Odszkodowanie dla córki Cimoszewicza. "Wprost" i były naczelny wpłacą 50 tys. dol.?

| Aktualizacja:

Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił, że wydawca tygodnika Wprost i były redaktor naczelny mają zapłacić po 25 tysięcy dolarów odszkodowania dla córki byłego premiera Włodzimierza Cimoszewicza.

wróć do artykułu
  • ~876rfvygbhnm
    (2014-02-12 20:19)
    Ale nas komuniści okradają
  • ~marcelek
    (2014-02-12 19:24)
    jaki król, takie pismo!
  • ~mampiswdoopie.pl
    (2014-02-13 00:31)
    no i bardzo dobrze! nauczą się te pismaki rzetelnie sprawy opisywać, a nie chachmęcić, przekłamywać i oczerniać
  • ~Max
    (2014-02-13 08:14)
    to trochę kuriozalny wyrok sadu, bo jurysdykcja USA zadziała w Polsce a to oznacza, ze byle jaki cwaniaczek będzie miał zasadzony-wyrok w USA a pieniądze otrzyma w Polsce, w Ameryce córka Cimoszewicza nie dostała nic bo sad uznał , ze publikacja Wprost nie naruszyła w sposób istotny jej godności, potem chcieli tego odszkodowania w Polsce ok. 5 mln USD, sad orzekł, ze odszkodowania nie mogą być tak wysokie zeby prowadziły do bezpodstawnego wzbogacania się i w takiej wysokości jak w Ameryce bo są inne realia ale postanowione chodzić za ta sprawa kilka lat zeby coś ugrać, to bardzo zły synal w polskim sadownictwie
  • ~obserwator
    (2014-02-13 06:40)
    I prawidłowo.Prawo jest prawem.I wszyscy,którzy obrzucaja błotem,a nie maja potwierdzenia winni ponosic karę.A jak nie to do Natanka.
  • ~Karol
    (2014-02-13 06:00)
    Najwyższy czas. Niestety sprawca intrygi wokół Cimoszewicza, psychol Miodowicz, nie żyje. On także powinien zostać ukarany.
  • ~zafajdane muflony sprawdzcie w Wikipedii
    (2014-02-12 23:05)
    Ciule czy wiecie że naczelny Wprost Król to tajny współpracownik KGB
  • ~Madzai z Wsi
    (2014-02-12 22:00)
    a to ci , to pany sędziowie już w Polska mama dolara $$$$$ ? a nie Euroka? To co my w NATO czy w USA? No jak tak to musza z jutra do banku po dolary na chleb!
  • ~antysekretarz
    (2014-02-12 21:53)
    Bidny ten były sekretarz KC PZPR po moskiewskich szkołach od kultury tak bidoka trafiło,ze moczem popuszcza.
  • ~PARANOJA!
    (2014-02-12 21:17)
    No i teraz wnuczki Heinricha Himmlera, mieszkające na stałe w RPA, zażądają od Polski i RFN odszkodowania, w wysokości 100 milionów USD, bowiem rządy wszystkich zainteresowanych państw nie mogą jednoznacznie stwierdzić, iż H. Himmler nadużył prawa, oferując swoim potomnym prawo do własności dzieł sztuki, które Himmler dostał od swoich podwładnych, co przeczy tezie,że one (te dzieła sztuki) zostały zrabowane.
    Pokrewieństwo ideologii Cimoszewiczów i Himmlera niezamierzone...
  • ~andrzej
    (2014-02-12 21:11)
    Sie nie popedziło tego towarzystwa to teraz sie ma
  • ~erf43gf5ttymomomo
    (2014-02-12 20:22)
    komuniści naciągają Polske. resortowe dzieci żadją odszkodowan. Ohyda
  • ~lex
    (2014-02-12 19:06)
    Nie dziwiłabym się,gdyby Cimoszewiczówna zaskarżyła orzeczenie polskiego sądu do Strasnurga..Niechby szmatława gazeta płaciła solidnie za oszczerstwa.Jak nie mają tyle ,to niech im dołożą ci,co ich nasłali .
  • ~uyfcxcytfv
    (2014-02-12 20:22)
    komunistyczne sądy
  • ~hahaha
    (2014-02-12 18:29)
    nie mylić marka z marcinem wprost to szmatławiec kościelny dobrze im tak
  • ~zefir
    (2014-02-12 17:51)
    Niestety,jak się szkodzi to się bóli,tu nie ma zmiłuj się.I tak kara skromniutka.
  • ~kibic
    (2014-02-12 17:44)
    Przeciez 750.000 $ to wcale nie jest zawrotna suma. Polskie sady to banda prowincjonalnych pajacow. Dlaczego nie szanuja wyroku z kraju, w ktorym jest praworzadnosc ?
  • ~Komrat
    (2014-02-12 17:44)
    Natasza żyje z pozywania, już jednego doktora wykonczyła w Spanatanburgu. Taki mały truble maker. Może teraz kupi sobie porządny samochód, bo kolo swojego wartego $350K domu parkuje fiata 500 hahahahah. Zeby bylo śmieszniej czerwonego!!! hahahahah
  • ~ahhaah
    (2014-02-12 17:29)
    komuch wysyłął swoją córeczke do USA? A namkaał zyć w Posce...
  • ~takl
    (2014-02-12 17:08)
    takie to sa skutki jak byle co sie pisze moze ten wyrok odstraszy dzienikarzy faszerzy.

Może zainteresować Cię też: