Kim są prelegenci?

Reklama

Jacek Walkiewicz

Pełna MOC sukcesu czyli po czym poznajemy że go osiągnęliśmy.

Pełna MOC zmian czyli dlaczego warto wierzyć w siebie i wychodzić ze znanej „sfery komfortu”. Po czym poznajemy że odnieśliśmy sukces.

Pełna MOC emocji czyli dlaczego „bez emocjonalne” podejście do biznesu grozi nudą i szybko prowadzi do rutyny i wypalenia.

Pełna MOC marzeń czyli dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej.

Pełna MOC motywacji czyli „aby zapalać innych samemu trzeba płonąć”. Co pomaga a co przeszkadza w codziennym „podrywaniu się do lotu”.

Pełna MOC odwagi czyli jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania. Dlaczego jeśli brakuje nam odwagi to inne umiejętności zaczynają być bez znaczenia. Co to oznacza odwaga w biznesie i w życiu codziennym.

Pełna MOC celów czyli dlaczego trzeba wiedzieć dokąd się zmierza. Jak cele i uważność zwiększają skuteczność zawodową i osobistą.

Pełna MOC odpowiedzialności czyli jak wyjść z roli „ofiary”, której życie się przydarza i podążać drogą skutecznych „zdobywców”, którzy je kreują.

Pełna MOC optymizmu czyli dlaczego dostrzegając szansę i nowe możliwości możemy być bardziej skuteczni i bardziej konkurencyjni.

Pełna MOC cierpliwości czyli dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Cierpliwość jako niezbędny warunek zaangażowania w pracy i w życiu osobistym.

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak powiada o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają realizować marzenia i cele. Najbardziej znany polski twórca pierwszego internetowego talk-show na przykładzie swojej historii pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu. W ciągu kilku miesięcy chłopak znany z wywieszenia wielkiego CV na ulicy, stał się rozpoznawalny i doceniany za swoje 20m2 Łukasza. Niecały rok po rozpoczęciu swojego projektu, Jakóbiak został nominowany do nagrody Wiktory w kategorii Odkrycie Roku.

Tomasz Dalach

Reklama

Gruper.pl wystartował w kwietniu 2010 roku. W ciągu 2 lat stał się największym, niezależnym portalem zakupów grupowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, drugim po globalnym graczu i wiodącym spośród wszystkich kilkudziesięciu polskich portali tego typu. Było to jedno z największych i najszybciej rozwijających się przedsięwzięć w historii polskiego Internetu. O tej wyjątkowej firmie, o wyzwaniach strategicznych i menedżerskich oraz zarządzaniu tak szybko rosnącym biznesem na zupełnie nowym rynku opowie Tomasz Dalach, współtwórca i pierwszy Prezes Zarządu Gruper.pl

Więcej informacji TU