Dzień z życia lesbijek w TVP. Pawłowicz oburzona spotem. WIDEO

| Aktualizacja:

TVP wyemituje spot nakręcony w ramach kampanii na rzecz związków partnerskich. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz jeszcze filmu nie widziała, a już grzmi o łamaniu konstytucji i domaga się wyciągnięcia konsekwencji wobec członków zarządu TVP.

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-20 18:20)
    Dewianci, pranie mózgu się zaczyna.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:23)
    PIS obszczymurki- takiej galerii typów - J. Kaczynski, Macierewicz, Ziobro, Jacek Kurski,kruk ,
    Sobecka, Piotrowicz, Kepa, Hoffman, Karski, Mariusz Kaminski,
    Michal Kaminski - nikt nie zgromadzil poza PiSem.
    Chamstwo, becwalowatosc, niekompetencja, klamliwosc - to wszystko lgnie do PiSu,
    bywa witane z otwartymi ramionami i
    wypuszczane na widok publiczny, bo - rzekomo - gawiedz to kupi.
  • ~wyborca
    (2014-10-20 18:25)
    Rozdymanie tematu zastępczego przed wyborami.A gdzie audycje o gigantycznej korupcji nierządu Po-PSL,o bezrobociu,biedzie,depopulacji Polaków.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:25)
    Geje rzadza w PIS

    News ze sztabu PIS
    Ten striptizer, Jaroszewski, moze i zrezygnuje z wyborów, ale zapewne nie zrezygnuje z wystepów dla prezesa PiS-u !...Prezes Kaczynski
    bedzie ogladal jego wystepy , prywatnie...PiS zaplaci !
    .PiS zaplaci !.. naszymi, podatników pieniedzmi. Szlag by to trafil.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:26)
    Oto lista ministrów - gwiazd uczciwosci i intelektu - rzadu pana prezesa JK:

    Pawlowicz
    Wróbel
    Fotyga
    Sobecka

    Blaszczak
    Hofman
    Kurski
    Brudzinski
    Macierewicz
    Gowin
    Wipler
    ...i wiele innych pomniejszych gwiazdek i gwiazdeczek.

    A jak kartofel zawarl uklad z Samoobrona i LPR to bylo ok???
    Co za pissowski hipokryta :)))))))))))))
    kpina ze spoleczenstwa jest taki jeden karzel o imieniu jaroslaw, który wraz
    ze swoja swita notorycznie od wielu lat opluwa Polske i Polaków
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:30)
    "Premier Kopacz to trzy poziomy nizej niz Jaroslaw Kaczynski. .." - powiedzial pan posel Adam Hofman, rzecznik PiS.

    "Pan Premier Jaroslaw Kaczynski przerasta tzw. polska klase polityczna co najmniej o glowe" - dostal buty na bardzo wysokim obcasie?

    Ale ty jestes swietnym satyrykiem...hofman )))

    Pawlowicz to tez 3 poziomy ?? czy 5 np ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:31)
    PIS , prawdziwe oblicze oszustow...swietojeeeblliwych !!

    Porzucona ZONA posla Mariusza Kaminskiego PiS zdradza Super Expressowi:
    Zostalam z dlugami i malymi dziecmi!
    Nalezy do partii, która opiera swój program na chrzescijanskich wartosciach, poszanowaniu rodziny i prawosci! Ale w prywatnym zyciu tym sie nie kieruje! Slepo go kochalam, a on okazal sie czlowiekiem bez zasad, chorym na wladze - Anna Kaminska, byla juz zona Mariusza Antoniego Kaminskiego, postanowila opowiedziec, co mysli o posle PiS. - Jesli premier Kaczynski chce wygrac wybory, to musi pozbyc sie z PiS takich niemoralnych ludzi, jak mój byly maz - doradza.
    Mariusz Kaminski mial romans z kolezanka z partii?

    Ich malzenstwo trwalo 12 lat. Gdy on robil kariere w Warszawie, ona zajmowala sie córeczkami i domem pod Bialymstokiem. - Bylismy zgranym malzenstwem. Bylam w niego zapatrzona jak w obrazek - opowiada pani Anna. Dla niej rodzina jest swietoscia. Byla pewna, ze dla niego takze. Bo od lat glosil konserwatywne i chrzescijanskie wartosci. Ale jej zycie stanelo na glowie w sierpniu 2012 roku. - Z kolezanka z partii polecial do Paryza. Przyznal sie, ze zalowal, a cale pomyje wylal na swoja kochanke. Mówil, ze to jej wina, ze weszla mu do lózka. Wybaczylam mu, bo chcialam ratowac nasza rodzine - wspomina porzucona zona. Zaproponowala nawet, ze z córkami przeprowadzi sie do Warszawy, by ratowac ich zwiazek. Ale on odmówil i zlozyl
    papiery rozwodowe, zas wina za rozpad rodziny obarczyl zone.
    Chcielismy poprosic o komentarz posla Kaminskiego. Od kilku dni nie odbiera telefonu i nie odpowiada na nasze SMS-y. Rok temu przekonywal nas, ze jego malzenstwo rozpadalo sie od dawna. - Moje relacje z zona psuly sie latami. Nie mam zadnego romansu. Wiem o plotkach, ale nie maja one nic wspólnego z prawda - mówil wówczas. Zapewnial takze, ze zostawia zonie caly majatek i zabezpieczy materialnie córki.

    - Dom jest obciazony hipoteka,
    a raty wynosza 1600 zl miesiecznie. Poza tym Mariusz zadluzyl nasze wspólne karty kredytowe,
    nie splacal ich, a ja trafilam na czarna liste dluzników - mówi wzburzona Anna Kaminska.

    Aniolek prezesa ? Wlazla do wyra zonatemu, rozbila rodzine i wziela slub z zonatym wg zasad, które sama popierala. Katoliczka i aniolek jak diabli.
    KATOLICYZM...PIS...wiara to tylko dla zysku. i sie wspomagaja a tu bezmózgowce z PIS zyja dla kariery i rozpusty.
  • ~to na to płacimy OBOWIĄZKOWY haracz?
    (2014-10-20 18:31)
    TVP i dewiacje. Braun powinien się w piekle smażyć za propagowanie zboczeń.

    Meczu nie potrafi wykupić ta wielka telewizja, mistrzostwa w siatkówce mineły bokiem, ale na dewiacje kasa jest.
  • ~@psychol wiesio13
    (2014-10-20 18:41)
    te WSZYSTKIE OKRESLENIA : chamstwo, becwalowatosc, nikometencja, klamliwosc - to wlasnie tyPOwe cechy POmatolstwa!

    NIEKUMATE POtwory=gawiedz KAZDE GOOWNO KUPI!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:43)
    "Rodzina - celem" ? To dlaczego prezio rodziny nie zalozyl?

    Taki singiel homo nie wiadomo to idealny material na agenta. Komu sluzy Kwaczynski? Kto oplaca jego rozwalanie Polski?
  • ~maika
    (2014-10-20 18:46)
    Wiesio, wal się na ryj. Odłączyć internet w psychiatrykach.
  • ~czytamtytuły
    (2014-10-20 18:48)
    Płacę abonament by zboki oglądać?
  • ~Robnad
    (2014-10-20 18:48)
    A dlaczego nasz prezes caly czas ma sraaaaczke jak wtedy w piaskownicy ?
    Stale sie boi ? 25 ochrony i sraa w pampersa , pogonic starego capa !!

    PAWLOWICZ NA PREZESA !!

    Rydzyk powinien byc przesluchany na okolicznosc retransmisji Radia M... przez rosyjskie wojskowe stacje! Latwosc z jaka zalatwil sprawe- sugerowala jego b. dobre "uklady" z KGB.
    Reszte sobie durne wolaki dopowiedzcie
  • ~adelaide
    (2014-10-20 18:53)
    Moze pora na tzw. coming out?
    bo dochodzisz ale nie dochodzisz, czyli bronisz sie przed twoja sklonnoscia do prezesa/Hofmana.
    Wyrzuc to w koncu z siebie, uwolnij emocje, napisz wprost ze jak widzisz posla Hofmana
    w TVN24 to twój organizm nie wyrabia a hormony szaleja.

    Robnad jasno napisal, ze Hofman go kreci ale hormony mu koliduja z linia polityczna i tyle,
    próbuje z tym walczyc wpierw przyznajac sie do swojej fascynacji Hofmanem a nastepnie zohydzajac
    sobie obiekt swych fantazji i pragnien a wszystko to robi na forum publicznym dajac upust
    swemu ekshibicjonizmowi.
    Sa na tym swiecie rzeczy które sie fizjologom nie snily...
    Zeby facet (?) dochodzil na widok posla Hofmana w TV?
    Niektórym kot wystarcza.
    Choc niektóre koty tego nie wytrzymuja i wyskakuja przez okno. ( jakpierwszy kot prezesa)
    Kot czy Hofman jedno i drugie to co najmniej dziwaczne obiekty meskich fascynacji,
    ale zeby tak sie z tym publicznie afiszowac? ( chociaz Prezespan jest dyskretny! )
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-20 19:55)
    zboczeńce !
  • ~tele-wic
    (2014-10-20 20:02)
    Pawłowicz oburzona, bo nikt jej nie zaprosił do tego prostackiego "programu".
  • ~anka
    (2014-10-20 20:49)
    zgadzam się z Pawłowicz i przestaję płacić abonament.
  • ~fujj
    (2014-10-20 20:50)
    sama swinia wor drze i sama kwiczy... ot cala pinda pawlowicz
  • ~Mariusz
    (2014-10-20 21:48)
    POPIERAM PAWLOWICZ !!!
  • ~sclavus
    (2014-10-21 10:27)
    ... ta Krzysia Pawłowiczówna, jak coś powie, to powie - zawsze jednak głupio, po chamsku, ordynarnie...
    Nie dziwota, że nikt jej nie chce: ani chłop, ani baba, ani ksiądz dobrodziej...