Skecz, który oburzył posłów PiS. "Papież puści bąka"

| Aktualizacja:

Skecz kabaretu Limo oburzył posłów PiS. Frywolne żarty z papieża i fanatyków religijnych we wniosku do KRRiT nazwano "projekcją nienawiści". Politycy twierdzą, że TVP2 nadała program antykatolicki, poniżający osoby starsze i niepełnosprawne.

wróć do artykułu
  • ~Też prof.
    (2013-03-10 13:38)
    Boli katoli. I ma boleć.Niech dalej sukienkowi molestują wasze dzieci i wnuki a wy morda w kubeł i o 17. na msze z kasą. Powodzenia.
  • ~tyz
    (2013-03-10 13:23)
    wyrwalismy sie z zaleznosci ruskiej i dzieki ciemniakom katolickim dostalismy sie pod zaleznosc watykanska . Czarna mafia opanowala urzedy przedszkola szkoly szpitale znaczac wplywy znakami krzyzy.Nawet zaleznosc ruska nie byla tak znaczona .
  • ~lIBERAU
    (2013-03-10 13:34)
    Bua cha cha cha - pisowskie buractwo stało się już śmieszniejsze niż ten kabaret - BRAWO!
  • ~ateista
    (2013-03-10 15:22)
    "wiara jest dla ludzi bez rozumu" Piłuudski
  • ~GRAMMAR
    (2013-03-10 13:52)
    Limo to amatorzy1
    chcesz się ubawić po pachy, to wystarczy wejść na to forum naszego dziennika. ;)
  • ~Wanna know
    (2013-03-10 13:49)
    KATOLE - IDZCIE W CHOLERE NA FORUM TV SR.AM ALBO WASZEGO DZIENNIKA!

    DLACZEGO POPIERACIE OBCY KAPITAL??
  • ~Gastrolog
    (2013-05-10 22:19)
    Jeśli Tusk cierpi ustawicznie na biegunkę umysłową to jest choroba, czy objaw jego kondycji?
  • ~sp
    (2013-03-24 21:53)
    Miejmy nadzieje,że tak skrajnie prymitywne żarty tego kabaretu spotkają z właściwą oceną widzów. Beztaleńcie. Tak głupie żarty nie mogą zachwycać nawet przeciwników katolicyzmu.
  • ~Sp
    (2013-04-19 14:00)
    Prymityw.Limo nie powinno występować w publicznej TV.
  • ~socjolog
    (2013-03-15 13:33)
    W Polsce Tuska najgorsza miernota robi kariery, czego przykladem jest Polak Giza, w ktorego zainwestowano sporo pieniedzy podczas ksztalcenia go na aktora, a on nie siega umyslem dalej niz proste czynnosci fizjologiczne.
  • ~Marek
    (2014-02-27 13:34)
    Te kabarety to sterowanie POdczerwieni i Palikociarni oraz Czerwonej Zarazy na robienie ludziom wody z mózgu ten baizel to nie dla mnie bo oszołmamy można sterować
  • ~kiki
    (2013-03-18 15:34)
    PO bolszewiki, PO, PO, POrąbane, nic więcej.
  • ~na marginesle
    (2013-03-10 13:57)
    W PRL walke z religia prowadzono bez osmieszania. Byly progarmy laicyzacji
    w szkolach. Pamietam naweti konkurs.na najlepsze wyracowanie z teza , ze nie ma zadnych przekonywujacych dowodow na istnienie Chrystusa. Byly tez szykany, wieziono Kardynala Wyszynskiego. To tylko przyklady . I co to wszytko dalo ? NIC. Przewazajaca wiekszosc Polakow pozostala katolikami.
    Lewakom tez sie w Polsce nie uda .
  • ~Stary Czlowiek
    (2013-03-10 14:04)
    Pewien egzemplaż człekopodobny
    kiedy odbywał spacer poranny
    oryginalność podkreślał z wdziękiem
    sikał codziennie do fontanny

    gdy przeszła zima sroga
    chwycił siarczysty mróz
    ponownie osobnik spróbował
    ale nie skończył już
  • ~Tofik
    (2013-03-10 13:53)
    re~Też prof.
    Zajmij się lepiej swoją mszą POranna, tak jak to nakazał ci Ryży szef - wal konia do oPOru.
  • ~WAW
    (2013-03-10 11:47)
    BRAK HONORU I GODNOSCI (JAK TO ZWYKLE U PISDZIELSTWA), CZY MOZE NUDA WIEJE Z FORUM TV SR.AM I RADIO DO-RYJA?
  • ~nawet do rymu
    (2013-03-10 12:52)
    PISowskie katolicy to bydlaki z picy.
  • ~zuz-ka
    (2013-03-10 13:17)
    Witam czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 2 lata temu.
    wstdliwy gej zuz-ka
  • ~TV
    (2013-03-10 14:04)
    BRAKOWAŁO MI TYLKO OKRZYKÓW IZRAELSKICH KIBOLI -"WY KATOLICKIE SU...DWORAK OŚLE I TY CHCESZ ABONAMENT ???/
  • ~zuz-ka
    (2013-03-10 13:12)
    Pisiaki, jak zwykle oburzone. Wszystko jednak co ludzkie, jest naturalne, więc nie powinno wzbudzać zdziwienia, tym bardziej oburzenia. Nawet stare polskie ludowe przysłowie mówi: "Po co bąka trzymać w d..., niech polata po chałupie"!