Tajemniczy SMS krąży w PiS. Ktoś sugeruje telewizyjne konszachty z Solorzem

| Aktualizacja:

"Wiceprezes Adam Lipiński załatwił TV Republika darmowe wejście na Cyfrowy Polsat"- "GW" pisze, że taki anonimowy SMS dostali politycy z kierownictwa PiS. Posłowie twierdzą, że ktoś próbuje skłócić PiS i TV Trwam.

wróć do artykułu
  • ~tk
    (2013-05-29 11:48)
    Kombinujcie, kombinujcie jak by tu skłócic ojca T. Rydzyka z PiS i TV Republika, ale nie uda się wam.
    Sondaże dla waszej ukochanej partii tj PO będą bezlitosne, bo ludzie myślący widzą co się dzieje i potrafią oddzielić ziarno od plew.
  • ~Robnad
    (2013-05-29 11:52)
    znowu wrzuta ku uciesze durnoty POkemońskiej.
    morony, właśnie Arłukowicz z Vincentem Fasolą "pracują" nad wprowadzeniem ubezpieczeń dodatkowych, czyli płaceniem za leczenie.
    nadchodzi czas znachorów, wróżek, cyrulików.
    darmowa zostanie tylko trepanacja POkemońskiego łba, celem wycięcia resztek mózgownicy i wypchania czerepu makulaturą z GieW z autografem Donalda T.
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2013-05-29 11:54)
    SB CIĄGLE ŻYWA I DZIAŁA. DZIĘKUJEMY CI MAZOWIECKI I RESZTA STADA.
  • ~observ
    (2013-05-29 12:13)
    takich ubeckich iwentów będzie coraz więcej.
  • ~christ
    (2013-05-29 12:14)
    Sakiewicz z MACIEREWICZEM WYPRODUKOWALI TAKA INFORMACJE. To jest pewne. Potwierdzil to w swoim komentarz z godz. 11.52 sam forumowicz Robnad, a on jest dobrze POinformowany. Beda szkodzic te gady dalej Polsce, ale juz niedlugo !!
  • ~WIELKI BUDOWNICZY PRL +
    (2013-05-29 12:14)
    Zaprzańcy i sprzedajne zzyyddzzioorstwo, by zatrzeć udziął swoich ziomali w powojennych zbrodniach stalinowskich w Polsce, judzi i jątrzy na każdym kroku
  • ~dziadek
    (2013-05-29 12:20)
    "Wiceprezes Adam Lipiński załatwił TV Republika darmowe wejście na Cyfrowy Polsat"- partyjny Lipiński już załatwiał "posadę" Renatce; i co - załatwia dalej
  • ~iki
    (2013-05-29 12:22)
    G-no Warta, tyle warta.
  • ~praca operacyjna w toku
    (2013-05-29 12:22)
    Całe ZOMO, SB i UB i ORMO za naszym zbawieniem PlatfORMO...
  • ~bogdan west yorkshira
    (2013-05-29 12:25)
    nie dajcie się wciągnąć w te rozgrywki.POwcy i komuniści panicznie boją się rządów PIS-u.I to wiadomo dlaczego.
  • ~zakłamane komuchy pisowskie
    (2013-05-29 12:25)
    ADAM LIPIŃSKI - JEDNA Z NAJBARDZIEJ ZAUFANYCH OSÓB I POWIERNIKÓW PREZIA KACZEGO
    "jako jeden z nielicznych polityków bawił się też na urodzinowej gali tej stacji.":))))

    U TEGO Solorza?
    Wychodzą bliskie stosunki kaczystów z tzw. UKŁADEM:))))))
    Śmiać się z dziadów obłudnych i zakłamanych śmiać!
    I w pyski zakłamane im pluć!
    A córunia drugiego zaufanego kaczysty samego SKARBNIKA PIS - byłego PZPR-ca Stanisława Kostrzewskiego zbija fortunę prowadząc program w TVN (!) 'Perfekcyjna Pani Domu".
    Tak, tak, w TYM TVN, u tego WALTERA &company:))))))
  • ~WAW
    (2013-05-29 12:28)
    PIS ZAWSZE LUBIL KONTAKTY BIZNESOWE Z LUDZMI Z PIECIOMA PASZPORTAMI I NAZWISKAMI ORAZ CIEKAWA HISTORIA W PRL - TO W KONCU ICH NATURALNE SRODOWISKO...
  • ~Robnad
    (2013-05-29 12:29)
    ~christ2013-05-29 12:14

    tyś to u mnie wyczytał, czy w Biblii, na którą co i rusz się POwołujesz?
    jak tam kangury, ganiają cię dalej?
  • ~krecha Mazowieckiego
    (2013-05-29 12:34)
    Ale esbecja i POciotki POpuszczają...
  • ~tow. uczciwa
    (2013-05-29 12:46)
    nie podszywaj sie oszuscie
  • ~Jurek M
    (2013-05-29 13:01)
    Postsowieckie fajfusy imają się różnych sztuczek by skłócić prawicę. Ten numer nie przejdzie - najpóżniej za dwa lata będzie taczkowanie PO i III RP. Bo społeczeństwo już wybrało PiS!
  • ~red.
    (2013-05-29 13:05)
    To kiedy taczkujemy to postsowieckie g...o?? Komuna dostała sraczki?? Wam nawet czołgi Putina nie są wstanie pomóc - to już kaplica kochani...
  • ~tylko w Polsce
    (2013-05-29 13:24)
    zwykle szambo.
  • ~oglądacz
    (2013-05-29 13:31)
    Cały tak zwany artykuł to bzdura TV Trwam, jest na Platformie Polsatu od dawna. Solo jest za mądry aby zniechęcać do siebie kogokolwiek. Zawsze grał ze wszystkimi ekipami na 0-0 i dlatego może robić biznesy z każdym.
  • ~Jaś i Gosia WWa
    (2013-05-29 14:08)
    To jest ważniejsze...http://wws.org.pl/referendum/

Może zainteresować Cię też: