Kto to jest Latkowski? 15 tysięcy procent więcej zapytań w Google

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" i jego redaktor naczelny Sylwester Latkowski oraz Janusz Korwin-Mikke zyskali najwięcej na aferze taśmowej. Tak przynajmniej wynika z analizy zapytań, kierowanych w drugiej połowie czerwca do Google'a.

wróć do artykułu
  • ~009
    (2014-07-04 11:52)
    prosta odpowiedy+ gangster i ruski agent
  • ~jojne
    (2014-07-04 12:01)
    Czyzbym obudził się w Rosji???
    Toz to sPOsob Putina na uciszenie niewygodnych.Bolek gdzie jestes?Walcz o ,,te POlskie"...gdzie ten twuj osławiony ,,plu,plu,pfuj-larizm"
  • ~krystyna
    (2014-07-04 13:56)
    Ciekawe jak w czasach PIS nadawał na Ziobro i Kaczyńskiego nikt z "znamienitych" dziennikarzy jakoś nie pamietał o jego przeszłości !
  • ~Papkin
    (2014-07-04 15:20)
    Jak czlowiek skazany kiedys za wymuszenie rozbojnicze , moze byc wiarygodny ?. .
  • ~sokular
    (2014-07-04 15:35)
    Nie interesuje mnie grzebanie w Jego życiorysie.Dla mnie jest to Dziennikarz znający swoją rolę społeczną i chwała Mu za to a to że różnej maści cwaniacy będą Go szkalować to oczywiste i On dobrze wiedział ile za tę prawdę zapłaci.Jeżeli mimo to pokazał Polakom co my tu mamy to określa Jego Wielkość.Teraz jaskrawo widać who is who.
  • ~hreda
    (2014-07-04 15:37)
    Pan Latkowski S., były kryminalista i gangster grupy przestępczej, oszust gospodarczy, ten Pan był doradcą Panów Kaczyńskich, a w zamian za oddanie i lojalność, mianowany szefem kampanii wyborczej PiS, aby pozbyć się niewygodnego ministra Kaczmarka, Pan Latkowski nagrał go telefonem, i w blasku fleszy minister Kaczmarek został wyprowadzony w kajdankach z domu Pana Latkowskiego (przypadek zbieg okoliczności?),
  • ~voiceinthedesert
    (2014-07-04 23:07)
    Latowski, to polski Snowden!
  • ~voiceinthedesert
    (2014-07-04 23:10)
    To co ja chcę posłuchać na tych taśmach, to kto zabił Andrzeja Leppera!
  • ~kaka
    (2014-07-05 19:23)
    ganster i ruski agent , to powinno być sprawdzone , siedział dwa lata , to typowy , komunista donosiciel , był w gangu to wszystko wyjaśnia ,,,kim ten człowiek jest ,,,opluwa ludzi , jeszcze troche sprawy sie odwrócą , już nie raz tak było ,
  • ~Chycen
    (2014-07-06 01:44)
    Rozpuścił się nam ten Latkowski ostatnio jak dziadowski bicz!!!


    A raczej jak dziadowska bitch!


    I zamiast tym biczem wysmagać KOGO TRZEBA NA ODLEW PRZEZ WREDNY PYSK, żeby mu pręgi do końca życia pozostały - to ten cały Latkowski sypie nam tu piaskiem w oczy, kręci tu jakieś biczyki z piasku, a przy okazji kręci własne lody - no i w ogóle gwnie swoim zwyczajem kręci!

    Nie dość, że to taki dziad z bacikiem - to jeszcze drobny krętacz, jak takich facecików ma zwyczaj nazywać podobno jedyny prawdziwy ruski szpieg w Polsce, niejaki Olin!

    I to ma być gangster?
    Kury w gangsterskiej hodowli drobiu podcierać po zniesieniu jajka to on może by mógł? I to tylko jako bezpłatny wolontariusz z własnym papierem toaletowym drukowanym w Donaldy...
    Ale nic więcej!
    Tfu!
    W ogóle myślę, że on takiej prawdziwej dorodnej kury rasy Leghorn - bosej, ale w ostrogach - to by się przestraszył! Zwłaszcza - jak by znienacka zniosła prawdziwe jajko i zagdakała!
    Bo on tylko umie gdakać jak kura - ale żadnych jajek nie znosi!
    Co najwyżej wzorem wszystkich palantów i pozerów robi sobie jaja i biję pianę z samych białek. Może ta piana nada się choć Kwaśniewskiej na bezy? Bo ostatnio jakoś zaniedbała dziedzinę wyrobów cukierniczych...
    Może nie ma na cukier?