Afera z Magdaleną Ogórek. Węglarczyk oburzony na "Wprost": Sugerowanie seksu?

| Aktualizacja:

Magdalena Ogórek dopiero co została kandydatką SLD ma urząd prezydenta Polski, a już wybuchła pierwsza medialna afera z jej udziałem. Redaktor naczelny „Wprost” Sylwester Latkowski przeprasza za zawarte w artykule opisującym Magdalenę Ogórek sugestie, jakoby mogła się ona „odwdzięczyć seksem”. 

wróć do artykułu
  • ~ty
    (2015-01-14 07:26)
    Jak seks to tylko z ogórkiem !
  • ~znak
    (2015-01-13 14:02)
    No ,panowie przebierają nogami, Ogórek czy nie Ogórek ale ta pani na prezydenta tak się nadaje jak obecny BUL-ale jacy wyborcy taki prezydent i reszta.Nie wiem czy Polacy to sami głupcy czy też głupcy się tu wypowiadają.Rodacy myślcie o naszej ojczyźnie ,celową POlityką rządzących jest skłócać naród. Czy wy nie widzicie co robią z naszą ojczyzną, gospodarką, czy nie widzicie celowego dzialania rządzących?Górnicy walczą o miejsca pracy o byt swój i swoich rodzin, czy to coś złego?ale są idioci którym się wydaje że być górnikiem to taki luksus-przywilej,niech sami zjadą kilkaset metrów pod ziemię nie wiedząc czy wyjadą.Rząd PO-PSL niszczy wszystko ,każdą gospdarkę uzależniając nas od UNI, Rosji, nie o to chodzi abyśmy z nimi nie współpracowali ale nie możemy być wyrobnikami.Kłamczucha Kopaczka ma za cel rozwalić górnictwo,rolnictwo,leśnictwo- a wtedy już będzie sam dobrobyt. Będziemy kupowali gaz od Putina za wyśrubowaną cene,będziemy mieli wiatraki niemieckie, nic nie będziemy robić- bo nie będzie co.Więc nie plujcie na Kaczyńskiego tylko posłuchajcie tego co mówi.Media POlskojęzyczne mówią o duperelacha otym jak nasz kraj idzie ku ruinie milczą.Cały rząd nadaje się do wyrzucenia i postawienia przed sądem-tylko jakim POwskim - marne szanse. Ręce opadają czy jest jeszcze szansa dla Polków??
  • ~Egon
    (2015-01-13 16:34)
    Pani Ogórek zdradza męża z kimkolwiek, kto tylko może "ruszyć jej karierę" i podnieść pozycję
  • ~ad
    (2015-01-13 15:44)
    Ten węglarczyna musialby najpierw sie ogolic ,potem schudnąc a potem dobrze wykąpać. Jego ksywa to woznica.
  • ~Felek
    (2015-01-14 06:47)
    Jest atrakcyjna i ma wzięcie, znając komuchów to prastaki są pazerne na wódę i ******** nawet jak by to była nawet krowa.
  • ~balon
    (2015-01-15 11:29)
    Na pewno dopy dała sam bym zakisił ogórka
  • ~atopos
    (2015-01-13 21:22)
    Jestem przekonany że w bezpośredniej konfrontacji, tj. debacie, Ogórek rozjechałaby Komorowskiego na płask.
    Dlatego ona nigdy, prznigdy nie zostanie prezydentem. Nie pozwola na to.
    A skzoda. Chociaż by pałac zdobiła a nie...
  • ~oral sex
    (2015-12-27 22:15)
    Usta ma dobre! Wiadomo do czego...
  • ~tirowka
    (2015-01-13 22:20)
    POkric na mizerie i PO ogorku
  • ~archiwista
    (2015-01-14 10:27)
    Przypomina mi sie znany kiedyś lapsus wywodzący sie również z kregów jedynie słusznej partii, a brzmiał on tak" "... no i on wciagnął ją na członka". Chodziło o to, że ktoś kogoś wpisał na listę jakiejś partii.
  • ~makaron530
    (2015-01-13 15:44)
    Kretynizm do kwadratu. Co było nie mój interes, facet zamiast przemilczeć, sam rozdmuchuje psując opinie kobitce. Pierdoła nad pierdołami.
  • ~zona
    (2015-01-13 20:44)
    to absolutnie niemożliwe,

    z takim oblesniakiem jak weglarczyk jest to niewykonalne...
  • ~StAAbrA
    (2015-01-13 21:38)
    Seks seksem , a jak mówią , to zwykła resortowa pluskwa , którą wyciągnięto z nory , by , już jawnie , podkładać raz tu , raz tam - według potrzeb .
  • ~romank
    (2015-01-14 07:01)
    piekna kandydatka na prezydenta,jak Kwasniewski za mlodu.madra jak komorowski.moze ten czas minol
  • ~Kielczanin
    (2015-01-13 20:06)
    Artykuł we Wprost był sponsorowany przez PZPR/SLD, a cała sprawa ma służyć do spopularyzowania pani Ogórek w maglach.
  • ~edek60
    (2015-01-14 07:47)
    Naczelny szmatławca z kryminalną przeszłością to nasze "media",pańcia redakcyjna wymyśliła bzdury i poszło do ludzi -Głupi lud to kupi-.Czego się boją tej kobiety ?? MA MÓJ GŁOS.
  • ~peksiu
    (2015-01-13 20:10)
    Opozycja ta oszołomo- prawicowa i koalicja , jak również wszelkie media , zaczęły już nagonkę na kandydatkę SLD na Prezydenta. Jakie to POLSKIE < NASZE- a w kącie - ze słomą kamasze. Pisałem o tym ,że tak będzie w dniu ogłoszenia kandydatury . Sprawdza się, im gorszy - gorsza dziennikarzyna , ten bardziej będzie pluć , a potem mówi ,że go biją. Redaktorzy trochę umiaru , bo sam wam po ryju - nawalę choć mam 71 lat. Jak was spotkam oczywiście.ale nie spotkam więc się nie bójcie. Kobiet nie biję.
  • ~i już
    (2015-01-13 20:12)
    Skąd by nie była pani Ogórek, głosy jej się należą. Dlaczego nie ona? Co za różnica? Przynajmniej nie wstyd ją pokazać, i pewnie ma więcej ładnego do powiedzenia niż pozostali kandydaci.
  • ~kurtyzana
    (2015-01-13 20:49)
    Do Egon :)
    Anonimowo mozesz obrazac wszystkich.Jezeli jestes mezczyzna,(w co watpie ?Trzep sie dalej ale anonimowo.Jezeli kobieta? Wstydze sie ze wsrod nas sa takie ,ktore tak nisko upadly
  • ~Kiedyś to bywały prawdziwe bale!
    (2015-01-13 23:11)
    (i z ludźmi można było szczerze pogadać...)



    Na innym balu - tym razem w Resursie w Wilnie - pan Franek szarmancko prosi do tańca pannę Manię.

    A na to ona cała spłoniona:

    - Przepraszam uprzejmie, ale dzisiaj nie tańczę, albowiem dolega mi wrzód!

    Na to pan Franek pyta ze szczerą troską w głosie:

    - Czyż w samej rzeczy?

    A panna Mania - spuściwszy skromnie oczęta, odparła równie szczerze:

    - Nie, ale tuż obok!

    Na to pan Franek oddalił się dyskretnie z wyrazem współczucia w rozmarzonych oczach...

Może zainteresować Cię też: