Dzień z życia lesbijek w TVP. Pawłowicz oburzona spotem. WIDEO

| Aktualizacja:

TVP wyemituje spot nakręcony w ramach kampanii na rzecz związków partnerskich. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz jeszcze filmu nie widziała, a już grzmi o łamaniu konstytucji i domaga się wyciągnięcia konsekwencji wobec członków zarządu TVP.

wróć do artykułu
  • ~czytamtytuły
    (2014-10-20 18:48)
    Płacę abonament by zboki oglądać?
  • ~poluzujcie
    (2014-10-25 17:12)
    Tak to zaczyna rozchodzic sie jak liszaj po ciele. Jestem za tym aby w ogóle zamknąć stcje TV. Do niedawna oglądałem dosyć siekawy serial "Sędzia Anna Wesołowska", ale teraz juz staje sie on nie do oglądania z tego powodu, że już więcej jest odcinków poświęconych i gloryfikujących homoseksualizm niż normalne zachowania ludzi. To samo dzieje sie z wciśkaniem nam bez przerwy informacji z życia i zwyczajów Żydów. Żydzi bez przerwy domagają sie innego traktowania niż im się należy. Dziś usłyszałem wypowiedź o istnieniu u nas polskich Żydów. Moim zdaniem jest to oczywiste kłamstwo. W Polsce nigdy nie było "polskich Żydów". Byli natomiast i są Żydzi mieszkajacy w Polsce. Oni nigdy nie uznają siebie za Polaków, oni maja za zadanie zasymilowania sie. Przecież oni maja OBOWIĄZEK pełnienia ich misji, której na pewno nie jest czynienie dobra dla rozwoju naszego kraju. Dlaczego oni nie chcą przyznać się publicznie do tego, że bardzo chętnie wstępowali do takich organizacji jak na przykład NKWD i razem z nimi mordowali Polaków. Kto może wskazac jeden przykład kiedy Żydzi działali dla dobra naszego kraju, bo tego że najchętniej zajmują kierownicze stanowiska, to wiedzą wszyscy.
  • ~xxxx
    (2014-10-31 13:49)
    kolej na Polske zeby zboczency -homo adoptowali dzieci i mieli z nimi darmowy seks zeby wprowadzic je na te sama zboczona droge
  • ~to na to płacimy OBOWIĄZKOWY haracz?
    (2014-10-20 18:31)
    TVP i dewiacje. Braun powinien się w piekle smażyć za propagowanie zboczeń.

    Meczu nie potrafi wykupić ta wielka telewizja, mistrzostwa w siatkówce mineły bokiem, ale na dewiacje kasa jest.
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-20 18:20)
    Dewianci, pranie mózgu się zaczyna.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:23)
    PIS obszczymurki- takiej galerii typów - J. Kaczynski, Macierewicz, Ziobro, Jacek Kurski,kruk ,
    Sobecka, Piotrowicz, Kepa, Hoffman, Karski, Mariusz Kaminski,
    Michal Kaminski - nikt nie zgromadzil poza PiSem.
    Chamstwo, becwalowatosc, niekompetencja, klamliwosc - to wszystko lgnie do PiSu,
    bywa witane z otwartymi ramionami i
    wypuszczane na widok publiczny, bo - rzekomo - gawiedz to kupi.
  • ~widz
    (2014-10-25 17:18)
    Nie bardzo kocham pani Pawłowicz, ale w tej sprawie trzymam z Nią i podpisuję się wszystkimi kończynami i również domagam sie jak najszybciej zmiany w kierownictwie TVP. Pan Braun szkodzi, a ponieważ on zajmuje wysokie stanowisko, to moim zdaniem on szkodzi Polsce. Nie zapomnę mu sprowadzenia tego filmu z Niemiec.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:31)
    PIS , prawdziwe oblicze oszustow...swietojeeeblliwych !!

    Porzucona ZONA posla Mariusza Kaminskiego PiS zdradza Super Expressowi:
    Zostalam z dlugami i malymi dziecmi!
    Nalezy do partii, która opiera swój program na chrzescijanskich wartosciach, poszanowaniu rodziny i prawosci! Ale w prywatnym zyciu tym sie nie kieruje! Slepo go kochalam, a on okazal sie czlowiekiem bez zasad, chorym na wladze - Anna Kaminska, byla juz zona Mariusza Antoniego Kaminskiego, postanowila opowiedziec, co mysli o posle PiS. - Jesli premier Kaczynski chce wygrac wybory, to musi pozbyc sie z PiS takich niemoralnych ludzi, jak mój byly maz - doradza.
    Mariusz Kaminski mial romans z kolezanka z partii?

    Ich malzenstwo trwalo 12 lat. Gdy on robil kariere w Warszawie, ona zajmowala sie córeczkami i domem pod Bialymstokiem. - Bylismy zgranym malzenstwem. Bylam w niego zapatrzona jak w obrazek - opowiada pani Anna. Dla niej rodzina jest swietoscia. Byla pewna, ze dla niego takze. Bo od lat glosil konserwatywne i chrzescijanskie wartosci. Ale jej zycie stanelo na glowie w sierpniu 2012 roku. - Z kolezanka z partii polecial do Paryza. Przyznal sie, ze zalowal, a cale pomyje wylal na swoja kochanke. Mówil, ze to jej wina, ze weszla mu do lózka. Wybaczylam mu, bo chcialam ratowac nasza rodzine - wspomina porzucona zona. Zaproponowala nawet, ze z córkami przeprowadzi sie do Warszawy, by ratowac ich zwiazek. Ale on odmówil i zlozyl
    papiery rozwodowe, zas wina za rozpad rodziny obarczyl zone.
    Chcielismy poprosic o komentarz posla Kaminskiego. Od kilku dni nie odbiera telefonu i nie odpowiada na nasze SMS-y. Rok temu przekonywal nas, ze jego malzenstwo rozpadalo sie od dawna. - Moje relacje z zona psuly sie latami. Nie mam zadnego romansu. Wiem o plotkach, ale nie maja one nic wspólnego z prawda - mówil wówczas. Zapewnial takze, ze zostawia zonie caly majatek i zabezpieczy materialnie córki.

    - Dom jest obciazony hipoteka,
    a raty wynosza 1600 zl miesiecznie. Poza tym Mariusz zadluzyl nasze wspólne karty kredytowe,
    nie splacal ich, a ja trafilam na czarna liste dluzników - mówi wzburzona Anna Kaminska.

    Aniolek prezesa ? Wlazla do wyra zonatemu, rozbila rodzine i wziela slub z zonatym wg zasad, które sama popierala. Katoliczka i aniolek jak diabli.
    KATOLICYZM...PIS...wiara to tylko dla zysku. i sie wspomagaja a tu bezmózgowce z PIS zyja dla kariery i rozpusty.
  • ~Robnad
    (2014-10-20 18:48)
    A dlaczego nasz prezes caly czas ma sraaaaczke jak wtedy w piaskownicy ?
    Stale sie boi ? 25 ochrony i sraa w pampersa , pogonic starego capa !!

    PAWLOWICZ NA PREZESA !!

    Rydzyk powinien byc przesluchany na okolicznosc retransmisji Radia M... przez rosyjskie wojskowe stacje! Latwosc z jaka zalatwil sprawe- sugerowala jego b. dobre "uklady" z KGB.
    Reszte sobie durne wolaki dopowiedzcie
  • ~oburzony
    (2014-10-21 17:02)
    Czemu to katolicy płacą abonament? Gdyby to sprawdzić,to okazałoby się, że na pewno ci odmieńcy ani myślą go płacić. Trzeba iść na pocztę i wyrejestrować telewizor i radio. Niech płacą ci, co puszczają takie filmy w TV i ci , co w nich występują!!!
  • ~slazak
    (2014-10-21 16:29)
    Popieram te akcje. Czas na to by ludzie mogli normalnie zyc w tym kraju.
  • ~mikrus
    (2014-10-27 21:04)
    ohyda!!! obnoszebie sie z dewiacjami...do czego to dochodzi???
  • ~Genitaliusz
    (2014-10-20 19:55)
    zboczeńce !
  • ~adelaide
    (2014-10-20 18:53)
    Moze pora na tzw. coming out?
    bo dochodzisz ale nie dochodzisz, czyli bronisz sie przed twoja sklonnoscia do prezesa/Hofmana.
    Wyrzuc to w koncu z siebie, uwolnij emocje, napisz wprost ze jak widzisz posla Hofmana
    w TVN24 to twój organizm nie wyrabia a hormony szaleja.

    Robnad jasno napisal, ze Hofman go kreci ale hormony mu koliduja z linia polityczna i tyle,
    próbuje z tym walczyc wpierw przyznajac sie do swojej fascynacji Hofmanem a nastepnie zohydzajac
    sobie obiekt swych fantazji i pragnien a wszystko to robi na forum publicznym dajac upust
    swemu ekshibicjonizmowi.
    Sa na tym swiecie rzeczy które sie fizjologom nie snily...
    Zeby facet (?) dochodzil na widok posla Hofmana w TV?
    Niektórym kot wystarcza.
    Choc niektóre koty tego nie wytrzymuja i wyskakuja przez okno. ( jakpierwszy kot prezesa)
    Kot czy Hofman jedno i drugie to co najmniej dziwaczne obiekty meskich fascynacji,
    ale zeby tak sie z tym publicznie afiszowac? ( chociaz Prezespan jest dyskretny! )
  • ~sclavus
    (2014-10-21 10:27)
    ... ta Krzysia Pawłowiczówna, jak coś powie, to powie - zawsze jednak głupio, po chamsku, ordynarnie...
    Nie dziwota, że nikt jej nie chce: ani chłop, ani baba, ani ksiądz dobrodziej...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:26)
    Oto lista ministrów - gwiazd uczciwosci i intelektu - rzadu pana prezesa JK:

    Pawlowicz
    Wróbel
    Fotyga
    Sobecka

    Blaszczak
    Hofman
    Kurski
    Brudzinski
    Macierewicz
    Gowin
    Wipler
    ...i wiele innych pomniejszych gwiazdek i gwiazdeczek.

    A jak kartofel zawarl uklad z Samoobrona i LPR to bylo ok???
    Co za pissowski hipokryta :)))))))))))))
    kpina ze spoleczenstwa jest taki jeden karzel o imieniu jaroslaw, który wraz
    ze swoja swita notorycznie od wielu lat opluwa Polske i Polaków
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:30)
    "Premier Kopacz to trzy poziomy nizej niz Jaroslaw Kaczynski. .." - powiedzial pan posel Adam Hofman, rzecznik PiS.

    "Pan Premier Jaroslaw Kaczynski przerasta tzw. polska klase polityczna co najmniej o glowe" - dostal buty na bardzo wysokim obcasie?

    Ale ty jestes swietnym satyrykiem...hofman )))

    Pawlowicz to tez 3 poziomy ?? czy 5 np ?
  • ~maika
    (2014-10-20 18:46)
    Wiesio, wal się na ryj. Odłączyć internet w psychiatrykach.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 18:43)
    "Rodzina - celem" ? To dlaczego prezio rodziny nie zalozyl?

    Taki singiel homo nie wiadomo to idealny material na agenta. Komu sluzy Kwaczynski? Kto oplaca jego rozwalanie Polski?
  • ~tele-wic
    (2014-10-20 20:02)
    Pawłowicz oburzona, bo nikt jej nie zaprosił do tego prostackiego "programu".