Ksiądz Sowa do Tomasza Lisa: Chamska okładka!

| Aktualizacja:

Katolicki publicysta ksiądz Kazimierz Sowa dał upust swojemu oburzeniu, komentując okładkę "Newsweeka" o pedofilii w Kościele. "Chamska okładka!" - rzucił ksiądz Sowa. Dostało się też personalnie Tomaszowi Lisowi.

wróć do artykułu
  • ~yaro
    (2013-02-25 16:01)
    Albo Sowa, albo ksiądz.
  • ~jan
    (2013-02-25 16:07)
    a sowa suchniety od zarcia .stop jest post .
  • ~Romero
    (2013-02-25 13:52)
    SKANDAL! Żony ministrów PO oraz wyborców popierających PO KRADNĄ FUTRA w USA!!!
    Skandal!!!
  • ~obywatel RP
    (2013-02-25 13:57)
    Nie wiem w czym jest problem redaktorze Lis ? . Kazdy polski duchowny moze stanac przed polskim wymiarem sprawiedliwosci .Wystarczy przestepstwo zglosic na policje lub zglosic do prokuratury i takiego "delikwenta " niezawisly sad zgodnie z procedurami osadzi p. redaktorze LIS .Ostatnio wysokim hierarcha kosciola katolickiego osadzonym za jazde na "PODWOJNYM GAZIE" byl warszawski biskup .!!!
  • ~hehe
    (2013-02-25 14:10)
    Liż mi kolano.
  • ~wwww
    (2013-02-25 15:23)
    sprzedaż pisma spada to trzeba czymś zaszokować
  • ~rydzio
    (2013-02-25 14:11)
    A czy jest w Polsce lub był od czasów Staszica przyzwoity duchowny ?
  • ~ego
    (2013-02-25 14:14)
    Co do "zasad" to pewno mają na myśli : " Crimen sollicitationis "- ( Wikipedia) - "16 marca 1963 r." Pytanie : czy obecnie zgodne jest to z ich sumieniem ?
  • ~elf
    (2013-02-25 14:26)
    Panie ksądz,chamski to jest KrK nie okładka chamski ,arogancki i bezbozny !!!
  • ~Wilk
    (2013-02-25 13:47)
    LIs to znany wazeliniarz różnych klik mających władzę. Zastanawialiście się, dlaczego nie zrobi programu ani reportażu o tym jak kibice izraelscy obrażali polskie tenisistki?
  • ~Aaron
    (2013-02-25 14:34)
    Panie Kazimierzu Sowa, co się pan czepiasz Lisa. Sam pan się upaprał idąc na kase (garnuszek) komercyjnego TVN. Komu służy Kazimierz Sowa: Bogu czy TVN.
  • ~wiele bny
    (2013-02-25 14:55)
    czy kler to ludzie normalni czy majacos z głowa ma ryj ma błone miedzy palcami czy nogami zawsze dziefica na weki weków
  • ~NOS
    (2013-02-25 14:57)
    Ludzie pokroju Lisa sprzedaliby swoja matke za poklask i chwile na swieczniku.
    Co widzi pan Lis patrzac w lustro przy goleniu - napewno inne zwierze. Poczekajmy az sie mu bedzie niedobrze robilo. Za wszystko sie w zyciu placi!!!
  • ~polak
    (2013-02-25 14:58)
    nastépny nakład lisek stado malych liskow i dwie samice w kurniku u polaków
  • ~By żyło się lepiej
    (2013-02-25 15:05)
    Duchowni się biorą z ludzi a taka k...a Lis skąd się wzięła
  • ~@kk_out
    (2013-02-25 15:06)
    Widac zes juz na ostatniej nodze POmatolski CIOSANY CHAMIE I ZBOCZENCU!
  • ~misiek
    (2013-02-25 15:07)
    Ksiądz Sowa już dawno sam wdepnął w ****** a teraz się dziwi że mu przy butach śmierdzi...
  • ~CO ?
    (2013-02-25 13:49)
    Autorytety kościelne mainstreamu Sowa i Pieronek dziwnie nerwowe. Jest coś na rzeczy?
  • ~antyMonia
    (2013-02-25 13:47)
    Jak Sowa taki cwany niech też dzisiaj przyjdzie do Lisa i mu to chamstwo wywrzeszczy! POtrafi?
  • ~juz nie katolik
    (2013-02-25 15:13)
    Odpowiedziales sobie klecho sam! KK jest organizacja przestepcza - sekta!
    Manipuluje, oklamuje, jest sprawca wielu morderstw i rzezi na ludzkosci. Wyludza pieniadze, usiluje wplywac na polityke panstwa, usiluje wywierac wplyw na wybory polityczne wiernych. Czczac szczatki zmarlych odprawia "msze", majace na celu wyproszenie lask. Spozywa krew i cialo zmarlego, podczas rytualow wzywa imie szatana.