Internauci nie mają litości. Hejt na logo Pomorskiego

| Aktualizacja:

Województwo Pomorskie z pompą chwaliło się nowym logo. Pomarańczowo-czerwony wykrzyknik autorstwa Andrzeja Pągowskiego niespodziewanie stał się hitem internetu. Ale z tej "sławy" nie będzie zadowolony ani słynny grafik, ani lokalne władze regionu.

wróć do artykułu
  • ~mocart
    (2015-04-17 09:47)
    Forma logo nawiązuje do japońskiego Haiku ale wyszło polskie H i Q.

    Wybitny logolog Pągowski widocznie miał w swoim zespole gin ekologa
  • ~antyMOnia
    (2015-04-16 20:15)
    Na festiwal im.M.Grechuty mini sterstwo kÓltÓry nie dało kasy, ale "artyście" - POmagierowi POmatolskiemu - pewnie sypnięto niezłą kasą za ten debilizm POmorski.
  • ~goszka
    (2015-04-17 11:33)
    Rebus: Draka->k=ch :-)
  • ~ZbyszekD
    (2015-04-16 20:40)
    Polecam w centrum Gdańska sarkofag pod nazwą Teatr Szekspirowski - wyjątkowe ohydztwo - jeżeli ktoś widział bunkier Hitlera w Gierłoży - to to jest właśnie ten styl. Proszę się więc nie dziwić tym logo - ktoś w Gdańsku ma taki gust, a może sam budyń!!!
  • ~Nie jedźcie tam!
    (2015-04-17 07:38)
    Ten wykrzyknik to ostrzeżenie. Nie jedźcie tam!
  • ~gosc
    (2015-04-16 21:22)
    To piekne logo przedstawia obecnie rzadzaca "sitwe"
  • ~WAW
    (2015-04-16 22:53)
    TO JEST LOGO poMORSKIEJ po. poDOBA SIĘ: BĄKU, DONKU , BUDYNIU I LOLU PINDOLU i BOLKU.
  • ~Ile jest warte te 90 baniek w Polsce?
    (2015-04-17 07:14)
    logo za 90 tysięcy złotych


    Pągowski musiał bardzo długo myśleć nad tym logo w swoim sraczyku, dlatego te 90 tysięcy złotych polskich od Wojewody Pomorskiego jest w pełni uzasadnione.
  • ~Czuchnowska
    (2015-04-17 00:10)
    jak logo POsrańców jakiś
  • ~hynio
    (2015-04-17 09:11)
    Jak w świetnym memie. WIELKI ARTYSTA, bo wiadomo, że PĄGOWSKI ARTYSTĄ JEST, jak zwykle poszedł do sracza rozpocząć kolejny proces twórczy, zdjął gacie i zobaczył DZIEŁO SWOJEGO ŻYCIA lub raczej RZYCI. A mieszkańcy pomorskiego zapłacili mu za to 90 000 zł. Akurat na papier toaletowy, pozłacany, no bo PĄGĄWSKI ARTYSTĄ JEST i byle czym RZYCI lub jak kto woli DUPY, podcierać nie będzie. To jest te 50% kosztów uzyskania dochodu takich artystów jak PĄGOWSKI. DUŻE LITERY - to przez szacunek dla artysty i jego elementów cielesnych.
  • ~mocart
    (2015-04-17 09:49)
    nareszcie wszyscy wiedzą że istnieje Pomorskie, ale co pomorskie tego nie niewiadomo.
  • ~Mam problem , bo ....
    (2015-04-17 10:35)
    Mam problem , bo nie rozumiem tej czerwiennej kropki w okolicy odbytu. Może ten plakat jest skierowany do szczególnej grupy odbiorców?
  • ~majtki
    (2015-04-16 19:25)
    Poskudstwo i tyle. Nie rozumiem tylko dlaczego w dzisiejszych czasach krytyka nazywa się 'hejt'. Biedny (ale nie materialnie) ten 'artysta'. Teraz wszyscy z niego się śmieją. Bua ha ha ha ha.
  • ~student były
    (2015-04-17 10:53)
    Trzeba była ogłosić konkurs na WSP z nagrodą 5000 i studenci zrobili by takie logo że HEJ
  • ~WAW
    (2015-04-17 12:41)
    WYWRZASKUJĘ BYLE CO BEZ SENSU JAK BREDZISŁAW KUROWSKI W LUBLINIE!
  • ~głupekpolny
    (2015-04-18 16:53)
    Przestańcie się podniecać. Daliśmy się wmanewrować jak zwykle w walkę nie z tym - co rzeczywiście jest patologią! Patologią jest ciągłe zamawianie nowego logo województwa, by wymienić wszystkie druki we wszystkich urzędach województwa. Papiery, wizytówki, teczki na dokumenty, bannery, filmy reklamujące region itd. Po co to wszystko jest wymieniane co kilka lat? Przypadek? To nie jest kwestia 90 tys. złotych, ale raczej wielu milionów. Logo poprzednie też było kiepskie, ale już wszystko było wydrukowane i nic więcej nie dało się by na tym zarobić. A z nowym logo to: ho ho ho! Zacznijmy pilnować naszych wspólnych pieniędzy, bo nas doprowadzą do nędzy!
  • ~necro
    (2015-04-21 08:59)
    POMORSKIE - dziura w du**ie - powinni jeszcze takie hasło sobie dodać pod logo
  • ~niedowiary
    (2015-04-20 19:51)
    pagowski robil fajne plakaty, co sie stalo? za ta chalture powinien isc do pierdla razem z panem urzednikiem z ktorym podzielil sie 90 kaflami. jaka dyskusja, to sa malwersanci i oszusci, pagowski okazal sie pokomunistyczna menda straszne. i dlaczego nie byl w stanie stworzyc czegos rozumnego? a bo w dwie minuty trudno, szlag mnie trafia, co za bydlo, wywalic go z roboty, on uczy studentow? czego? co za smiecie nie ludzie, szambo, po prostu skorumpowane prymitywne szambo
  • ~gosc
    (2015-05-10 20:15)
    ten sam autor? bo widze analogie...http://d.naszemiasto.pl/k/r/d5/2b/4cef5a2ac4a4c_o.jpg?20150101000000
  • ~WAW
    (2015-04-16 20:58)
    TO POWINNO BYC LOGO PIS! :)))