Kolesiostwo w TVP? Rzecznik: Potrzebowaliśmy fachowca

| Aktualizacja:

"Mnie interesują kompetencje danego człowieka, a nie to, kto kogo zna" - mówi w rozmowie z portalem dziennik.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP o aferze wokół kadrowych decyzji spółki. Szefem komisji przetargowej odpowiedzialnej za wybór firmy, która przejmie prawie 2 tys. pracowników i współpracowników firmy, został bliski znajomy autorki całego planu restrukturyzacji. Rakowiecki bagatelizuje zarzuty i mówi o tym, jak w rzeczywistości będzie wyglądała zapowiadana restrukturyzacja w TVP.

wróć do artykułu
  • ~Donald Tusk
    (2013-06-12 16:27)
    kochanek paradowskiej
  • ~maria
    (2013-06-13 07:32)
    Oglądam ostatnio TV Trwam, już wiem dlaczego nie ma dla niej miejsca na multiplexie. Bo w Polsce rządzonej przez obecne "elyty", nie ma miejsca na prawdę, piękno i miłość do ojczyzny i do bliźniego.
  • ~rudy z budy
    (2013-06-12 23:08)
    jak człowiek w tak śmiesznym kapeluszu może być fachowcem
  • ~strażnik gaju
    (2013-06-12 23:12)
    Ustawa z dnia 24 maja 2013 roku o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej - ludzie szykują się na Was
  • ~Nvt.
    (2013-06-13 00:11)
    Przez ryego mamuta te pokraki komunistyczne dalej przy korytach.
  • ~Bolek
    (2013-06-13 04:06)
    OTAKE Polske walczylim i.. wywalczylim! A was polaczki w skarpetkach puscilem z pomoca Epidiaskopu i WSI
  • ~Kora
    (2013-06-13 05:00)
    zawsze PO obok poprawy jakości życia głosiło wolę odpolitycznienia TVP (za czasów PiS). kiedy to ludzie z doświadczeniem lub/ i z wiedzą zarabiało połowę tych pieniędzy, na które ściaganie abonamentu jest koniecznością by zasypać powstałe dziury finansowe
  • ~dno+PO
    (2013-06-13 05:06)
    rakowiecka, rakowieckie te ulice w Warszawie źle się kojarzą ! chyba rzeczywiście rak żre TVP
  • ~PO
    (2013-06-13 05:13)
    Izraelski premier Benjamin Netanjahu nakazał wycofanie komunikatu prasowego przygotowanego do publikacji podczas jego rozpoczętej w środę wizyty w Polsce - podały izraelskie media. Powodem miał być ton zbyt pojednawczy pod adresem Palestyńczyków.
  • ~Karol
    (2013-06-13 05:20)
    Pewnie Hanka Smoktunowicz ze swoim konkubentem zostaną w TVP.Oni są nietykalni a po za tym"paluszek premiera" nie będzie wazeliniarzem.On tak lubi pop palcu włazić. w d...
  • ~edy
    (2013-06-13 06:05)
    Tam jest pilnie potrzebna - Burdelmama
  • ~vp
    (2013-06-13 07:18)
    Tą stajnie Augiasza czyli TVP trzeba wreszcie zreformować.
  • ~pepe
    (2013-06-13 07:46)
    zamknąc to ogłupiające pudełko ,trzepiące kasę dla znajomków
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-12 22:42)
    POstkomuniści to nowa PZPR-reaktywacja ,niedługo Miller zastąpi Tuska i będzie świetnie . W tak dobrze ograbianym państwie brakuje tylko SB ,ale wszystko w swoim czasie .
  • ~Marcin z Urzedowa
    (2013-06-13 09:26)
    Ponoc to sie może zmienić dopiero za 2-3 pokolenia...to polskie kolesiostwo i kumoterstwo. Więc bez skrupółów mozna emigrować na 2 pokolenia do normalniejszego kraju.
  • ~dede
    (2013-06-13 08:21)
    co to za pajac ?
  • ~wojtek
    (2013-06-13 08:22)
    Zrobić jak Grecy - zamknąć to dziadostwo i po kłopocie.
  • ~starzec
    (2013-06-13 08:40)
    TVP trzeba zlikwidować. Sprzęt zniszczyć. Teren przeorać. Dziennikarzy deportować do Wenezueli. Zarząd bez sądu i bezterminowo. zamknąć w pierdlu.
  • ~goście, goście
    (2013-06-13 08:55)
    Pudło z trubadurami!
  • ~air luft
    (2013-06-13 05:03)
    jakie to towarzystwo w TVP jest wredne,obłudne i zakłamane!!! tfuuuuuuuuuuu sk
    przewietrzyć, otworzyć lufty aby tych brałnów, zalewskich, lisków, krasików, szefejndowskie, tadlowskie i inne dworcze gnidy wywiało !