    straszny primityw jkao pismak.
  • ~koki
    (2013-02-25 10:18)
    okładka oddaje problem, katabasie Sowa od dwóch tysięcy lat zamiatany przez KK pod dywan. trochę więcej samokrytycyzmu, odwagi i mniej tchórzostwa w rozliczaniu sukienkowych kolesi.
  • ~hahaha
    (2013-02-25 10:22)
    "ksiadz".. haha dobre...
  • ~kozik
    (2013-02-25 10:22)
    re: ~artycha2013-02-25 10:01
    A wśród "artychów" nie ma?
  • ~ajron1960
    (2013-02-25 10:23)
    Lis wywalić z mediów, Sowę z duchowieństwa.
  • ~MICHNIKOWA GNIDA
    (2013-02-25 10:23)
    prawda jest taka , że lis to rynsztokowa szuja
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-02-25 10:24)
    Newsweek Lisa to obrzydliwa gadzinówka prasowa. Rynsztok i szambo jak jego Naczelny . Przebijają nawet Trybunę Ludu naszych czasów czyli Wyborczą .
  • ~małgosia
    (2013-02-25 10:26)
    i za udział w programach TVP -takich postkomunistycznych łotrów i miernot jak rudzielec lisisko mam płacic abonament???można pokazywac problem -walczyc bezqwzględnie-ale nie w taki kure...ki sposób jak czyni to dziennikarskie DNO
  • ~abc
    (2013-02-25 10:30)
    Sowy wiadomo pohukiwania, a ta w szczegolnosci, bo z PO
  • ~aza
    (2013-02-25 10:32)
    ŻONY posłów PO KRADNĄ FUTRA a USA
  • ~drumm
    (2013-02-25 10:34)
    oj tam oj tam księże biznesmenie-globtroterze, a turystyka seksualna to gips?? jak zwał się ten bischop co to w Moskwie w agencjach towarzyskich się drzewiej pogubił i zdefraudowal furę pieniędzy??.. przez "przypadek" naturalnie... he he
  • ~DINA;
    (2013-02-25 10:37)
    Chamstwem jet to , co księża czynią, !!
  • ~sza
    (2013-02-25 10:37)
    SOWA jest członkiem PO i chyba PRZYJACIELEM lisa
  • ~SUMA
    (2013-02-25 10:38)
    NIBY KSIĄDZ -I NIBY DZIENNIKARZE -RAZEM WIELKIE dno
  • ~perun
    (2013-02-25 10:38)
    Zamiast haniebnego odpisu 0,5% na kościoły należy po prostu o tyle obniżyć stawki PIT. Dzięki temu nikt nie będzie dyskryminowany, bo teraz wg boniego „kompromisu” skorzystają tylko wyznawcy i przede wszystkim kler różniastych wyznań, natomiast pozostali - nie identyfikujący się z żadnym wyznaniem - ze swego nieodpisanego 0,5% sfinansują dla WSZYSTKICH: policje, wojsko, dopłaty do emerytur, szkolnictwo, urzędactwo itp. Itd. Wg mojej uczciwej propozycji kto będzie chciał to i tak zaniesie te zaoszczędzone pieniądze na parafie – no chyba, że z katolicyzmem jest już tak słabo, że państwo musi za niego zbierać „na tacę” ;-)