Afera z Magdaleną Ogórek. Węglarczyk oburzony na "Wprost": Sugerowanie seksu?

| Aktualizacja:

Magdalena Ogórek dopiero co została kandydatką SLD ma urząd prezydenta Polski, a już wybuchła pierwsza medialna afera z jej udziałem. Redaktor naczelny „Wprost” Sylwester Latkowski przeprasza za zawarte w artykule opisującym Magdalenę Ogórek sugestie, jakoby mogła się ona „odwdzięczyć seksem”. 

wróć do artykułu
  • ~witold
    (2015-01-13 10:18)
    Aj, tam..! Nie takie afery Polska widziała i słońce dalej rano wstaje a wieczorem idzie spać.
  • ~czyt
    (2015-01-13 10:24)
    WTF ? Człowieku...
  • ~SYLVEK
    (2015-01-13 10:36)
    Ktokolwiek na prezydenta byle nie Komorowski ..!!
  • ~oki
    (2015-01-13 10:45)
    Ja chętnie też bym zaproponował pracę w mojej firmie p. Ogórek ;-)
  • ~glodomorra
    (2015-01-13 10:48)
    niech bedzie diabeł byle nie comorra
  • ~observ
    (2015-01-13 11:25)
    Kobieta z doktoratem a dała się wmanewrować w chłam eseldowskiemu gollumowi
  • ~Fruzia
    (2015-01-13 11:35)
    śmieszny ten polski skansen...prezydent wałęsa...prezydent kartofel i prezydenta ogórek...jedno mają napewno wspólne...całkowity brak kompetencji...cool
  • ~wyborca
    (2015-01-13 11:39)
    Głosuję na Ogórek !!!
    Wolę młodego ogórka od starego buraka !!!
  • ~BUL
    (2015-01-13 11:44)
    Komorowskiego nie chcę!
  • ~AlsterB
    (2015-01-13 11:48)
    jakim "geniuszem" intelektualnym czy wyrachowanym, cynicznym cwaniaczkiem trzeba być , żeby będąc osobą totalnie nieznaną społeczeństwu prawie 40-to milionowego kraju próbować pchać się na urząd prezydenta tegoż kraju... brak słów
  • ~komentarz
    (2015-01-13 11:49)
    To takie nasze. Polka z Polki robi k..wę, gdyż sama daje d na lewo i prawo. A mąż jeszcze nią stręczy. W mordę albo wszędzie tam, gdzie nie widać /gdy mąż alfons na stanowisku/ leje ją jej prawicowy mąż. Razem lecą do kościoła i udają dobre małżeństwo. Biada skromnym, normalnym i szanującym się małżeństwom, zadać się z takim świętym, katolickim i u władzy g...anym małżeństwem.
    Ta insynuacja p. Ogórek nie zaszkodzi, szanowny p. Węglarczyku. To o czym piszę wyżej, wie wielu. A czy uda się p. M. Ogórek zawalczyć z Gajowym i uzyskać dobry wynik, to się okaże.
    Gajowy z żoną zachowują się prawidłowo. Mają mocną pozycję wśród wyborców.
    A M.W. studiowała historię kościoła - zbrodnie w imię wiary, a faktycznie władzy są jej znane. A wiec oszczerstwa i pomówienia nie powinny na niej robić zbyt dużego wrażenia. A ponieważ jest ładna, zgrabna, nie jedna nasza żmija ją opluła i opluwać będzie.
  • ~Fruz
    (2015-01-13 11:58)
    re:Fruzja
    a o prezydentach buraku od żyrandola i magistrze pijaku zaPOmniałaś !
  • ~Renatka
    (2015-01-13 12:05)
    Po prostu jestem zaszokowana. W imieniu POP (Podstawowej Organizacji Partyjnej) i wobec wciągania przez red. Bartka red. Małgorzaty wybieram ciężko kontrowersyjnego Bronka K. na drugą kadencję.
  • ~Zaski
    (2015-01-13 12:31)
    Fruzia
    właśnie POkazałaś, że z wami, POwcami nie da się ani dyskutować ani się rozumieć. Swym wpisem udowadniasz całkowity brak obiektywizmu i ,,,bardzo mi przykro, ale też i bezdenną głupotę. Bo jeśli nie widzisz nadal kolosalnej różnicy w kasie Śp. Prezydenta Kaczyńskiego i obecnego Prezydenta to znaczy, że jesteś ze starego, bardzo paskudnego systemu. A więc ucz się i uwierz, p. Kaczyński przewidywał to co teraz twoich ulubieńców dosięgło. Wojna... wojna coraz bliżej Polskich granic. Wy, lemingi, tego spostrzec nie chcecie. Tym gorzej dla was.
  • ~IVRP
    (2015-01-13 12:43)
    Niech jeszcze PiS wystawi drugą puszczalską Martę i za prezydenta będziemy mieć burdel-mamę !
  • ~Es
    (2015-01-13 12:53)
    Ja bym jescze dodal coś o fotoradarch i straży miejskiej. To też dobry temat dla każdej sytucaji. Istny samograj dla wszystkich.
  • ~tyryrtbr
    (2015-01-13 12:57)
    nie brzydka a przy tym ładna i coś wie - to lepiej niż staryk pryk ze stadem cieląt
  • ~dp IVRP
    (2015-01-13 13:11)
    twoja matka to PUSZCZALSKA Q...WA, co na swiat SCIERWO PRZYNIOSLA, zaPOmniawszy kta ja 'rabal'!
  • ~~miecio
    (2015-01-13 13:20)
    Taka histeryczna i nerwowa reakcja wskazuje ze jest cos na rzeczy !
  • ~Joggi
    (2015-01-13 13:36)
    Tak" piękna" tragedia. Całę szczęście ,że SLD przewodzi towarzysz Leszek Miller. Wystrzałowy pogrzeb, wystrzałowy.

Może zainteresować Cię też: