Internauci nie mają litości. Hejt na logo Pomorskiego

| Aktualizacja:

Województwo Pomorskie z pompą chwaliło się nowym logo. Pomarańczowo-czerwony wykrzyknik autorstwa Andrzeja Pągowskiego niespodziewanie stał się hitem internetu. Ale z tej "sławy" nie będzie zadowolony ani słynny grafik, ani lokalne władze regionu.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2015-05-10 20:15)
    ten sam autor? bo widze analogie...http://d.naszemiasto.pl/k/r/d5/2b/4cef5a2ac4a4c_o.jpg?20150101000000
  • ~necro
    (2015-04-21 08:59)
    POMORSKIE - dziura w du**ie - powinni jeszcze takie hasło sobie dodać pod logo
  • ~niedowiary
    (2015-04-20 19:51)
    pagowski robil fajne plakaty, co sie stalo? za ta chalture powinien isc do pierdla razem z panem urzednikiem z ktorym podzielil sie 90 kaflami. jaka dyskusja, to sa malwersanci i oszusci, pagowski okazal sie pokomunistyczna menda straszne. i dlaczego nie byl w stanie stworzyc czegos rozumnego? a bo w dwie minuty trudno, szlag mnie trafia, co za bydlo, wywalic go z roboty, on uczy studentow? czego? co za smiecie nie ludzie, szambo, po prostu skorumpowane prymitywne szambo
  • ~Hanys
    (2015-04-18 19:50)
    „Pomorskie-życia pełne"
    Ale logo do rzyci.
  • ~głupekpolny
    (2015-04-18 16:53)
    Przestańcie się podniecać. Daliśmy się wmanewrować jak zwykle w walkę nie z tym - co rzeczywiście jest patologią! Patologią jest ciągłe zamawianie nowego logo województwa, by wymienić wszystkie druki we wszystkich urzędach województwa. Papiery, wizytówki, teczki na dokumenty, bannery, filmy reklamujące region itd. Po co to wszystko jest wymieniane co kilka lat? Przypadek? To nie jest kwestia 90 tys. złotych, ale raczej wielu milionów. Logo poprzednie też było kiepskie, ale już wszystko było wydrukowane i nic więcej nie dało się by na tym zarobić. A z nowym logo to: ho ho ho! Zacznijmy pilnować naszych wspólnych pieniędzy, bo nas doprowadzą do nędzy!
  • ~WAW
    (2015-04-17 12:41)
    WYWRZASKUJĘ BYLE CO BEZ SENSU JAK BREDZISŁAW KUROWSKI W LUBLINIE!
  • ~draka
    (2015-04-17 11:42)
    Ale Draha :D
  • ~goszka
    (2015-04-17 11:33)
    Rebus: Draka->k=ch :-)
  • ~student były
    (2015-04-17 10:53)
    Trzeba była ogłosić konkurs na WSP z nagrodą 5000 i studenci zrobili by takie logo że HEJ
  • ~Mam problem , bo ....
    (2015-04-17 10:35)
    Mam problem , bo nie rozumiem tej czerwiennej kropki w okolicy odbytu. Może ten plakat jest skierowany do szczególnej grupy odbiorców?
  • ~kubi
    (2015-04-17 10:25)
    Lepiej nie można było tego "arcydzieła" skomentować. Brawo!!!
  • ~mocart
    (2015-04-17 09:49)
    nareszcie wszyscy wiedzą że istnieje Pomorskie, ale co pomorskie tego nie niewiadomo.
  • ~mocart
    (2015-04-17 09:47)
    Forma logo nawiązuje do japońskiego Haiku ale wyszło polskie H i Q.

    Wybitny logolog Pągowski widocznie miał w swoim zespole gin ekologa
  • ~hynio
    (2015-04-17 09:11)
    Jak w świetnym memie. WIELKI ARTYSTA, bo wiadomo, że PĄGOWSKI ARTYSTĄ JEST, jak zwykle poszedł do sracza rozpocząć kolejny proces twórczy, zdjął gacie i zobaczył DZIEŁO SWOJEGO ŻYCIA lub raczej RZYCI. A mieszkańcy pomorskiego zapłacili mu za to 90 000 zł. Akurat na papier toaletowy, pozłacany, no bo PĄGĄWSKI ARTYSTĄ JEST i byle czym RZYCI lub jak kto woli DUPY, podcierać nie będzie. To jest te 50% kosztów uzyskania dochodu takich artystów jak PĄGOWSKI. DUŻE LITERY - to przez szacunek dla artysty i jego elementów cielesnych.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-17 08:31)
    To gacie Kaczyńskiego, buj się kurduplu Putin już po ciebie idzie!!!
  • ~Nie jedźcie tam!
    (2015-04-17 07:38)
    Ten wykrzyknik to ostrzeżenie. Nie jedźcie tam!
  • ~Pągowski jest znakomity.
    (2015-04-17 07:20)
    Pągowski jest znakomity. Jednym wykrzyknikiem opisał co myśli o tym województwie. A pan Wojewoda Pomorski potwierdził tą opinię płacąc te 90 tysięcy.
  • ~Ile jest warte te 90 baniek w Polsce?
    (2015-04-17 07:14)
    logo za 90 tysięcy złotych


    Pągowski musiał bardzo długo myśleć nad tym logo w swoim sraczyku, dlatego te 90 tysięcy złotych polskich od Wojewody Pomorskiego jest w pełni uzasadnione.
  • ~Grek
    (2015-04-17 04:13)
    Po pol roku facet wymyslił wykrzyknik? Nie no napracował sie - to w koncu jeden znak. 90 patoli sie nalezało. Z przepracowania pan "artysta" powinien jeszcze dostac 3 miesiace urlopu na odpoczynek. Oczywiscie płatnego
  • ~dość żenady
    (2015-04-17 03:05)
    jaki PO-lszewistan tacy cvvelebryci i "artyści" POżal się Boże.

Może zainteresować Cię też: