Dlaczego Urban nie napisał o Fibaku? "Nie do twarzy nam było"

| Aktualizacja:

"Fibakgate" trafił do "Wprost", choć autorką prowokacji, która obnażyła kontrowersyjne "hobby" znanego tenisisty była dziennikarka tygodnika "Nie". Dlaczego Jerzy Urban nie zdecydował się na publikację tekstu?

wróć do artykułu
  • ~jedrek
    (2013-06-04 14:00)
    WPROST = FAKT.
    Pisma dla fizycznych z PiS.
  • ~dżingis-cham
    (2013-06-04 14:00)
    Przecież obaj to "starsi bracia w wierze".Jak jeden mógłby nadawać na drugiego!
  • ~Mogielnicki
    (2013-06-04 14:02)
    Fibak to dorosły człowiek, nie jest wybrany w wyborach i jego zycie prywatne to wyłącznie jego sprawa. Natomiast ta prowokatorka to postać obrzydliwa jak obrzydliwa jest kazda prowokacja, szczególnie dla zysku.Po przeczytaniu tygodnika Wprost mam nieodpartą potrzebę umycia rąk.
  • ~jajec
    (2013-06-04 14:11)
    Wprost to superbrukowiec , kiedyś świetny tygodnik.Nie będę was czytał, nie powiem nawet pies was j..., bo to mezalians byłby dla psa !
  • ~olo
    (2013-06-04 14:15)
    Fibak zawsze lizał buty żydom, to go popierają.
    Poniżej jego komentarz po meczu sióstr Radwańskich w Ejlacie w czasie którego bracia starsi w wierze wyzywali Polki od katolickich suk.

    Uważam, że Izrael to jest piękny kraj, wspaniała tradycja, wspaniali ludzie, wspaniała historia. Zawsze powinniśmy bardziej ich rozumieć, za to co ich spotkało na naszym terytorium, bez naszej winy, ale się zdarzyło. Nie powinniśmy robić szumu wokół tego, co stało się na korcie, bo jeśli ktoś będzie o tym czytał w Nowym Jorku, czy w Toronto, czy w Paryżu, to pomyślą, że w jakiś sposób nasza reprezentacja, my Polacy, nie byliśmy bez winy, że coś musiało być na rzeczy. Dlatego ja podchodziłbym do tego spokojniej - dodał były polski tenisista.
    Zdaniem Fibaka incydentem mogliby zająć się ewentualnie działacze Polskiego Związku Tenisowego.
    Mogliby się spotkać z Tomkiem Wiktorowskim, który mógłby złożyć sprawozdanie. Jeśli rzeczywiście jest to nagrane, to można by złożyć jakiś protest do federacji międzynarodowej, żeIzraelczycy jako gospodarze nie wywiązali się ze swojej roli - uważa Fibak.
  • ~maria
    (2013-06-04 14:18)
    coz --pokazane jest dno tego czlowieka jak za wszelka cene szuka kasy --i malo malo malo to jest cecha rodowodu -po trupach do celu aby tylko kasa kasa wszystko zrobia
  • ~kontrabasek
    (2013-06-04 14:24)
    były tenisista, były syn państwa doktorskich, były pieścioch solidarnościowych władz (jak hrabia DzIeduszycki z Wrocławia) okazał się żigolakiem !!!
  • ~Eugeniusz Pach
    (2013-06-04 14:24)
    O ile wiem Fibak nie jest redemptorysta przestrzegajacym regul zakonnych.Chociaz z tym bywa roznie.Dopoki nie narusza prawa,moze korzystac z wszystkich postulatow "Solidarnosci."Ponad to-na akt polaczenia sie w "pare" trzeba tak jak do tanga-dwojga.Czy Pani Basi sie nie udalo?
  • ~kontrabasek
    (2013-06-04 14:25)
    **** !!! już bardzo stary !
  • ~sambor
    (2013-06-04 14:26)
    Gdzie te czasy, że "Wprost" to był poziom i duża satysfakcja z czytania zawartości. Niestety, jak widać, te czasy bezpowrotnie minęły i kwestie moralne a także honoru i swego rodzaju dżentelmeńskich zachowań, to sfery, którymi redakcja nie zaprząta sobie głowy jak widać. Godne to pożałowania, bo przecież nie chodzi o nieletnie kobiety?
  • ~obywatel świata
    (2013-06-04 14:32)
    Panie olo ! antysemityzm, tak samo jak rasizm, faszyzm to ohydne przypadłosci człowieka. Niestety przez takich jak pan, zapewne gorliwych katolików- patriotów, mamy, my Polacy opinię ksenofobicznych kretynów. Bądz więc pan łaskaw, i daj sobie spokój z takimi publicznymi tekstami. Swoją nienawiść do obcych konsumuj w głębi swojej duszy, bo masz duszę, prawda ?
  • ~-
    (2013-06-04 14:35)
    Czyli dobrze,że jest sutenerem ? To przecież nie grzech ,brawo Wojtek ! Mam pytanie czy POniżej komentujący wzięli za to kasę ?
  • ~haha
    (2013-06-04 14:38)
    ślinopasy...
  • ~haha
    (2013-06-04 14:38)
    WPROST = FAKT.
    Pisma dla fizycznych z PiS.

    ...

    oczywiście jak by afera była z członkiem PiS to bys pisał o zasadach moralnych
  • ~kin
    (2013-06-04 14:39)
    "zibi" nie chuchaj sobie w rece... to nie bedzie cuchnac...
  • ~PrzyszłyStaruszek
    (2013-06-04 14:41)
    No i o co całe to zamieszanie? Fibak dobitnie pokazuje, że - by zacytować Starszych Panów - wesołe jest życie staruszka... I niech nikt nie mówi, że nie wie, że młode laski umawiają się ze starszymi jeleniami. Toż to jest akurat stare, jak świat. Sam - o ile Bozia da zdrowie, siłę i kasę - chętnie na starość "polansuję" kilka młódek. :)
  • ~pzpr
    (2013-06-04 14:45)
    odczepcie sie od pana Urbana i jego gazety on ma zawsze racje.Tumany polskie.
  • ~vivi
    (2013-06-04 14:50)
    W sumie gdyby p. Fibak robił w mediach za taką kruchtową ciotkę i plótł jakieś dyrdymały o moralności, to byłoby o czym pisać. Ale on chyba nie robi publicznie z siebie błazna, więc temat - taki sobie.
  • ~Amen!
    (2013-06-04 14:50)
    Wierze Fibakowi! I Głódziowi!
  • ~prawda
    (2013-06-04 14:51)
    do haha z 14.38 odp...l się paligłupie od PiS - fibak ma tyle wspólnego z fibakiem jak ty i ryfiński z mądrością