Najsztub rozstał się z "Wprost". "Rozmowa z naczelnym trwała 16 sekund"

| Aktualizacja:

Piotr Najsztub, po dwóch latach pracy we "Wprost" rozstał się z redakcją, dowiedział się dziennik.pl. "Moja rozmowa z redaktorem naczelnym trwała 16 sekund" - mówi.

wróć do artykułu
  • ~Mnietek
    (2013-06-14 10:05)
    Jak się gudłaje gryzą, to tylko radować się trzeba :)
  • ~swatka-rakietka
    (2013-06-14 10:05)
    Bronil "zegarkow" i sutenerow- fajny ten Nej-sztub, oj fajny- moze ma zone z poreki tenisisty???
  • ~bart
    (2013-06-14 10:06)
    patrzcie państwo tyle tytułów doprowadził do upadku?
  • ~Piotr
    (2013-06-14 10:09)
    niech sobie przeprowadza wywiady z celebrytami...bo juz dawno znizyl się do ich poziomu.
  • ~andreas
    (2013-06-14 10:10)
    OK. Jednego przydupasa na tę chwilę mniej
  • ~Wal
    (2013-06-14 10:16)
    I NIECH JUŻ TYM RESTAURATOREM ZOSTANIE NA ZAWSZE. Przeciętny dziennikarzyna, właściwie celebryta "zaprzyjaźnionych" mediów. Jego rozmówki są kitu warte!
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-06-14 10:17)
    Tacy szambowi dziennikarze jak Najsztub , Żakowski , Olejnik , Lis nie powinni w ogóle funkcjonować w świecie mediów . Wielcy manipulanci , kłamcy , sługusy jedynie słusznego układu . Ścieki są czystsze od ich poglądów !!!
  • ~Olo
    (2013-06-14 10:17)
    mnie czosnkiem bedze wali
  • ~Marcinek
    (2013-06-14 10:19)
    Obrona Fibaka...
  • ~NorvidNH
    (2013-06-14 10:22)
    Rzeczywistość jest jedna nazywa się TUSKOWIZJA dla koszernych!
  • ~szalom....
    (2013-06-14 10:24)
    Aj waj ,co za strata, jakie te goje niewdzięczne!! Ale spoko, popraw myckę i pędż do Szechtera a jeszcze lepiej do Urbana, tam twoje miejsce!!!
  • ~Sarr
    (2013-06-14 10:24)
    W końcu 16 minut czy sekund? : )
  • ~GAMA
    (2013-06-14 10:26)
    Czy w restauracji Najsztuba można dostać koszerne?
  • ~net
    (2013-06-14 10:27)
    Nie na temat? - "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Kiedy w listopadzie ub. roku w jednym z kościołów w Zielonej Górze wygłaszałem prelekcję na temat antypolonizmu, dziennikarze tamtejszej mutacji „Gazety Wyborczej” napisali rodzaj donosu, że „antysemickie wystąpienie” i w ogóle „kto za to odpowiada” - z którego wynikało, że nie potrafią już nie to, że czytać, bo takie wymagania uchodzą dzisiaj za przesadne - ale nawet słuchać ze zrozumieniem. Zgadzałoby się to z doniesieniami, że „Gazeta Wyborcza” dni swojej świetności ma już za sobą, skoro zatrudnia takich sprawozdawców. Najwyraźniej teraz wystarczy już tylko umiejętność napisania donosu. " - http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2848
  • ~miko
    (2013-06-14 10:28)
    Jaka ulga wreszcie ta powalona trojka odeszła
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-14 10:30)
    ...NIeeeeeeeeeee...bez njsztuba nie chce...i stefan tez nie chce...a to przecez taki sprawny dziWnikarz jest...PO prostu nasz kolezka co nie ?
  • ~Wal
    (2013-06-14 10:31)
    Po co ten dziecinny szum Najsztuba wokół siebie? Że rozmawiał z naczelnym 16 sekund? Że n iby rozdeptał naczelnego, że go potraktował z buta? O 8 sekund za dużo czasu poświęcił Najsztubowi naczelny. Powinien mu powiedzieć: Spieprzaj dziadu!
  • ~1963
    (2013-06-14 10:33)
    Co odejscia z Wprost takis śmierdzieli jak Marcin Król i Jastrun, to tylko może wyjść na dobre temu tygodnikowi. Do tej POry nie dotykałem Wprost nawet patykiem. POzdrawiam.
  • ~Max
    (2013-06-14 10:33)
    I dobrze- niech kapłani Michnika wylądują tam gdzie ich miejsce: na śmietniku historii.
  • ~emba
    (2013-06-14 10:34)
    pejsaty won, na smietnik historii do wiesia dolaczaj co predzej