Tajemniczy SMS krąży w PiS. Ktoś sugeruje telewizyjne konszachty z Solorzem

| Aktualizacja:

"Wiceprezes Adam Lipiński załatwił TV Republika darmowe wejście na Cyfrowy Polsat"- "GW" pisze, że taki anonimowy SMS dostali politycy z kierownictwa PiS. Posłowie twierdzą, że ktoś próbuje skłócić PiS i TV Trwam.

wróć do artykułu
  • ~iki
    (2013-05-29 12:22)
    G-no Warta, tyle warta.
  • ~christ
    (2013-05-29 16:26)
    do Robnad, 12.29
    tak, zebys wiedzial, wlasnie wrocilem z POdrorzy Po Australji i Nowej Zelandji, prawie 7 tygodni, a to dzieki takim wspanialym pszemianim jakie zaszly w Polsce PO 1989 roku. Ja zakasalem rekawy wtedy i zabralem sie do roboty . Upadek komunizmu znaczyl dla mnie wolnosc we wszystkich wymiarach , takze wolnosc gosPOdarcza , i nie czekalem az ktos pszyjdzie i mi Poda wszystko na tacy, tylko wziolem swoj los we swoje rece i dlatego moge dzisiaj duzo wiecej niz ci maruderzy i nieudacznicy, ktorzy tylko czekaja , zeby wydoic panstwo , i zeby na emeryture isc juz w wieku 60 lat albo jeszcze wczesniej , ci nieudacznicy chca doic 8PIS- sympatycy ) tylko panstwo polskie, nie zdaja sobie sprawy, ze najpierw trza cos panstwu dac od siebie, to jest obowiazek kazdego obywatela, rozumisz ?I to probuje dzisiaj Platforma Obywatelska, oczywiscie z roznymi skutkami, miedzy innymi dlatego, ze w ich szeregach jest mnostwo ludzi , ktorzy chca tylko swoje ubic, tak jak szczegilnie w PIS- tam tez wiele karierowiczow a co najgorsche bardzo duzo zaslepionych fanatykow, takich polskich talibow. Wziasc sie do pracy i nie narzekac !! i wlasna inicjatywa ! to jest POdstawa !!
  • ~grzegorz1
    (2013-05-29 14:26)
    Scierwa z Czerskiej zajmijcie się swoimi smsami otrzymywanymi od WSI.
  • ~zakłamane komuchy pisowskie
    (2013-05-29 12:25)
    ADAM LIPIŃSKI - JEDNA Z NAJBARDZIEJ ZAUFANYCH OSÓB I POWIERNIKÓW PREZIA KACZEGO
    "jako jeden z nielicznych polityków bawił się też na urodzinowej gali tej stacji.":))))

    U TEGO Solorza?
    Wychodzą bliskie stosunki kaczystów z tzw. UKŁADEM:))))))
    Śmiać się z dziadów obłudnych i zakłamanych śmiać!
    I w pyski zakłamane im pluć!
    A córunia drugiego zaufanego kaczysty samego SKARBNIKA PIS - byłego PZPR-ca Stanisława Kostrzewskiego zbija fortunę prowadząc program w TVN (!) 'Perfekcyjna Pani Domu".
    Tak, tak, w TYM TVN, u tego WALTERA &company:))))))
  • ~ohohoho
    (2013-05-29 14:42)
    Im dłużej ta ekipa będzie ,tym sromotniej przegra .PiS będzie rządził samodzielnie i rozliczy tych zbójów.Brawo Jarek przetrzymałeś pejsowate media...
  • ~Prorok
    (2013-05-29 14:45)
    Bagno i rynsztok.To wszysatko toleruja wlasciciele!!!Na czym im wiec zalezy.Oczywiste-na ponizaniou Polakow.!!!Ale to juz ostatnie podrygi.Przyjdzie czas zaplaty!!!
  • ~Jerzy.
    (2013-05-29 15:08)
    Widzę że prawdziwi katolicy z pod znaku PiS wylewają pomyje na przeciwników z iście chrześcijańskim miłosierdziem.
  • ~POmatoły kontratakują
    (2013-05-29 16:14)
    Słupki, słupki, słupki - POmatolstwo w amoku obrzuci błotem wszystko!
  • ~PObicie z użyciem broni palnej
    (2013-05-29 23:33)
    a jak mogę odbierać tv republika ... dajcie namiary , bo tylko tvn mam !
  • ~mil
    (2013-05-29 16:11)
    gw-no wysyła incognito smsy a następnie rżnie głupa, je interpretując.
  • ~christ
    (2013-05-29 22:44)
    Do porzuc Zludzenia Prawda cie wyzwoli, 20.51
    pszesiaknela cie nienawisc do gatunku ludzkiego , Opus dei to twoja idea a Radio torunskie wyznaczy twoj kierunek myslenia . Marny los takiego czlowieka !
  • ~Tofik
    (2013-05-30 05:14)
    re~christ
    Dyskusja z tobą przyPOmnia gadanie do ściany, z tą tylko różnicą, że i ściana w końcu coś zrozumie.
  • ~marian
    (2013-05-30 07:20)
    Jeżeli to się potwierdzi - to Panu Solorzowi wybaczę wszystko!
  • ~prrrrrrr
    (2013-05-30 00:08)
    G.WNO PRAWDA wije się i plącze nie mogąc znieść tego,
    że ludzie wolą oglądać TV Republika niż Gębę Michnika:)
  • ~taniec wokół TV REPUBLIKA
    (2013-05-30 07:36)
    KTOŚ wysyła SMSy, które mają skłócić prawą stronę. Nie pierwszy to raz i nie ostatni. Rada: czerpać informacje ZE ŹRÓDEŁ, a nie poprzez PLOTY.

    A nawiasem: Jak wielkie sieci telewizyjne typu UPC, VECTRA czy Multimedia nie włączą TV Republiki do pakietu - niech się liczą z odpływem klientów.

    Już myśle o tym, czy nie zakupić KARTY TVRepublika za 138 zł NA ROK i czy nie mieć w nosie mojej kablówki.
  • ~DYSZA
    (2013-05-30 07:44)
    W normalnym demokratycznym kraju , gdyby zebrano 2. 5 miliona podpisów z PESELEM za jakąś inicjatywą społeczną to rząd by spełnił. W Polsce to d.u.p.o-kracja, a tylko pozwolili na wolność słowa, aby pokazać w jakim to wolnym kraju żyjemy. Jednocześnie mendia zakłamane i rządzący bronią się prawdy jak diabeł święconej wody.
  • ~dobry
    (2013-06-03 11:14)
    panie solorz wypie... pan ten program republika bo stracisz pan widzow z polsatu
  • ~Krucjator